|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sonce, krema
18.5.2009 12:59:56   
abc123
Pri teh temperaturah bi svojo 4 mesece staro punčko oblekla v body s kratkimi rokavi in 3/4 hlače, brez nogavičk. Zanima me, kako je s tako majhnim dojenčkom: koža in sonce. Seveda smo v senci, ampak ko gremo z vozičkom se težko izognemo soncu in tako nogice včasih pristanejo na soncu, glavica je v senci (je še v košari). Ali lahko direkno na kožo sveti sonce oz. kako naj rešim to zadevo?
Kaj pa zaščitne kreme? Ali lahko mažem tako malega dojenčka?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sonce, krema
18.5.2009 13:34:19   
mateyka
plenico daj čez spodnji del vozička. uporabi ščipalke user posted image

mazanje s kremo - kaj pa vem, jaz raje ne bi, če se da izognit. naša je bila stara 1 leto, ko je bilo poletje in je bilo bolj težko pokrivat doječka, ki že sedi in trga dol z vozička, vse kar lahko doseže user posted image tako da jaz sem jo kar mazala, ko je rogovilila, brcala, kobacala in se sklanjala čez voziček. samo je bila večja.


< Sporočilo je popravil mateyka -- 18.5.2009 13:36:46 >

(odgovor članu abc123)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sonce, krema
18.5.2009 14:03:53   
Najaa
Mazala je tud jaz ne bi. In je ne bom. Tamala je namreč stara 3m. Čez voziček pa plenico in stvar rešena.user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sonce, krema
18.5.2009 21:25:10   
novopecena
mi smo v trgovini z bio in naravnimi zadevami kupili kremo Lavera in sem ga mazala. začela sem ko je bil star glih 3mes

_____________________________

Ljudje smo kot angeli z eno perutjo,
če hočemo leteti se moramo objeti
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
No.1 fanica mojega malega Reneja

(odgovor članu abc123)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sonce, krema
19.5.2009 9:15:12   
Anonimen
nekje do 1. leta se ne maže nič in jst bi se tega držala ( no, se tud bomuser posted image ) ker te kreme, pa so lohk še tako naravne, vsebujejo snovi, ki niso primerne za dojenčkovo kožo. pa itak dojenček nima kaj na direkt soncu delat, tist če mu pa nogice sonce obsveti vsake tolk, pa tud ni nevarno, sploh če ni čez tahujš vročino.

(odgovor članu novopecena)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sonce, krema
19.5.2009 14:11:43   
Gilo
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

nekje do 1. leta se ne maže nič in jst bi se tega držala ( no, se tud bomuser posted image ) ker te kreme, pa so lohk še tako naravne, vsebujejo snovi, ki niso primerne za dojenčkovo kožo. pa itak dojenček nima kaj na direkt soncu delat, tist če mu pa nogice sonce obsveti vsake tolk, pa tud ni nevarno, sploh če ni čez tahujš vročino.


S kremam se naj ne bi mazal dojenčka do 6 mes. ne do 1 leta.

_____________________________

Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa. (Elisabeth Stone)

Kadar srce joče za tistim, kar je izgubilo,
se duh smeji zaradi tistega, kar je našel...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sonce, krema
19.5.2009 15:00:52   
Andromeda
Tudi meni so v lekarni rekli, da se po 6. mesec u lahko namaže. Mi imamo od eucerina, ZF 25. Tudi čez pleničko prodrejo sončni žarki, zato to ni rešitev. Idealna zaščita pred soncem je bit v notranjih prostorih...Pa smo seveda vsi raje vzunaj v tem letnem času user posted image

< Sporočilo je popravil Andromeda -- 19.5.2009 15:01:26 >

(odgovor članu Gilo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sonce, krema
19.5.2009 15:36:56   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda

Tudi meni so v lekarni rekli, da se po 6. mesec u lahko namaže. Mi imamo od eucerina, ZF 25. Tudi čez pleničko prodrejo sončni žarki, zato to ni rešitev. Idealna zaščita pred soncem je bit v notranjih prostorih...Pa smo seveda vsi raje vzunaj v tem letnem času user posted image


Imaš tudi oblačila, ki ne prepuščajo UV žarkov. Mi smo jih kupili, ko smo 4,5 mesečnika peljali v tople kraje. Super se obnesejo.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sonce, krema
20.5.2009 12:00:26   
Katy78
Dojenčka naj ne bi mazali s kremami z zašč. faktorjem do 6. meseca. Ko pa se jih začne uporabljat, je npr. faktor 25 ali 30 dovolj, ker tisti višji (np. 50) imajo občutno več kemije, zaščita pa ni občutno večja.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sonce, krema
20.5.2009 14:33:34   
koala
Jaz svojega do 6-ega meseca nisem mazala, sem mu pa kupila pepny senčnik ki ima faktor 35.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?