|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kengurujček
14.4.2009 14:35:45   
2srcka
Zanima me do kdaj ste nosile dojenčka v kengurujšku? Rada bi ga kupila da bi lahko hodila tam kjer z vozičkom ni mogoče, tudi na manjše hribe. Naš je sicer star 5 mesecev-verjetno že prevelik za kenguruja. Bi bil bolj primeren nahrbtnik oz. mai tai?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kengurujček
14.4.2009 14:36:39   
Petr_a
Zakaj bi bil prevelik??
kengurujčka eimaš do 10 ali do 12 kg

(odgovor članu 2srcka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kengurujček
14.4.2009 14:38:27   
Hope2
našega sem prvič dala v kengurujčček pri 5 mesecih, pa se mi šše zdi premaliuser posted image

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kengurujček
14.4.2009 14:39:52   
2srcka
Ker nekater pravijo da jih ne morejo nositi v kenguruju do tiste teže do katere se nosi v določenem kenguruju.

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kengurujček
14.4.2009 14:40:58   
teja28
pri nas smo kengurujčka uporabljali ogromno. začeli smo takoj, ker je bil v njem edino tiho, uporabljali pa smo ga do njegovih 9kg. (ne vem, koliko je bil takrat star) Nosila sem ga tako dolgo, dokler me njegove nogice niso motile pri hoji v hrib user posted image  Še sedaj bi ga uporabljala, če bi se le dalouser posted image  

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kengurujček
14.4.2009 14:43:58   
2srcka
No saj, verjetno je naš že prevelik za njega, saj ima pri petih mesecih in pol približno 74 cm in približno 8,5 kg.

(odgovor članu teja28)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kengurujček
14.4.2009 14:45:42   
Petr_a
Ni prevelik

(odgovor članu 2srcka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kengurujček
14.4.2009 14:54:43   
2srcka
Upam da ga ne bom zelo malo časa uporabljala, ker če bo še naprej tako rastel in se tako redil je potem brez zveze da ga kupim. 

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kengurujček
14.4.2009 16:28:46   
potepinček
 prodam od haucka

(odgovor članu 2srcka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kengurujček
14.4.2009 17:53:04   
blemma
Zame je problem kengurujčka v tem, da me začne po 30 minutah hoje bolet križ.  Teža ni enakomerno porazdeljena kot npr. pri raznih slingih. Zato ga uporabljam le izjemoma v dežju za kak giro. Če otrok že samostojno sedi, je po mojem mnenju bolj smiseln nahrbtnik predvsem za daljše ture in za v hribe.

_____________________________

... in končno je prišla moja princeska Emma, 8.5.2008 ob 16.43.

(odgovor članu potepinček)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kengurujček
14.4.2009 18:13:54   
Anonimen
Naš je sicer star 5 mesecev-verjetno že prevelik za kenguruja. Bi bil bolj primeren nahrbtnik oz. mai tai?


Po moje bo mai-tai oz, neka druga oblika nosenja primernejsa od kenguruja.
Jaz sem ga sicer uporabljala, ampak ze od treh mesecev naprej...

(odgovor članu 2srcka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kengurujček
14.4.2009 18:43:29   
_sanja_*
Jaz ga nosim od treh mesecev. Uživauser posted image

Če ima 8,5 kg, je vprašanje, če se splača kupit kengurujčka. Moj user posted image  je imel takrat 6,7 kg, pa se je zdelo škoda kupit kengurujčka do 9 kg. Potem sem našla tega: http://www.infantino.com/Carriers/151-301.php
Je do teže 14,5 kg, kasneje se lahko nosi tudi na hrbtu, čeprav je to zgolj teorija, prakse še ne poznamuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
14.4.2009 20:31:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu _sanja_*)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kengurujček
14.4.2009 21:09:21   
2srcka
Uporabljala bi ga samo približno dva, trikrat na mesec, zato sem tudi v dvomih ali ga kupim ali uporabim kakšno drugo nosilko (ne vem katero, imam pa sling ampak ne vem v kakšen položaj ga naj dam noter pa še vse leze nekam dol). Drugače sem tudi jaz zagovornica vozička ampak po vseh poteh se z njim ne da. Sem pa tudi malo v skrbeh (verjetno brezzveze) da ne bi bilo kaj narobe, ker prvo nisem smela imeti v kenguruju.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kengurujček
14.4.2009 21:14:03   
Netopirčy81
Jaz sem imela k sreči sposojenga kengurujčka, ki sem ga uporabila samo 3x,ko je začela sama sedeti, smo fulkrat šli na sprehod z nahrbtnikom. Trenutno ni več aktualen, ker mala sama hodi. Bo pa prišel v uporabo na kakšnemu izletu. Kengurujčka sama ne bi kupovala.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu 2srcka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kengurujček
15.4.2009 9:59:55   
AnciM
Jaz sem mojega v kengurujčku nosila od 1m pa do njegovih 8 kg. Potem mi je pa postal pretežak in me je bolel hrbet, če sva se dlje nosila. Je bil pa zelo veliko uporabi. Sploh pozimi, če je kaj padalo in sva morala na hitro v trgovino. Sedaj pa kraljuje v nahrbtniku. Mu je veliko bolj všeč kot voziček, ker ima boljši razgled.

_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?