|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   boogy board in vozički
6.4.2009 9:00:02   
štorkljica
JAz bi pa rada vedela ali obstaja tudi kaki drugi "nadomestek" za boogy board, sam ne mislim unih sedežev, ki se naštimajo zadej, ampak res tako deskico kot je boogy board.

Ker namreč mi imamo naslednji problem....kupili smo voziček Maxi Cosi Mura in imamo doma tudi 2,5 letnico. Zdaj pa sem zadnjič hotela v BC dokupiti Boogy board, pa mi ga prodajalke niso mogle v trgovini gor zmontirati, ker ni kompatibilen (je bolj namenjen malce ozkejšim vozičkom).

No in zdaj ne vem, ali obstaja še kje kaj podobnega ali ni ničesar? Res bi pa neka nujo rabili, ker bi se radi čim več vozičkali ampak vem, da takile mali otročki težko zdržijo neke daljše sprehode.
Prosim za pomoč...Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: boogy board in vozički
6.4.2009 20:16:48   
tabi
IZVIRNO SPOROČILO: štorkljica



Zdaj pa sem zadnjič hotela v BC dokupiti Boogy board, pa mi ga prodajalke niso mogle v trgovini gor zmontirati, ker ni kompatibilen (je bolj namenjen malce ozkejšim vozičkom).




tudi meni ga trgovke v BC niso znale namontirati pa na vsak način so me hotle prepričat ,da pa na ta voziček 100%ne gre(imam pikola).Sem ga kupila pa ga je moj brez vsakega problema namontiral.Itak se da regulirat po širini in dolžini,tko da ne vidim nobenega problema pri vas.
Za kaj drugega podobnega pa ne vem ker sem BB čist super zadovoljna

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: boogy board in vozički
7.4.2009 9:29:13   
štorkljica
Hvala tabi!
Vidiš to pa sploh nisem pomislila, ker nisem vedela kako ta stvar sploh deluje. Sem pa pol zato v BC vprašala naj zmontirajo, da se z mojim doma ne bova "ubila" s tem montiranjem. Najboljš da res sama sprobava.

(odgovor članu tabi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: boogy board in vozički
7.4.2009 19:59:28   
pocka
Tu lahko pogledaš, če je kompatibilen z vašim vozičkom http://www.buggyboard.info/category.php user posted image

_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu štorkljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?