|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Babybay/co-sleeper/beistellbett
28.5.2009 18:10:38   
aia
Pozdravljene,
ali ima katera izkušnje z babybayem - je kul ali ni?
meni se zdi precej praktična stvar, a se bojim, da je morda le modna muha :(
kaj so minusi?!?

Hvala!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Babybay/co-sleeper/beistellbett
28.5.2009 18:42:27   
Paštetka
wtf is this?user posted image

V glavnem moja dva sta preživela brez tega čudesa user posted image

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu aia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Babybay/co-sleeper/beistellbett
28.5.2009 19:09:58   
Anonimen
Stric Google tole pokaže: http://www.babybay.de/cms/front_content.php ... no mi smo tut preživeli brez tega ...

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Babybay/co-sleeper/beistellbett
28.5.2009 20:06:09   
bskrle
Nekaterim špampkom se dvigne ena stran in tkao imaš lahko posteljico poleg svoje postelje. Zelo pripravno. No midva imava dojenčka pri sebi, občasno spi sama, vendar imava veliko posteljo.

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Babybay/co-sleeper/beistellbett
28.5.2009 20:58:48   
zvezdica05
Odstrani na otroški posteljici eno stranico, dvigni jogi na višino svoje postelje, pa boš imela babybayuser posted image

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Babybay/co-sleeper/beistellbett
28.5.2009 21:01:46   
Baucek
Hej, mi imamo ta babybay doma in stvar je ful fajn in predvsem prakticnauser posted image , kasneje pa jo lahko uporabis kot klopco...!
Sicer se je nas kaj hitro prevalil k nama v veliko posteljo in tam tudi ostal!

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Babybay/co-sleeper/beistellbett
28.5.2009 21:17:47   
ledenka
imam tako posteljo, samo od druge firme user posted image  poglej na avstrijski e-bay, imajo kar veliko ponudbo!

meni je super, ker normalna postelja ne gre v spalnico, všeč mi je, da spi mali pri meni, ker se ponoči še dojiva.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu aia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Babybay/co-sleeper/beistellbett
11.6.2009 9:14:29   
BarbaraGS
mi smo kupili to posteljico v BC-ju (imajo tudi, samo drazjo v Rutarju) in ne vem kaj bi brez nje. Ker mala ni htela spati sama, poleg tega pa se je se pogosto zbujala, sva jo imela v svoji postelji. Nikakor nisem mogla sprosceno spati. Od kar pa imamo to, pa spim kot top in ko se zbudi se ne rabim vstajat.
Priporocam vsem, ki jim otroci ne spijo v svoji posteljici!

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Babybay/co-sleeper/beistellbett
11.6.2009 9:20:44   
Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Baucek

Hej, mi imamo ta babybay doma in stvar je ful fajn in predvsem prakticnauser posted image , kasneje pa jo lahko uporabis kot klopco...!
Sicer se je nas kaj hitro prevalil k nama v veliko posteljo in tam tudi ostal!



Kaj je tu fajn in praktičnouser posted image , če se ti itak prevali k tebi in tam ostaneuser posted image . Ene je pa res težko razumetuser posted image

(odgovor članu Baucek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Babybay/co-sleeper/beistellbett
11.6.2009 21:54:44   
tasa.m
Mi smo to naredili iz pojseljice, eno stranico smo odstranili, ker sva bila že čisto obupana, ker ni hotela spati v svoji pojsteljici, zdaj bomo pa šli postopoma.

_____________________________

Začnite in končajte dan z nasmehom, saj vas nič ne stane, marsikomu pa polepša dan.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Doris in Dorian?
picola1

Ali vam je čudno, če bi bila bratec in sestrica Doris in Dorian ?

da (24%)

ne (52%)

res je malo hecno (24%)


Število vseh glasov: 227

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!