|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zelo živahen dojenček
27.5.2009 19:48:26   
Katy78
Mene pa zanima, kako živahni so kaj vaši dojenčki, sploh fantki, punčke so menda bolj umirjene?

Naš mali je star 6m. in nonstop miga. Pa z rokicami, pa z nogicami, ves čas brca, ko ga previjam se mi hoče ves čas obračat na trebuh in brca oz. tolče z nogicama po previjalni komodi. Jaz pa švicam zraven ko ga skušam previt in preoblečt. user posted image  Ko pa je treba spat (tudi čez dan) se malo pobuni ampak se potem kar hitro pomiri in zaspi. Ima še katera takega razgrajača? user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zelo živahen dojenček
27.5.2009 19:57:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Mene pa zanima, kako živahni so kaj vaši dojenčki, sploh fantki, punčke so menda bolj umirjene?

Naš mali je star 6m. in nonstop miga. Pa z rokicami, pa z nogicami, ves čas brca, ko ga previjam se mi hoče ves čas obračat na trebuh in brca oz. tolče z nogicama po previjalni komodi. Jaz pa švicam zraven ko ga skušam previt in preoblečt. user posted image  Ko pa je treba spat (tudi čez dan) se malo pobuni ampak se potem kar hitro pomiri in zaspi. Ima še katera takega razgrajača? user posted image


Dej nehiuser posted image Imam dve punčki pa sta hujši od tvojega fantka.Non stop v muvinguuser posted image Previjanje -misija nemogočeuser posted image

(odgovor članu Katy78)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zelo živahen dojenček
27.5.2009 20:11:14   
tintin
moj je živahen že iz trebuha. Kot dojenček je bilo podobno. Zdaj pri 1,5 leta - non stop v muvingu, nič pri miru, radoveden, živahen...ni da ni.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zelo živahen dojenček
27.5.2009 21:05:19   
blazka
Pri nas imamo obe varianti, punčko in fantka. Pa lahko rečem da tamala čisto nič ne zaostaja za večjim bratcem, včasih je že bolj zagnana kot on.

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zelo živahen dojenček
27.5.2009 21:57:52   
pomar*ANČA*
naš fantek je tudi star 6 m in ne ve več kaj pomeni biti pri miru. previjanje je skoraj nemogoče, ker se takoj prevrne na trebušček, obrača se z glasovi, obrazi, v vozičku ni šans da bi ležal, da nebi kaj zamudil.... je res pravi čmru ki sploh ne zna biti na meru. 

(odgovor članu blazka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zelo živahen dojenček
27.5.2009 22:35:04   
Anonimen
Uf mi imamo 6 mesecev staro frčafelco doma in je to čisto nemogoče, da bi jo kje na višini samo pustila. Brca skos, pa z rokicami je tut ful dejavna. Previjanje je misija nemogoče, če je taprave volje. Na tleh imamo 20 puclov, pa je v manj kot minuti že dol z njih, saj je pogruntala nek samosvoj način kobacanja (dvigne rito v luft, pa se hkrati vrže na bok in požene naprej) ... je živc totalen. user posted image

(odgovor članu pomar*ANČA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zelo živahen dojenček
28.5.2009 7:13:04   
Katy78
Ste me kar malo pomirile. user posted image  Mislim, saj vem da dojenčki pač migajo, ampak včasih se mi zdi, da moj preveč miga, sploh ko greva na sprehod z vozičkom (itak nonstop sitnari in se muva in obrača na en bok pa na drugi bok (bi se tudi na trebuh, pa ni dovolj prostora user posted image ) in vidim kakšne mamice, ki dolgo sedijo zunaj v kavarni in pijejo kavico, dojenčki pa zraven lepo v miru ležijo ali sedijo v vozičku. Jaz si tudi pet minut postanka ne morem privoščit razen če mimam srečo, da v vozičku zaspi, ampak kdaj je že nazadnje v vozičku zaspal???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zelo živahen dojenček
28.5.2009 12:48:31   
pikicai
ja naš je tud tak migec......bod vesela da je tak.....user posted image user posted image user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Ste me kar malo pomirile. user posted image  Mislim, saj vem da dojenčki pač migajo, ampak včasih se mi zdi, da moj preveč miga, sploh ko greva na sprehod z vozičkom (itak nonstop sitnari in se muva in obrača na en bok pa na drugi bok (bi se tudi na trebuh, pa ni dovolj prostora user posted image ) in vidim kakšne mamice, ki dolgo sedijo zunaj v kavarni in pijejo kavico, dojenčki pa zraven lepo v miru ležijo ali sedijo v vozičku. Jaz si tudi pet minut postanka ne morem privoščit razen če mimam srečo, da v vozičku zaspi, ampak kdaj je že nazadnje v vozičku zaspal???

