|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dobro jutro
9.5.2009 6:26:48   
amaya
vsem...


user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dobro jutro
9.5.2009 6:37:11   
FLASK_A
user posted image user posted image user posted image

Jutro!

A te trebuh ovira pri spanjuuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dobro jutro
9.5.2009 6:43:31   
amaya
jap....

ma že nekaj časa nisem nobenega posta odprla tukaj...pa nimam nič kontroverznega za napisat...user posted image user posted image user posted image user posted image

lahko pa bi začela z: rada bi okradla banko...kako naj to izvedem....rabim samo 30.000 evrov


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dobro jutro
9.5.2009 6:49:51   
FLASK_A
Ni slaba ideja. Če rabiš koga, da se ti pridruži, bom prva na spisku. Tut men bi prav prišlo par deset tisoč €... Sem ravno včeraj ugotovila, ko sem šla po dolgem času mal na Klik pogledat user posted image user posted image

A misliš, da bi ful izstopale s temi trebuhi za bančnim šalterjem in nogavico čez glavo user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dobro jutro
9.5.2009 6:56:28   
amaya
ne...bi nas potem iskali kot dva fanj zapita roparja s pivskim trebuhom...user posted image user posted image user posted image user posted image

študiram pa še o banki...al bi šla na kako slovensko ali tujo user posted image user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dobro jutro
9.5.2009 6:59:53   
amaya
grem...banko ropat

_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dobro jutro
9.5.2009 7:01:26   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

ne...bi nas potem iskali kot dva fanj zapita roparja s pivskim trebuhom...user posted image user posted image user posted image user posted image

študiram pa še o banki...al bi šla na kako slovensko ali tujo user posted image user posted image



user posted image Dobra krinka user posted image

Pomoje je najboljš, da kakšen dobro nafilan bankomat suneva. Banke so zdej čist brez keša... Vedno, ko je kdo rabil dvignit večjo vsoto, jo je blo treba prej naročit user posted image Da se ne bova zastonj izpostavljale na koncu...

Mater, včeraj sem preveč pojedla, pa mi nazaj sili user posted image user posted image user posted image user posted image Šit no... user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dobro jutro
9.5.2009 7:36:53   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

ne...bi nas potem iskali kot dva fanj zapita roparja s pivskim trebuhom...user posted image user posted image user posted image user posted image

študiram pa še o banki...al bi šla na kako slovensko ali tujo user posted image user posted image



user posted image Dobra krinka user posted image

Pomoje je najboljš, da kakšen dobro nafilan bankomat suneva. Banke so zdej čist brez keša... Vedno, ko je kdo rabil dvignit večjo vsoto, jo je blo treba prej naročit user posted image Da se ne bova zastonj izpostavljale na koncu...

Mater, včeraj sem preveč pojedla, pa mi nazaj sili user posted image user posted image user posted image user posted image Šit no... user posted image



user posted image

pa še od včeraj?

ma si rodila ti??? al tudi vlečeš še ta marsupjo pred sabo???


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dobro jutro
9.5.2009 7:39:50   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

ne...bi nas potem iskali kot dva fanj zapita roparja s pivskim trebuhom...user posted image user posted image user posted image user posted image

študiram pa še o banki...al bi šla na kako slovensko ali tujo user posted image user posted image



user posted image Dobra krinka user posted image

Pomoje je najboljš, da kakšen dobro nafilan bankomat suneva. Banke so zdej čist brez keša... Vedno, ko je kdo rabil dvignit večjo vsoto, jo je blo treba prej naročit user posted image Da se ne bova zastonj izpostavljale na koncu...

Mater, včeraj sem preveč pojedla, pa mi nazaj sili user posted image user posted image user posted image user posted image Šit no... user posted image



user posted image

pa še od včeraj?

ma si rodila ti??? al tudi vlečeš še ta marsupjo pred sabo???



Ma kaj rodila... Čakam, da se razpočim user posted image

Sem mislila, da bo kej s polno luno- pa pri meni vpliva samo na lestvici razdražljivosti, nikjer drugje user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dobro jutro
9.5.2009 8:06:12   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

IZVIRNO SPOROČILO: amaya

ne...bi nas potem iskali kot dva fanj zapita roparja s pivskim trebuhom...user posted image user posted image user posted image user posted image

študiram pa še o banki...al bi šla na kako slovensko ali tujo user posted image user posted image



user posted image Dobra krinka user posted image

Pomoje je najboljš, da kakšen dobro nafilan bankomat suneva. Banke so zdej čist brez keša... Vedno, ko je kdo rabil dvignit večjo vsoto, jo je blo treba prej naročit user posted image Da se ne bova zastonj izpostavljale na koncu...

Mater, včeraj sem preveč pojedla, pa mi nazaj sili user posted image user posted image user posted image user posted image Šit no... user posted image



user posted image

pa še od včeraj?

ma si rodila ti??? al tudi vlečeš še ta marsupjo pred sabo???



Ma kaj rodila... Čakam, da se razpočim user posted image

Sem mislila, da bo kej s polno luno- pa pri meni vpliva samo na lestvici razdražljivosti, nikjer drugje user posted image



sej pri meni je blo v prvo isto...luna prošla jaz sem bla pa še vedno polna in okrogla...user posted image

Bomo vidli zdaj...mislim, da ne palijo te fore pri meni. Ok, z ene strani je to v redu...ker se vsaj gužvi v porodni izognem user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dobro jutro
9.5.2009 8:08:34   
Kerensa*
Dobro jutro.

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dobro jutro
9.5.2009 8:50:58   
Anonimen
Tudi tebi :).

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dobro jutro
9.5.2009 9:26:18   
r1ta
Pa naj bo dobro!

_____________________________

I have no special talents. I am only passionately curious.
(A. Einstein)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dobro jutro
9.5.2009 10:06:16   
Korina1
Dobro jutro tudi od mene, se vam pridružim pri ropanju bankeuser posted image Sej rabim samo par sto eurov.user posted image

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dobro jutro
9.5.2009 12:03:41   
FLASK_A
Evo mene, sem že oropala... In sicer en salon sanitarne keramike, iz katerega sem šla do zob oborožena z najnovejšimi katalogiuser posted image Zdej pa res rabim samo še €€€ user posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dobro jutro
9.5.2009 12:41:56   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

Evo mene, sem že oropala... In sicer en salon sanitarne keramike, iz katerega sem šla do zob oborožena z najnovejšimi katalogiuser posted image Zdej pa res rabim samo še €€€ user posted image


uh...tudi jaz bi rabila kak katalog...pa še kakega bogatega strica zraven user posted image
Mi smo pri ploščicah zdaj...pa sem tako vražje zbirčna, da jih bomo šele drugo leto polagali user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




če se otrok ponoči po nesreči polula v posteljo 2
muška

torej vprašanje št. 2 če se otrok ponoči ponesreči polila v posteljo, kdaj potem preoblečete posteljo?

takoj (77%)

naslednji dan (21%)

ko je na vrsti preoblačenje postelj v mesecu (2%)


Število vseh glasov: 270

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!