|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Natalna karta
18.6.2009 13:31:13   
anabanana
Ciao,

izdelano imam natalno karto, sam ne razumem ničuser posted image , bi rabila koga, da mi to interpretira po slovenskouser posted image

Je med nami morda kaka, ki se ljubiteljsko ukvarja s temi stvarmi in bi se ji dalo malo pogledat?

_____________________________

krepat ma ne molat
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Natalna karta
18.6.2009 14:45:24   
BUŠICA
zakaj pa ti ne "prevede" ta, ki ti je izdelal karto?

(odgovor članu anabanana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Natalna karta
18.6.2009 21:22:25   
bumerang
Jaz se razumem. Ampak ti verjetno kaj dosti ne bom mogla pomagati, ker je to kar težaško delo. Če bi bila kakšna informacija ali dve, potem ni težav, ampak to je primerljivo s tem, da bi nekomu dala par listov nečesa v tujem jeziku in prosila za prevod.

In ja, naj ti "prevede" tisti, ki si mu plačala. Saj je tam zato.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Natalna karta
19.6.2009 11:39:15   
puncica
kaj je sploh to? user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Natalna karta
19.6.2009 13:48:34   
anabanana
Tista ki mi je izdelala natalno karto mi jo je tudi podrobno obrazložila. Je pa že nekaj let od tega in se ne spomnem več dobro, zato sem mislila če bi se dalo komu na brzino pogledat.

Mi je žal, da nisem takrat zahtevala tudi pojasnitev n.karte v pisni obliki. Mi je pa ženska razlagala več kot 2 uri sam kdo se spomne tolko let nazaj ...

In potem jo en dan najdem v predalu in ugotovim, da se ne spomnem več nič, karta sama po sebi pa meni ne pove nič.

_____________________________

krepat ma ne molat

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Natalna karta
19.6.2009 17:46:19   
KIKI****
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

kaj je sploh touser posted image


To zanima tudi mene

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Natalna karta
19.6.2009 18:06:46   
čebelica01
Liz Greene je za moje pojme ena najboljših astrologinj v svetovnem merilu. Ukvarja se z globinsko psihološko astrologijo. Njen psihološki horoskop te stane preračunano v naš denar okrog 50 €, dobiš pa na dvajsetih straneh fascinanten opis tvoje persone, sence, vzorcev, po katerih vstopaš v medosebne odnose, vzorcev iz matične družine ter nakazano pot integracije oz. (od)rešitve

http://www.astrology.co.uk/LizG.htm
http://www.lunin.net/
http://grupovenus.com/personasi.asp?nuear


tole sem snela iz enga foruma , pa naj vam bo v pomoč kaj naj bi ta karta pomenila

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu KIKI****)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Natalna karta
19.6.2009 22:39:29   
Gina
Jaz jo tudi znam razložit, pa svoje čase sem vsakemu, kdor je mimo prišel vse razlagala, prej pa še karto ven vrgla, oz. pred miljavžnt leti celo na roke karte računala in iz efemeridov dol pisalauser posted image user posted image . Zdaj sem pa malo mimo te čase dala, je preveč dela. Mogoče bi ti še prebrala karto, če bi bila ravno moja sosedka, pa bi se mi zdela potrebna pomoči, ampak stanuješ kar malo stran od mene, vsaj tako zgleda, tako da ta možnost odpade.
A veš, če vse veš al pa nič ne veš, si itak ne moreš pomagat da ne bi reagiral v določenih situacijah, kot je zapisano v tvojem karakterju in sistemu reči, ki temu sledijo, od družbe do vzorcev od tvojih prioritet do take ali drugačne karme, kot jaz temu pravim. Hočem reči, če še tolk poznaš karto, moraš svoje skozi dat. Ni razlike. Tako pač je.

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Natalna karta
19.6.2009 22:43:47   
Anonimen
mene natalna karta ni nikdar fascinirala. pomembneje mi je, da vem, kje imam planete in v katerih hišah. predvsem so pomembna luna, sonce, venera, pa tudi ascedent ima svojo vlogo, da malo bolj razumeš tudi sam sebe. user posted image

< Sporočilo je popravil Melodie -- 19.6.2009 22:44:08 >

(odgovor članu anabanana)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Natalna karta
22.6.2009 14:53:49   
puncica
pa **** a nobena ni tolk da bi razložila kaj to sploh je user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Natalna karta
22.6.2009 15:51:22   
čebelica01
ja pa preberi si malo saj ti vse piše in linke sem dala to ti je astrološko s.....



_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Natalna karta
22.6.2009 16:55:04   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Melodie

mene natalna karta ni nikdar fascinirala. pomembneje mi je, da vem, kje imam planete in v katerih hišah. predvsem so pomembna luna, sonce, venera, pa tudi ascedent ima svojo vlogo, da malo bolj razumeš tudi sam sebe. user posted image

-----------------
Pa to je ravno astrološka karta (pozicije planetov, hiš, aspekti med planeti...) user posted image .


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?