|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Od kod ji denar?
26.5.2009 12:02:41   
sanja nk.
Zakaj se pa tako obremenjuješ z njo...user posted image user posted image , če ti je tako debilna, potem raje ne kupuj nove, ker je res debilen časopis, če pa jo boš vseeno potem pa se navadi na to user posted image ..
Pa Danica je super....samo ne poznate je potem pa je tako...je pa res da na tv-ju ima res mal tečen glasuser posted image
samo jooo s čim vse se folk obremenjuje....user posted image ...slovenceljni

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Od kod ji denar?
26.5.2009 15:32:33   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80
to sam zato pišete zdej, k bi rade ble posvečene user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Od kod ji denar?
27.5.2009 11:05:03   
Taddy78
Meni je pa prav smešno, ko jo v rumenem tisku skozi "kronajo" z lepotico, meni pa na vsaki sliki zgleda kot transvestit. Še Salome zgleda bolj žensko...

No, mogoče pač ni fotogenična, ampak me taka mnenja teh revij res nasmejijo (isto za Tino Gaber-če je pa ta ženska lepa user posted image  )

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Od kod ji denar?
27.5.2009 11:11:24   
mojamura
slava Danice Lovenjak temelji na oglaševanju njenega imena v medijih....če se ne bi toliko pisalo od nje, se ne bi niti bralo in razpravljalo na RR o tej femme fatale

pa še mala kost za glodanje:

sicer gre tudi za vremenarko katjo jevšek

http://poptv.si/multimedia/barvni_tip/smernice-licenja-dm.html


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Od kod ji denar?
27.5.2009 11:27:46   
Vrtnica79
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura



http://poptv.si/multimedia/barvni_tip/smernice-licenja-dm.html



Ojoj, a se to malo hecajo al kajuser posted image user posted image



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Od kod ji denar?
27.5.2009 11:47:56   
mojamura
tina gaber
user posted image


Danica Lovenjak
user posted image


katja jevšek
user posted image


poanta teh slik in oseb je: slava je razgaljena, mogoče kdaj tudi naga




< Sporočilo je popravil mojamura -- 27.5.2009 11:49:05 >


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Od kod ji denar?
27.5.2009 11:52:03   
rija
roko na srce.....tino gaber so nekoč primerjali s konjsko faco....mislim, da kar opravičeno....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Od kod ji denar?
27.5.2009 13:01:08   
Šaki
user posted image ajoj kakšni komentarjiuser posted image user posted image
in kakšne slikeuser posted image user posted image

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Od kod ji denar?
27.5.2009 15:28:25   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: Meta.

Prebiram Novo, vsak teden članek o Danici Lovenjak. Ženska je možganski trust. Mislim, da je edina dorasla Murku v tekmovanju za najbolj debilno osebo na sceni.

Se pa vedno znova sprašujem, od kod babi denar. Kar naprej nosi neke dizajnerske cunje, kupuje škrpete po 1000 evrov, se potí v fitnesu, se prostituira po večernih zabavah, se pusti šlatat raznim prepotentnim sportašem... Ampak kaj pa ženska dejansko dela? Res me zanima.



Tale cunja, ki jo ima na sebi, je oblekca iz Naf nafa - stala je pa 10 starih čukov, vem, ker imam istouser posted image   toliko o DRAGIh, DIZAJNERSKIH cotah,....

si pa, draga Meta, preberi v včerajšnji Oni uvodnik - se enkrat redko strinjam z urednico - govori ravno o teh kvazi lepoticah... Na tem danes svet stoji, provali, nadr.kaj, se izpostavi, zaslovi, pa kasiraj na ta račun
Enim babam zlaufa, enim pač ne - jazs em vmes ostarelauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Od kod ji denar?
27.5.2009 15:33:34   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: TIA22

IZVIRNO SPOROČILO: haloze

Tukaj pa spet pride v poštev tisti tako znani slovenski pregovor  ČE FAUŠIJA BI GORELA, BI GORELA VSA SLOVENIJA.


se podpišemuser posted image


Da. Saj ni rekla, da je fovš, le zanima Meto, da bi še sama odpra tak biznis
mislim, da je predlogov dobila dovolj
Trdo delo na lokalni TV, pa trdo na kanalu A, enkrat bo še pa namesto Pečenka razlagala, kje bo špricalo, ups, ulivalo


(odgovor članu TIA22)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Od kod ji denar?
27.5.2009 16:09:46   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita

IZVIRNO SPOROČILO: TIA22

IZVIRNO SPOROČILO: haloze

Tukaj pa spet pride v poštev tisti tako znani slovenski pregovor  ČE FAUŠIJA BI GORELA, BI GORELA VSA SLOVENIJA.


se podpišemuser posted image


Da. Saj ni rekla, da je fovš, le zanima Meto, da bi še sama odpra tak biznis
mislim, da je predlogov dobila dovolj
Trdo delo na lokalni TV, pa trdo na kanalu A, enkrat bo še pa namesto Pečenka razlagala, kje bo špricalo, ups, ulivalo




Zame bi bilo izredno trdo delo, če bi se morala ob vsaki zaužiti kockici čokolade postiti dva tedna......in preživeti ta dva tedna vsaj dodatno uro več v fitnesu.....če si ne bi smela privoščiti deci vina zvečer, ker sem si na solato dala dve kapljici bučnega olja namesto ene kapljice olivnega......

