|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   šolski nahrbtnik ben10
11.6.2009 16:24:00   
*sanela*
Pozdravljene!
Moj sinček bo jeseni začel hoditi v 1. razred.
Počasi se pripravljamo, ker nam je to vse novo smo bolj zgodnji user posted image !
Sine si želi šolski nahrbtnik ben10! Tu pri nas ga nisem zasledila, niti na netu ne!
A morda ve katera kje bi lahko nabavili torbo ben10, puščico, zvezke, pisalniški stol, skratka vse kar šolarček rabi....
Hvala za vaše odgovore!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: šolski nahrbtnik ben10
11.6.2009 19:41:23   
blaža
Se podpišem, mi imamo tudi fanta, ki je nor na Ben 10 in bi tudi imel vse na tega junaka.user posted image

Vem, da se dobijo stvari od ben 10 na netu, ker sem vidla, da obstajajo ure, pa majice, pa igrače. za torbe pa še nisem poizvedovala.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: šolski nahrbtnik ben10
11.6.2009 19:44:06   
blaža
sanela, če kej zvoham ti javim.user posted image

Bom probala še čez pogledat, če kej prodajajo.

Drugače pa bomo že kej našli, da mu bo šolska torba všeč. Na Ben 10 bi mu kupla, ki po mojem mu bo tudi drugo leto ok, ki npr. ninje želve al pa spiderman, sta bla samo prehodna in ju drugo leto ne bi več želel. če ne dobimo na ben 10, bomo pa kej nevtralnega za fante, da mu bo všeč.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: šolski nahrbtnik ben10
11.6.2009 19:47:09   
Anonimen
http://www.alibaba.com/showroom/Ben_10_Schoolbag.html

obstajajo, samo še v Slovenijo morajo pridet user posted image  tud mi bomo prvi v vrsti user posted image

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: šolski nahrbtnik ben10
11.6.2009 19:52:46   
blaža
O kriza natasa 77, bog ne daj da to moj ta mali vidi, ki bi se mu user posted image .

user posted image  jaz sem rekla, da bom pogledala če majo čez, ma ko so prišle ven ben 10 ure, tam niso meli še pojma o Ben 10, tako, da dvomim, da bi kej dobila. če ne pa vsaj kakšen Hot Weals( ne vem, če sem prav napisala, se mi ne da it pogledat na avtke spodaj user posted image )

Al pa kej na bakugane, bi blo fulll dobro ta trenutek. Upam samo, da če bi bli še drugo leto aktualni. Pri nas so zdej te kroglice.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: šolski nahrbtnik ben10
11.6.2009 19:54:40   
al1*
Kaj pa e-bay? Mi smo tako kupili "sanjsko" torbo za našega prvošolca.

_____________________________

lp


(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: šolski nahrbtnik ben10
11.6.2009 20:01:27   
blaža
al1, kaj lahko kakšen link prilimaš prosim? Sej če ne bom mojga moža vprašala, on ma bolj pojma o takih nakupih.

hvala

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: šolski nahrbtnik ben10
11.6.2009 20:12:48   
blaža
http://shop.ebay.it/items/?_nkw=ben+10+school&_nd1=0&_trksid=p3286.m270.l1313&_odkw=ben+10+school&_osacat=0

evo to je touser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: šolski nahrbtnik ben10
11.6.2009 20:54:51   
čebelica01
sem iz dolenjske in mam sinkota , ki je tudi nor na ben 10 vendar pri nas se že da nabavit zveske, puščice in tudi ruzaki so že in to v mladinski knjigi in mislim da dzs. sicer pa ne skrbite naslednji mesec bo že v vsaki trgovini tale 10 letni fantek ben 10. 

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: šolski nahrbtnik ben10
11.6.2009 21:00:33   
blaža
IZVIRNO SPOROČILO: čebelica01

sem iz dolenjske in mam sinkota , ki je tudi nor na ben 10 vendar pri nas se že da nabavit zveske, puščice in tudi ruzaki so že in to v mladinski knjigi in mislim da dzs. sicer pa ne skrbite naslednji mesec bo že v vsaki trgovini tale 10 letni fantek ben 10. 


hvala za informacijo čebelica. user posted image user posted image user posted image  mega.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: šolski nahrbtnik ben10
12.6.2009 11:00:17   
*sanela*
ooooooooooo punce!
hvala, hvala ful ste mi pomagale.
sem slišala da na hrvaškem tudi že prodajajo vse od ben10-na.
no če nam ne rata do dopusta nabavit ben10-na ga bomo na dopustu našli user posted image
lep dan želim

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: šolski nahrbtnik ben10
12.6.2009 11:16:32   
Anonimen
http://cgi.ebay.co.uk/Ben-10-16%22-Monster-Bike---NEW!_W0QQitemZ260419379929QQcmdZViewItemQQimsxZ20090530?IMSfp=TL090530125001r6873

mami se je zmešalo user posted image
sam, kaj ko ne pošiljajo v slovenijo user posted image

(odgovor članu *sanela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: šolski nahrbtnik ben10
12.6.2009 11:17:38   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: čebelica01
pri nas se že da nabavit zveske, puščice in tudi ruzaki so že in to v mladinski knjigi in mislim da dzs

Krasno. Živimo malo manj kakor poleg DZS in zdaj lahko samo upam, da bo trajalo čimdlje, da moj sin to zagleda v izložbi. user posted image

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: šolski nahrbtnik ben10
17.6.2009 11:03:02   
*sanela*
Zdaj sem klicala v DZS in sem jih vprašala če so dobili kar koli od ben10-a, pa me delavka vpraša "kaj je to"!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

no toliko......

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: šolski nahrbtnik ben10
17.6.2009 11:23:55   
čebelica01
hi hi hi je tudi mene ena debelo gledala , pa sem rekla da imajo v reklamah napisano , da imajo od ben10 stvari. pa je rekla aha mogoče so pa naročeneuser posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Life is to short for the wrong decision

(odgovor članu *sanela*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: šolski nahrbtnik ben10
17.6.2009 21:55:06   
pravljica
http://shop.ebay.co.uk/?_from=R40&_npmv=3&_trksid=p3913.m38.l1313&_nkw=ben+10+school&_sacat=See-All-Categories 

tu je precej tega in večina pošiljajo v slovenijo user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu čebelica01)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: šolski nahrbtnik ben10
18.6.2009 21:02:04   
Ulaa
Niso torbe, ampak vsaj za tolažbo
http://www.emka.si/oddelek/796/Ben-10

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: šolski nahrbtnik ben10
3.8.2009 14:13:10   
ksenija12
Mi jih imamo...

_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu Ulaa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?