|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ogabna igrača
30.5.2009 14:02:26   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Veš kaj saj pritožit se ne moreš, ker , če bi dobro pogledala bi videla kakšna igrača je- vsaj jaz mislim tako.

Drugače je pa večina igrač nagravžnih - vsaj kar se mene tiče. Tudi Gormiti niso lepi - pa sem dela za celo serijo 100 eur, da o bacoganih ( ali kaj so že ) spoloh ne govorim. ampak kaj sploh lahko naredim- saj če mu jaz ne kupim ima pa sosedov.


Sej po moje se ne misli pritožit v trgovini kakšno stvar je kupila, ampak na Zvezi potrošnikov, da te zadeve umaknejo iz prodaje... KAj res nekatere ne razumete bistva???

Valči povdarja pomen igrače, sporočilo, ki je dano otroku - stisni miš, pa ji bo pri repu kri ven špricnila... Jaz sem tudi proti temu. Takšne igrače spodbujajo nasilje do živali in bi jih jaz tudi umaknila iz prodaje.

Pa še to - a imate čas, da v trgovini, ko vam mulci bežijo na vse strani vsako igračo dobro pregledate in premislite kakšen vzgojni učinek bo imal oz. kako izgleda v detajle?user posted image

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ogabna igrača
30.5.2009 15:42:49   
silvya
Groza, česa vse se ne spomnijo! user posted image Valči prav razmišlja, da je zadevo treba spravit iz prodaje. 

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ogabna igrača
30.5.2009 17:07:52   
gita10
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Veš kaj saj pritožit se ne moreš, ker , če bi dobro pogledala bi videla kakšna igrača je- vsaj jaz mislim tako.

Drugače je pa večina igrač nagravžnih - vsaj kar se mene tiče. Tudi Gormiti niso lepi - pa sem dela za celo serijo 100 eur, da o bacoganih ( ali kaj so že ) spoloh ne govorim. ampak kaj sploh lahko naredim- saj če mu jaz ne kupim ima pa sosedov.


Sej po moje se ne misli pritožit v trgovini kakšno stvar je kupila, ampak na Zvezi potrošnikov, da te zadeve umaknejo iz prodaje... KAj res nekatere ne razumete bistva???

Valči povdarja pomen igrače, sporočilo, ki je dano otroku - stisni miš, pa ji bo pri repu kri ven špricnila... Jaz sem tudi proti temu. Takšne igrače spodbujajo nasilje do živali in bi jih jaz tudi umaknila iz prodaje.

Pa še to - a imate čas, da v trgovini, ko vam mulci bežijo na vse strani vsako igračo dobro pregledate in premislite kakšen vzgojni učinek bo imal oz. kako izgleda v detajle?user posted image


Ja ampak zveza potrošnikov nima te pravico, da to stvar odmakne iz tržišča. Ker potem bi morali večino igrač odmaknit iz tržišča, ker vse skoraj spodbujejo nekakšno nasilje ( Že Tom in Jerry sta takšna - če pogledaš bistvo, pa sta nam full simpatična)

Zveza potrošnikov mora skrbeti za druge stvari- mi pa smo tiste, ki moramo gledati kaj našim otrokm kupujemo- pa misliš, da jaz gledam. Večinokrat se mi tudi sanja ne po kaj grem v trgovino-č samo na listku mi piši kakšno igračo moram kupiti- velikokrat še izgovorit ne znam.  

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ogabna igrača
30.5.2009 20:56:09   
Naja31
Jaz sem neko podobno žogo, samo da so bili not črvi, kupila 2 leti nazaj v Portorožu na štantih. Žogica je bila navzven prav luškana, rožnate barve, s prozornimi luknjicami. Sin si jo je izbral. Potem pa sem ugotovila, da ko stisneš, skozi luknjice pogledajo črvi v krvi. BLjak, fuj, nagravžno!!!! Na srečo jo je sin naslednji dan že zgubil, pa tudi pri 2eh letih še ni porajtal kaj je v žogi.

(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ogabna igrača
31.5.2009 9:16:56   
end1
Jaz ti bom pa tako rekla, lahko da je igrača ogabna, kupila pa si jo ti in to za RD 1 leto starega otroka.
ja kolk pa so tvoji otroci stari? Si že pozabla, da vse v usta dajejo. Meni ni lih to dober izbor, pa četudi ne bi bilo nobene zverine notri, ker lahko otrok kaj odgrizne in pol..., pa polno bravil in strupov je ta mehka plastika.  

(odgovor članu valči)
Neposredna povezava do sporočila: 30
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?