|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali lahko prijavim-drugič
26.5.2009 13:47:32   
kamilija
Ali lahko prijavim enega bedaka, ki je prejle več kot sto na uro priletel v vas?
Mater, me je razkuru!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali lahko prijavim-drugič
26.5.2009 13:52:59   
TIA22
Uf kar za uho bi ga...si bi bolj zapomnil kot prijavouser posted image

no, ko si glih omenila, tudi pri nas na vasi divjajo kot bedaki, pa je enkrat en-je bil pijan in zadet- pridivjal in je samo kak cm manjkal da ni enega 10-letnika povozil, pa ga je en čisto **** tak za uho poknil, da se od takrat vozi kot polž skozi vas!

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali lahko prijavim-drugič
26.5.2009 14:04:57   
kamilija
Ja, sej če bi se ustavil, bi ga kar nakurla.
Takemu bi se moral izpit vzeti na licu mesta.

(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali lahko prijavim-drugič
26.5.2009 14:06:33   
lemavrica
In ti si še cela in zdrava čeprav je z več kot 100km/h priletel v tebe.??

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali lahko prijavim-drugič
26.5.2009 14:11:53   
kamilija

IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

In ti si še cela in zdrava čeprav je z več kot 100km/h priletel v tebe.??



Še enkrat preberi prosimuser posted image .
Priletel je v vas..jaz sem bila na pločniku.

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali lahko prijavim-drugič
26.5.2009 14:15:14   
Volga
A še nisi? Normalno, da prijaviš, kaj pa če pride nazaj čez pol ure in res koga zbije?

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali lahko prijavim-drugič
26.5.2009 14:16:52   
lemavrica
IZVIRNO SPOROČILO: kamilija


IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

In ti si še cela in zdrava čeprav je z več kot 100km/h priletel v tebe.??



Še enkrat preberi prosimuser posted image .
Priletel je v vas..jaz sem bila na pločniku.


Ups, sem malo narobe prebrala user posted image . Če bi napisala naselje bi bilo bolj razumljivo.

_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali lahko prijavim-drugič
26.5.2009 14:31:29   
kamilija

IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

IZVIRNO SPOROČILO: kamilija


IZVIRNO SPOROČILO: lemavrica

In ti si še cela in zdrava čeprav je z več kot 100km/h priletel v tebe.??



Še enkrat preberi prosimuser posted image .
Priletel je v vas..jaz sem bila na pločniku.


Ups, sem malo narobe prebrala user posted image . Če bi napisala naselje bi bilo bolj razumljivo.


Jah, kaj če češ, če smo pa na vasi.user posted image

(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali lahko prijavim-drugič
26.5.2009 14:37:19   
pikapaka
Mene tudi zanima, če lahko nevestne voznike kam prijaviš in ali to kaj zaleže. Mene je zadnjič ededn skoraj s cete zrinil, ker je moral za mano vozit po omejitvah (na štajerski avtocesti skozi predore, tam kjer sedaj popravljajo cest).
Sem vedela njegovo registracijsko številko, pa nisem upala poklicat policije, ker mi je bilo neprijetno, da bi ga morala na kakšnem sodišču srečat, se mi je zdel kot ne psihopat in bi mi še kaj naredil, če bi ga prijavila.
Res me zanima kako to poteka in ali velja tvoja beseda proti njegovi.

(odgovor članu kamilija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali lahko prijavim-drugič
26.5.2009 14:44:06   
kamilija

IZVIRNO SPOROČILO: pikapaka

Mene tudi zanima, če lahko nevestne voznike kam prijaviš in ali to kaj zaleže. Mene je zadnjič ededn skoraj s cete zrinil, ker je moral za mano vozit po omejitvah (na štajerski avtocesti skozi predore, tam kjer sedaj popravljajo cest).
Sem vedela njegovo registracijsko številko, pa nisem upala poklicat policije, ker mi je bilo neprijetno, da bi ga morala na kakšnem sodišču srečat, se mi je zdel kot ne psihopat in bi mi še kaj naredil, če bi ga prijavila.
Res me zanima kako to poteka in ali velja tvoja beseda proti njegovi.



ja tudi mene to zanima..ker eni niso normalni, ampak takih ne bodo ustavili (očitno imajo srečo).
No, če ima katera kakšno izkušnjo?

(odgovor članu pikapaka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali lahko prijavim-drugič
26.5.2009 14:44:54   
rija
mislim, da ne bo nič hasnilo. tvoja ocena je zgolj laična in ni dokazljiva, hitrost namreč.

pa četudi te nekdo skoraj zrine, pa ni fizičnega kontakta med vozili je isto. tvoja reč proti njegovi.



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu pikapaka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali lahko prijavim-drugič
26.5.2009 14:44:59   
ninocka
Midva sva enkrat sla na en piknik v Litijo. Za nama je vozil en kamionar in naju nenehno izseljeval, probal prehitet, probal zrinit s ceste, se ene parkrat skoraj v naju zalete, ko sva ga spustila naprej, nama je pa zanalasc bremzal...
V avtu sva mela pa takrat 2 meseca starega otroka. Sva se v Litiji ustavila na PP in podala kazensko prijavo cez njega, povedala registracijsko in kaj je bilo.
Kaj se je pol zgocilo pa ne vem, to je blo ze skor 4 leta nazaj, nisva dobila nobenega obvestila, da bi ukrepali, tko da svomim, da je bilo kaj...
Ce pa je bilo in da je dobil kaksno kazen, pa tud prav, sej si je zasluzil...kao nek poklicni sofer, pa se tko obnasa na cesti...no, pa sej ni edini user posted image



_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu pikapaka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali lahko prijavim-drugič
26.5.2009 14:49:39   
pikapaka
Ja razumem moja beseda proti njegovi ni nič ampak glede na to da so v tunelih kamete pa bi recimo lahko videli, da je vozil par cm za mani in ni imel razdalje 50m. Ne vem pa če lahko te posnetke uporabljajo za takšne zadeve, ker je bilo kar grozno. Pa nič nisem bila kriva samo vozila sem 5km po omejitvah 60 oz. 40 in seveda me ni mral prehitet je bil čisto iz sebe.
Pa to se večkrat zgodi, sploh če voziš po omejitvah pa te ne morejo prehitet.

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali lahko prijavim-drugič
26.5.2009 14:49:55   
sanja nk.
usedla bi se v avto in šla za njim user posted image
drugače pa če ne veš registerske in če nimaš dokazov, potem se raje uleži na ležalnik na sonce user posted image ...ker nimaš kaj...zmeraj so psihoti na ulici...škoda živcev...user posted image

(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




igranje nagradnih iger
evairena

igrate nagradne igre?

da (52%)

ne (13%)

včasih (35%)


Število vseh glasov: 69

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!