|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   terme
1.5.2009 23:58:00   
lunica12
Mene pa zanima kako obleči štiri mesece starega otroka  v termah kjer so bazeni....Kopala se sicer ne bo,bo pa zraven noter in ne vem kako jo obleči..

Mi lahko katera na hitro svetuje

_____________________________

15.1.2009 se nama je pridruzila Anina :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: terme
2.5.2009 0:00:26   
rija
počakaj, da prideš tja, pa ti bo itak vse jasno.

moj se je začel kopati ravno pri 4 mesecih in dileme itak ni bilo: v vodi kopalna plenica, zunaj pa včasih nič, včasih zavit v brisačko. čisto odvisno od temperature zraka zunaj.

in vidim, da je tudi tvoja januarska, kot moj in da greste očitno ob istem času nekam kot smo šli mi.user posted image
no, jaz sem ga še malo v morje namočila z nogicami....in rodila se je velika ljubezenuser posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 2.5.2009 0:01:49 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu lunica12)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: terme
2.5.2009 8:56:06   
botrca
Imej vsa oblačila zraven, bodije s kr. rokavi če bo pretoplo, kapico obvezno, pa kake hlačke ker je še mali. S kremico ga namaži. Pa dosti tekočine.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: terme
2.5.2009 9:34:26   
gita10
nevem zakaj nebi bil v bazenu. Jaz sem hodila od 4 meseca dalje z njim na vadbe   v Zreče in je vedno užival.

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: terme
2.5.2009 10:21:20   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

nevem zakaj nebi bil v bazenu. Jaz sem hodila od 4 meseca dalje z njim na vadbe   v Zreče in je vedno užival.


ker
1. vsa temalna voda ni za dojenčke sploh pa ne za 4. mesečnega otroka (prevroča in preveč težka)
2. ker je v termah ponavadi veliko ljudi, čistoča vode zato za user posted image , in torej veliko bolj neprimerna kot tam kjer je vadba za dojenčke
3. ker sploh v času gužve dajejo v bazene veliko preveč klora, ki pa še nekje do 5. meseca ni ravno priporočljiv za otroke. Nekje do 5 meseca se razvija koža otroku, dela in do takrat se dojenček naj ne bi kopal.


Sicer pa vsak po svoje, saj je otrok vaš in vsaka mama odgovarja za svojega otroka.

Jaz svojim v termah do 6. meseca namakam samo nogice. Morje je čisto druga pesem.

Drugače pa: plenička, bodi s kratkimi rokavi.
Kapic pa res nikoli nisem dajala na glavo. user posted image

< Sporočilo je popravil Paštetka -- 2.5.2009 10:23:25 >


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu gita10)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: terme
2.5.2009 10:29:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

IZVIRNO SPOROČILO: gita10

nevem zakaj nebi bil v bazenu. Jaz sem hodila od 4 meseca dalje z njim na vadbe   v Zreče in je vedno užival.


ker
1. vsa temalna voda ni za dojenčke sploh pa ne za 4. mesečnega otroka (prevroča in preveč težka)
2. ker je v termah ponavadi veliko ljudi, čistoča vode zato za user posted image , in torej veliko bolj neprimerna kot tam kjer je vadba za dojenčke
3. ker sploh v času gužve dajejo v bazene veliko preveč klora, ki pa še nekje do 5. meseca ni ravno priporočljiv za otroke. Nekje do 5 meseca se razvija koža otroku, dela in do takrat se dojenček naj ne bi kopal.


Sicer pa vsak po svoje, saj je otrok vaš in vsaka mama odgovarja za svojega otroka.


Se strinjam.
Plus to, da je otrokova koza nekje do sestega meseca se porozna...

(odgovor članu Paštetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





POZOR: Previdno s fiziološko raztopino in ...
Prepogosto izpiranje noska s fiziološko raztopino in uporaba med mamicami priljubljenega nosnega aspiratorja prinese tud...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?