|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   dober otroški dermatolog
8.5.2009 9:22:51   
J.L.
v MB ali na Ptuju? prosim za kontaktno številko in podatke. 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: dober otroški dermatolog
8.5.2009 12:32:37   
timoteja
Privat dermatološka ambulanta v zdravilišču Laško, žal priimka ne vem, po pripovedovanju prijateljice sodeč je super.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: dober otroški dermatolog
8.5.2009 15:31:45   
Andra
V Mariboru na Gosposvetski, zraven lekarne

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: dober otroški dermatolog
8.5.2009 15:35:24   
Taddy78
Dr. Rems na Ptuju-pri 4.mesecih imeli AD, pomagala nobena krema,bili pri dermatologinji dr. Kalačevi iz. MB, ki ga je samo od daleč pogledala in mi dala v roko testerčke (kremice), naj sprobam katera mu bo odgovarjala in naju naročila na kontrolo čez 2.meseca user posted image

No potem sem slišala za dr. remsa in je po njegovi kremici stvar za vedno izginila...

(odgovor članu timoteja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: dober otroški dermatolog
8.5.2009 15:36:41   
Taddy78
Aja ordinacijo ima čisto zraven ptujskega kopališča...

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: dober otroški dermatolog
8.5.2009 17:23:51   
J.L.
taddy te kontaktiram na zs.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: dober otroški dermatolog
8.5.2009 17:27:38   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78


sem slišala za dr. remsa



je tudi za otroke?
koliko je kaj čakalna doba, če si samoplačnik?

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: dober otroški dermatolog
8.5.2009 18:09:58   
Taddy78
Je za otroke ja...saj jaz sem se tudi malo čudila, ko sem tam videla ženske, ki si k njemu hodijo popravljat faco in telo, ampak saj pravim, glede na to kaj smo dali skozi zaradi teh njegovih flekov na obrazu...bil je celi pokrampan, ko ga je srbelo...na koncu nama je P napisala že Elocom, ki je drugače za luskavico in ful tanjša povrhnjico. Lahko sem ga mazala samo 3 dni in je stvar izginila, čez teden spet isto...

Ko sem ga poklicala sem čez 1 teden že prišla na vrsto. Je pa takrat prišel pregled  7000sit, pa sama kremica je prišla 4000sit, ampak vredna vsega denarja....tako da je že 3 leta od tega...

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: dober otroški dermatolog
8.5.2009 19:02:07   
sanelaa
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

Dr. Rems na Ptuju-pri 4.mesecih imeli AD, pomagala nobena krema,bili pri dermatologinji dr. Kalačevi iz. MB, ki ga je samo od daleč pogledala in mi dala v roko testerčke (kremice), naj sprobam katera mu bo odgovarjala in naju naročila na kontrolo čez 2.meseca user posted image

No potem sem slišala za dr. remsa in je po njegovi kremici stvar za vedno izginila...



A krema po njegovem receptu?

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: dober otroški dermatolog
8.5.2009 19:05:05   
sanelaa
No, tudi naš LUka, danes star 6 mesecev, ima po mojem mnenju AD. Smo bli pri VUjasinoviću v Laškem, dobili Advantan in Afroderm, par dni okej, pa spet isto sranje. No, potem smo pa slučajno dobili informacijo o naravni kremi in sicer v Beogradu. Smo jo kupili in je blo že po enem tednu uporabe fantastično. Še vedno jo uporabljamo. Vsebuje pa krema hrastovo lubje, čebelji vosek in še par drugih zdravilnih rastlin. 

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: dober otroški dermatolog
8.5.2009 19:09:45   
sanelaa
V bistvu sem hotla napisat da stran s kremami, ki vsebujejo steroide oz. ki tanjšajo kožo (afroderm, advantam, elocom............), ker delujejo samo na kratek rok in se v bistvu še po dolgotrajnejši uporabi koža tako navadi na te kreme da že postane imuna. 

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: dober otroški dermatolog
8.5.2009 19:36:26   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

pa sama kremica



se mogoče spomniš naziv te kreme?

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: dober otroški dermatolog
8.5.2009 20:37:10   
Taddy78
Žal kremica nima imena, saj jo zmešajo v lekarni, lahko pa prepišem sestavine (jo imam še sedaj spravljeno, če bi kdaj rabila sestavine-upam no user posted image )...

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: dober otroški dermatolog
8.5.2009 22:03:32   
sanelaa
No daj napiši sestavine, me res zanima če imava kaj podobnega.

naša krema, ki smo jo torej pred kratklim dobili v Beogradu, in ki je iz Lukčevega obraza naredila čudež, vsebuje ( prepisano iz kreme, nekaj ne znam prevest);
hrastova kora, hajdučica, razgon, kanatarin, neven, kopriva, vrbova kora, rusa.


Res punce, če bi jaz znala prilepit slike sem noter, bi vam pokazala našega LUkca prej in sedaj. Ne znam vam opisat kakšna sprmemba. Čudežna, ker tak kot je sedaj, v svojih 6 m še ni bil.
Pa smo prej uporabljali najprej Advantan, ko pa ni več prijel smo prešli na Afroderm. Uglavnem, tri dni mazali, po treh dneh je sicer bil okej, potem je bla koža okej dan ali dva, nato pa so ekcemi spet izbruhnili.

Zdaj smo pa že skoraj 3 tedne fantastični.


(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: dober otroški dermatolog
8.5.2009 22:30:48   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: sanelaa

No daj napiši sestavine, me res zanima



mene tudi, prosim napiši.

(odgovor članu sanelaa)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: dober otroški dermatolog
9.5.2009 9:54:37   
Taddy78
Hmmm, tole sicer liči malo na kitajsko pisavo user posted image

Ekola:
op. jecoris 1.0
eucerol 1,0
Diprogente ad 2,0

Punce, bom počakala če bo danes prišel k nam gospod G, ki ima pri nas konja, pa bom njega vprašala če sem prav prepisala...še javim...

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




SPANJE
riba5

KJE SPI VAŠ OTROK

PRI VAS V POSTELJI (22%)

V SVOJI POSTELJICI (52%)

V SVOJ SOBI (26%)


Število vseh glasov: 223

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!