|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rabim kak lep verz....
10.6.2009 12:03:44   
nutela
Sestra praznuje 30 let in bi vas prosila za kako lepo posvetilo. Včasih sama kaj spesnim, ampak moram bit razpoložena (žal danes ni ta dan). Vse kar sem našla po netu se mi zdi nekako zlajnano. Ima katera kaj lepega za strest iz rokava?

Lahko je kaka lepa misel znanega ali neznanega avtorja.

Že vnaprej hvala in lpuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rabim kak lep verz....
10.6.2009 12:08:30   
Volga
jaz sem svoji za 30. napisala: Življenje je kot kurja lojtra, kratko in usrano. Bodi srečna. user posted image

Danes ne bi več.

(odgovor članu nutela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rabim kak lep verz....
10.6.2009 13:00:44   
TomTaylor
včeraj sem imela en tak pesniški navdih, pa me je kritika čist potolkla, tko da si dons ne upam spet kakšnih tovrstnih podvigov lotit user posted image user posted image

Ene dva iz mojih starih voščilnic:

Živi vse dni svojega življenja!

V svetu, ki te poskuša narediti takšnega, kakršni so vsi drugi, je najboljši izziv v tem, da ostaneš to, kar si. Bodi kar si, takšno te imamo radi!


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rabim kak lep verz....
10.6.2009 14:09:31   
Snoopyka
IZVIRNO SPOROČILO: nutela

Sestra praznuje 30 let in bi vas prosila za kako lepo posvetilo. Včasih sama kaj spesnim, ampak moram bit razpoložena (žal danes ni ta dan). Vse kar sem našla po netu se mi zdi nekako zlajnano. Ima katera kaj lepega za strest iz rokava?

Lahko je kaka lepa misel znanega ali neznanega avtorja.

Že vnaprej hvala in lpuser posted image


poslala sm ti zs, kr si tle gor ne upam objavit.
to sm zdele kr neki na pamet napisala in upam da ti bo keri všeč, kljub temu da danes nimam preveč navdihauser posted image


_____________________________

7.7.2009 ob 16.30h je prijokala na svet 3732g težka in 52cm velika punčka Albina <3<3<3

(odgovor članu nutela)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rabim kak lep verz....
10.6.2009 14:48:10   
rija
pa dobro, a iz srca pa ne znate svojim bližnjim nič napisatuser posted image

da rabite neke pocukrane in zguljene verzeuser posted image



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu nutela)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rabim kak lep verz....
10.6.2009 15:16:37   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: rija

pa dobro, a iz srca pa ne znate svojim bližnjim nič napisatuser posted image

da rabite neke pocukrane in zguljene verzeuser posted image




Ne, zato pa posvetil ne pišem.....če že kupim čestitko(kar je bolj redko), kupim že takšno, ki ima kašnen stavek želja zapisan in se samo podpišem.....user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rabim kak lep verz....
10.6.2009 15:17:15   
rija
še vedno bolje od "sposojenega" verza.....

mah, to mi je isto, kot za novo leto, ko dobim že petnajsto isto neizvirno (ki je bilo izvirno samo prvič) voščilo....bruh....bruh.....user posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 10.6.2009 15:18:10 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rabim kak lep verz....
10.6.2009 15:24:03   
liliana
Jaz se običajno sploh ne ubadam s tem, kaj mi kdo napiše v kakšnem voščilu ali posvetilu......

In človek mogoče nima časa ali pa talenta, da bi na 20 novoletnih voščilnic pisal izvirne novoletne želje in ob tem še pazil, da pa se mu mogoče že pred 5 leti ta izvirna misel ni porodila.......



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Rabim kak lep verz....
10.6.2009 15:25:33   
rija
no, za prijatelje se pa enkrat letno že potrudišuser posted image  ali neuser posted image

vsem ostalim pa itak ne pošiljam nekih voščil....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Rabim kak lep verz....
10.6.2009 15:30:19   
liliana
Za prijatelje se trudim celo leto, zato pa nikoli ni nobenega problema, če dobijo voščilnico, včasih kupljeno, lani sva jih z malo že sami delali,  samo s podpisi.......

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?