in ko bi vse to trdo delo nekako dala skoz (hipotetično sicer, ker mi hrana preveč pomeni, da bi se ji odpovedala) in bi z lento stala na odru bi se pa našel en samozvano razgledan novinar, ki spremlja lepotna tekmovanja.....in me vprašal (predvidevam, da bi takrat imela 20 let ali kako več) kaj si mislim o grožnji jedrskega napada Severne Koreje na Južno Korejo......in potem bi po internetu in celo po televiziji krožil moj debilni odgovor v stilu, da je to težko vprašanje, da še nisem slišala za grožnjo.....in cela Slovenija bi se smejala moji neumnosti, kako da ne vem (pri 20 letih, vendar to itak ni pomembno, ker nekateri nikoli niso bili mladi in so tudi pri 20 letih poznali vse globalne probleme).......razložiti bistva problema Severne in Južne Koreje......

In ne razumem zakaj moramo babe vsako babo, ki je lepša od nas takoj popljuvati......verjetno nam je to že prirojeno, ker tudi jaz vsako žensko, ki je lepa in urejena takoj začnem ocenjevati.....in se blazno dobro počutim, ko najdem še tako malo napako......user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Od kod ji denar?
27.5.2009 16:46:16   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

In ne razumem zakaj moramo babe vsako babo, ki je lepša od nas takoj popljuvati......verjetno nam je to že prirojeno, ker tudi jaz vsako žensko, ki je lepa in urejena takoj začnem ocenjevati.....in se blazno dobro počutim, ko najdem še tako malo napako......user posted image



???????? Kdo je lepši od koga??????
Lepote ji pa vsekakor nisem fovš, majke mi
Kvwečjemu lagodja, ki ga ima z delom na Kanalu A
Ker ene 65,,4 % Slovencev mora za ene 6 x nižje plače prek.leto garati, ene 24 % pa za vsaj pol manjšo plačo, grem stavit
Mi gre pa že na nerve, mislim, a če pa kaj o kateri 'lepotici' napišemo kritičnega, smo pa kar po redu fovš ali kako????
Dajmo še to na politiko prenesti - pismo, kok so Hrvati fajn, ko nam kradejo morje, mi smo jim samo fovš, ker ga imajo toliko, mi pa tiste 4 km, pismo, zato jih štopamo pred vstopom v EU
Pa da se navežem še nate - tudi Koreji sta si med sabo zgolj fovš, ne, zato rakete

eeeeeh

Me prav zanima, kakšno bo vremeuser posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Od kod ji denar?
27.5.2009 16:48:18   
HuAnita
bistveno se mi zdi tudi to, da starost z neumnostjo nima veze
Poznam stare, ki so neumnii, da se zapletajo z mladimi, pa mlade, ki so tudi neumne, da se zapletajo s starimi

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Od kod ji denar?
27.5.2009 21:08:34   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: HuAnita



Me prav zanima, kakšno bo vremeuser posted image


HuAnita.....saj za dežjem prej ali slej posije sonce.....in bomo vsi boljše volje......user posted image

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Od kod ji denar?
29.5.2009 7:03:42   
ZARA
user posted image

Meni je pa Jevšek prav všečna pupa. Kaj je pa narobe z njo?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Od kod ji denar?
29.5.2009 7:54:02   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

user posted image

Meni je pa Jevšek prav všečna pupa. Kaj je pa narobe z njo?


Katjo poznam osebno in je tako v redu punca, da....kapo dol! Pametna, razgledana, zabavna, simpatična, prijetna...

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Od kod ji denar?
29.5.2009 8:19:38   
mojamura
saj jaz nisem govorila o karakterjih posamezne punce. ker res nobene osebno ne poznam

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Od kod ji denar?
31.5.2009 17:59:51   
G in T
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Sem pa zadnjič prebrala nekje (zato sploh vem zanjo user posted image ), da se je nek hud tuj slikar zanimal zanjo, ki je včasih portretiral tudi dive svetovnega formata.
Zdaj mu pa zgleda dol visi in pobere, kar je pač pri roki user posted image ...



jst pa sem prebrala, da se je spetljala z enim tujim ginekologom...hmmm, ampak nevem kje sem to prebrala...user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Od kod ji denar?
31.5.2009 19:43:01   
caillou
Niti ne vem katera je to in me tud en klinc briga od ji denar. Jest samo vem, da ga jest nimam in da ga nujno rabim. Pa ne za čevlje, da se razume.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 69
   RE: Od kod ji denar?
9.6.2009 6:43:17   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: caillou
Niti ne vem katera je to in me tud en klinc briga od ji denar. Jest samo vem, da ga jest nimam in da ga nujno rabim. Pa ne za čevlje, da se razume.
A za haljo potem?

Anitaz saj zgleda tudi prijetna.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 70
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Za uporabnice Mirene
terida

Koliko časa vam je po vstavitvi mazala Mirena?

Nič. (59%)

Manj kot en mesec. (13%)

Več kot en mesec in manj kot tri mesece. (7%)

Več kot tri mesece. (22%)


Število vseh glasov: 46

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!