|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pralni stroj hoover- nujno
20.5.2009 13:42:00   
miška1
Danes moram kupit nov pralni stroj. in sem se nagnila k nakupu hooverjevega 9kg velikana. prosila bi za kakršno koli info, da bo nakup boljši.

lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pralni stroj hoover- nujno
20.5.2009 14:05:48   
Pika Zoja
G&A ima najcenejšega. Sem dobila -15% na gotovino.
Kaj drugega pa pri tem hooverju nimaš za komplicirat,  je pač najboljši user posted image

(odgovor članu miška1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pralni stroj hoover- nujno
20.5.2009 15:58:48   
timoteja
No, pri sesalcih smo imeli mi ful nesrečo s Hooverjem, in nikad več ne bi kupila te znamke, pa tudi 9 kg je za naše potrebe prevelik boben, saj se npr. marsikatero otroško oblačilo, kuhinjski servet ali brisača zmoči, in če pomislim, da bi morala to pajsati po kopalnici 3 ali 4 dni, da se mi nabere za 9 kg perila, bi mi že vse skupaj zdavnaj splesnelo. Jaz bi raje kupila takega z manjšim bobnom, npr. 5 ali 6 kg.

(odgovor članu miška1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pralni stroj hoover- nujno
20.5.2009 17:40:17   
nanka
jaz imam 6 kg hoover-ja zadovoljna še in še, ga ne morem zadosti pohvalit. Imam ga že 2 leti in dela kot urica, po 2x na dan, skratka priporočam.

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pralni stroj hoover- nujno
20.5.2009 18:36:37   
Sandra*
Jaz imam tega hooverja 9 kg in sem ful zadovoljna. Dela ekstremno potih, sam centrifuga se sliš k centrifugira. Kar se pa 9 kg tiče, pa loh daješ notr tut čist mal cunj, ker da notr sam tok vode kokr jo potrebuje.  Opere pa tut zelo dobr. Jaz ga priporočam, mi ni žal.

(odgovor članu nanka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pralni stroj hoover- nujno
20.5.2009 22:13:31   
Urša
9 kg Hoover je bila ena najboljših investicij zame. user posted image user posted image user posted image  Imam tudi njihovega sušilca 9 kg.

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pralni stroj hoover- nujno
20.5.2009 22:15:37   
Sandra*
Ja tudi jaz imam oboje.

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pralni stroj hoover- nujno
20.5.2009 22:23:31   
Marogica
Mogoče ni relevantno zate, bom pa vseeno povedala, da imam doma Hooverja že od leta 1992 (takratna izvedba manjšega kombiniranega pralno-sušilnega stroja), ki je deloval skoz perfektno. Jasno, da imam sedaj večjega, ker so troci pri hiši, vednar ta moja "starina" še vedno dela in ga imam doma...za rezervo.

Kapo dol pred Hooverjem.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Sandra*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pralni stroj hoover- nujno
21.5.2009 14:25:54   
miška1
in je že doma, komaj čakam da pride mož domov in ga priklopi
upam da bo nadomestil 27 let starga Gorenca.

lp


(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Pralni stroj hoover- nujno
22.5.2009 13:50:30   
miška1
kateri program pa najpogosteje uporabljate za pranje pisanega perila

(odgovor članu miška1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pralni stroj hoover- nujno
22.5.2009 19:04:06   
Sandra*
Jaz dam tadrug oblaček, pa na 40 stopinj prestavim. Zarad centrifuge, ker dam pol v sušilca, pa da mi ni treba še enkrat dat centrifugirat.

(odgovor članu miška1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pralni stroj hoover- nujno
23.5.2009 22:17:44   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Urša

9 kg Hoover je bila ena najboljših investicij zame. user posted image user posted image user posted image  Imam tudi njihovega sušilca 9 kg.


Tudi jaz imam oboje. S pralnim strojem sem zelo zadovoljna, s sušilcem pa malo manj. Je že 2x crknil v manj kot 3. letih se mi zdi. Ta hip uporabljam spet gorenjevega ta starega, ki še kar dela.  

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?