|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   stolček bumbo
12.4.2009 10:56:27   
žaki
Živijo vsem skupaj.  Me zanima ali katera uporablja ta otroški stolček. Koliko je sploh koristen in ali je ok? Sem malce brskala po netu in naletela na to zadevo. Zgleda OK. Aja, stari smo že 5 mesecev in pol.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: stolček bumbo
12.4.2009 12:00:16   
analucija
mi ga žal nismo uporabljali ker imamo živahne otroke. za mirne in bolj močne je pa to super zadeva. jih kar nekaj poznam ko so uporabljali in so bili zelo zadovoljni

lp

(odgovor članu žaki)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: stolček bumbo
12.4.2009 12:10:39   
Hope2
Včeraj smo ga kupili. Star je 5 mesecev. Prve izkušnje niso glih dobre. Ker je suhcen notri plava. pol ga podložim z deko, pa mi vseeno ni všeč. Je pa not kako minutko ali 2 na dan

(odgovor članu analucija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: stolček bumbo
12.4.2009 13:16:12   
majaS80
Mi ga imamo že od 4 meseca, samo da takrat je bil res še presuh in premajhen za ta stolček.
Pri 6 mesecih pa je že bil super za uporabo. Sedaj je star 7 mesecev (ima 7 kg) in ga vedno vzamem s seboj ko grem kam na obisk, tako ga ne rabim nosit in po rokah podajati, pa še zajest mu dajm v njem če smo kje zdoma...
Tako da meni je kar praktičen. Tudi sedaj, ko že sedi, ampak ga še ne moram ravno samega pustiti na kavču, zato ga posadim v tega.
Sem pa kupila rabljenega. Mislim da jih najdeš tudi na bolhi.

LP


_____________________________

MajaK

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: stolček bumbo
12.4.2009 13:17:45   
2 Sraki
Malo še ponetaj, ni ravno dobro za razvoj otroka.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?