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: zelo živahen dojenček
28.5.2009 12:50:01   
pikicai
IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Uf mi imamo 6 mesecev staro frčafelco doma in je to čisto nemogoče, da bi jo kje na višini samo pustila. Brca skos, pa z rokicami je tut ful dejavna. Previjanje je misija nemogoče, če je taprave volje. Na tleh imamo 20 puclov, pa je v manj kot minuti že dol z njih, saj je pogruntala nek samosvoj način kobacanja (dvigne rito v luft, pa se hkrati vrže na bok in požene naprej) ... je živc totalen. user posted image
hehe počaki da začne plazit.....pol postane pa previjanje umetnost ja....mi ga včasih po celem stanovanju lovimo sam da damo plenico gor, kje so pol šele hlačeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: zelo živahen dojenček
28.5.2009 13:08:43   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pikicai

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

Uf mi imamo 6 mesecev staro frčafelco doma in je to čisto nemogoče, da bi jo kje na višini samo pustila. Brca skos, pa z rokicami je tut ful dejavna. Previjanje je misija nemogoče, če je taprave volje. Na tleh imamo 20 puclov, pa je v manj kot minuti že dol z njih, saj je pogruntala nek samosvoj način kobacanja (dvigne rito v luft, pa se hkrati vrže na bok in požene naprej) ... je živc totalen. user posted image
hehe počaki da začne plazit.....pol postane pa previjanje umetnost ja....mi ga včasih po celem stanovanju lovimo sam da damo plenico gor, kje so pol šele hlačeuser posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja saj imamo zdaj tut včasih težave ko je ful razigrana in zdaj ko se zna obračat, bi se ona skos obračala iz hrbta na trebuh in obratno ... ko vrtavka.
Imam pa vsaj to srečo, da se tamala ful rada vozička. Tak da ko sva zunaj je pridna ful ... pa tut kofe lahko v miru spijem, če je le okrog dovolj otrok, ki jih naša opazuje in se tako zabava. Samo takoj ko ji pa odpnem pas, pa rito v luft pa sem in tja user posted image .

(odgovor članu pikicai)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: zelo živahen dojenček
28.5.2009 15:01:32   
Andromeda
Naš fantek je tudi bolj živahen. Če se nam kdaj kam mudi, se kar zjezim, ker ga je nemogoče hitro in lepo obleči. Kar naprej nekaj miga, tolče z rokami, nogami, prejle me je pa tako brcnil v trebuh, da mi je kar slabo postalo. Edino v vozičku je miren, upam, da bo tako tudi ostalo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: zelo živahen dojenček
28.5.2009 21:45:11   
EMILY 3
haha...sam že mislila da je moj res nemogoči....haha...zdaj pa vidim da jih je več.....sem kar bolj mirna...naš tud nonstop miga,brca,previjanje nemogoče,ker on hoče past kravice.....spat pa ni šanse da ga spraviš po dnevi....samo pa HB da je zdrav,pa da miga......pa bo že nekako.....lp in uživajte z svojimi user posted image

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: zelo živahen dojenček
28.5.2009 21:57:58   
slovenka
Je res smešno, da so pupe bolj umirjene - ali pa pri naši ne vidim prav spola. user posted image Nori tako, da je hudo. Previjanje res strašno, imamo mizo 170x90 cm, pa jo komaj gor obdržimo, miza je polna igrač, ko več ne veva, kaj naj ji dava, da bo gledala in ležala na hrbtu, da bi ji vsaj posrano plenico v miru dol dobila... Oblačim jo v glavnem tako, da jo k sebi držim in oblačila gor vlečem. Stara je sicer že 11 mesecev, a tako je pri nas vsaj že 5 mesecev. Za kak teden se vmes umiri, potem pa spet juhu. Vozička sploh več ne uporabljamo, že mesece. Sploh noče biti notri, se kar na noge postavi, potem pa moram nesti njo in potiskati voziček... pa jo raje kar nesem. Zdaj že dela samostojne korake, po štirih pa že od 7m hodi povsod po stanovanju, zdaj tudi na teraso in po stopnicah... obiski so izmislili že ful besed za njo - od fedre do migice, svašta. Toliko energije, da misliš, da se ji bo utrgalo. Poleg nje res vidiš, da si star user posted image user posted image user posted image Uh... pa punčka user posted image  

