|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   omara Mammut - IKEA
15.4.2009 11:31:43   
pocka
Ima mogoče kdo tole omaro http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/80099163 ? Zanima me kako omara izgleda od znotraj...ali ima police ali samo za obešalnike, ker iz te slike žal ni razvidno. Saj je verjetno napisano,ampak toliko nemško pa glih ne znam.user posted image

Že vnaprej hvala za odgovore!


_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: omara Mammut - IKEA
15.4.2009 11:38:13   
Anonimen
Napisano je, da sta znotraj 2 polici in en drog za obešanje obešalnikov ...

(odgovor članu pocka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: omara Mammut - IKEA
15.4.2009 11:53:20   
Petr_a
Žal mi povezava ne deluje
Imamo pa mi  veliko omaro od mamuta -modre barve in je superuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: omara Mammut - IKEA
15.4.2009 13:58:19   
ninocka
Mi jo imamo, nad obesalnikom sta 2 policki, pa pol mas se spodaj prostor za kaksne stvari + predal.
Lih ful neki prostora nima - jst imam na prvi policki zlozene hlace v 3 vrtse - letne, zimske in trenirke,
na spodnji imam majcke (dolgi ali kratki rokavi) + puloverji, spodaj pod obesalniki imam pa kratke hlace. V predalu pa razne pasove, rutice, kapice, klobucke.
Perilo, pizamice, nogavicke in pa majcke (dolgi ali kratki rokavi - odvisno od sezone) imam pa zlozene v predalniku. Oboje skupaj mi je pa lih dost za starejsega.



_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: omara Mammut - IKEA
15.4.2009 14:17:40   
pocka
O super! Bi kombinirali še s predalniki. Imata vsak eno komodo od lip poljčane, zdaj bi pa še za vsakega eno tole omaro vzeli. Glede na to, kar ste napisale, mislim,da bi moralo biti več kot dovolj.

_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu ninocka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: omara Mammut - IKEA
15.4.2009 19:37:54   
meeryana
Ja notranjost te omare si lahko malo po svoje urediš. Jaz pa imam dve vrsti za obesit in potem dve polički. Ker imam vse majčke obešene. Na poličkah pa imam zložene hlače in spodnje dele trenirk,...Imam pa tudi predalnik. Z obojim sem zelo zadovoljna.

< Sporočilo je popravil meeryana -- 15.4.2009 19:38:41 >

(odgovor članu pocka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dobrodelna štafeta za Karolino – rešimo ji...
Otroci iz vse Slovenije so začeli teči štafeto za deklico Karolino, s katero želijo v Društvu Viljem Julijan zbrati čim ...
Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...




Pralne plenice
oblekca

Ali uporabljate/ste uporabljali pralne plenice?

Da, samo pralne (16%)

Da, večina, a kombinirano s plenicami za enkratno uporabo (11%)

Da, a redko (9%)

Nikoli (64%)


Število vseh glasov: 137

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!