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu EMILY 3)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: zelo živahen dojenček
28.5.2009 22:00:54   
Anonimen
Naš je ta teden pri 11h mesecih se prekucnil iz otroške posteljice - tako da ja - razgrajač in pol - mamo pa že skoz eno malo migulo

(odgovor članu slovenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: zelo živahen dojenček
30.5.2009 0:24:09   
pikicai
mi se mormo na tleh na onih pena puzzlah previajat......na mizi ni šans več hehe user posted image user posted image user posted image smo se mogl kr hit od mizice poslovituser posted image user posted image user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: slovenka

Je res smešno, da so pupe bolj umirjene - ali pa pri naši ne vidim prav spola. user posted image Nori tako, da je hudo. Previjanje res strašno, imamo mizo 170x90 cm, pa jo komaj gor obdržimo, miza je polna igrač, ko več ne veva, kaj naj ji dava, da bo gledala in ležala na hrbtu, da bi ji vsaj posrano plenico v miru dol dobila... Oblačim jo v glavnem tako, da jo k sebi držim in oblačila gor vlečem. Stara je sicer že 11 mesecev, a tako je pri nas vsaj že 5 mesecev. Za kak teden se vmes umiri, potem pa spet juhu. Vozička sploh več ne uporabljamo, že mesece. Sploh noče biti notri, se kar na noge postavi, potem pa moram nesti njo in potiskati voziček... pa jo raje kar nesem. Zdaj že dela samostojne korake, po štirih pa že od 7m hodi povsod po stanovanju, zdaj tudi na teraso in po stopnicah... obiski so izmislili že ful besed za njo - od fedre do migice, svašta. Toliko energije, da misliš, da se ji bo utrgalo. Poleg nje res vidiš, da si star user posted image user posted image user posted image Uh... pa punčka user posted image  

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: zelo živahen dojenček
30.5.2009 9:51:46   
jolly123
Še ena z preveč živahnim. Tud sekunde ni pri miru pa levo pa desno, švic mu že z glave teče, tuli ker je zmatran, pa še kar user posted image

(odgovor članu pikicai)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: zelo živahen dojenček
30.5.2009 9:54:00   
pikolina66
he he, pri nas je isto, mission imposible ;-))

(odgovor članu jolly123)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
30.5.2009 23:11:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: zelo živahen dojenček
31.5.2009 9:26:21   
Katy78

IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška

IZVIRNO SPOROČILO: ****

IZVIRNO SPOROČILO: Katy78

Mene pa zanima, kako živahni so kaj vaši dojenčki, sploh fantki, punčke so menda bolj umirjene?

Naš mali je star 6m. in nonstop miga. Pa z rokicami, pa z nogicami, ves čas brca, ko ga previjam se mi hoče ves čas obračat na trebuh in brca oz. tolče z nogicama po previjalni komodi. Jaz pa švicam zraven ko ga skušam previt in preoblečt. user posted image  Ko pa je treba spat (tudi čez dan) se malo pobuni ampak se potem kar hitro pomiri in zaspi. Ima še katera takega razgrajača? user posted image


Dej nehiuser posted image Imam dve punčki pa sta hujši od tvojega fantka.Non stop v muvinguuser posted image Previjanje -misija nemogočeuser posted image



se podpišem...matr duš, ogromno ljudi me je že vprašalo če sploh utegnem kej nardit..mala muva non stop...ajme ajme...sestra od moža je rekla da bo ona raj še mal počakala z bebico...

zdej je ugotovila da so roke zakon..ker je prvlka frajerka da bi plazla po tleh..gre do tebe se prime za kolena in se te ne spusti..ko daš pa roke da greš ne krog...pečen si..se te ne spusti dokler ni čas za spanje.....user posted image user posted image

previjanje..matr mala se prej okol obrne, preden jst robček iz embalaže potegnemuser posted image user posted image


user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Življenje
пеперутка16

Katero obdobje tvojega življenja je bilo do sedaj najlepše?

Otroštvo. (23%)

Obdobje šolanja, fakultete. (8%)

Ko sem bila dekle. (8%)

Poročena. (46%)

Čakam in upam na najlepše obdobje. (15%)


Število vseh glasov: 13

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!