|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spanje na počitnicah
5.4.2009 8:41:45   
AnciM
Za 1. maj greva z user posted image na morje z mojimi starši. Ves čas sem imela namen dat otroka spat poleg mene v zakonsko posteljo, saj bo mož ostal doma. Doma otrok vedno spi v dnevni in nikoli ni bilo nobenih težav s spanjem. Včeraj pa mi kolegica reče: Kaj pa ko bosta spet doma? user posted image A se otrok res lahko v 1 tednu razvadi in ne želi več spat sam v postelji? Obstaja sicer tudi možnost, da mu na morju posteljem na tleh poleg postelje.


_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spanje na počitnicah
5.4.2009 9:12:47   
mamicaTaja
Zakaj pa ga ne daš spat v prenosno posteljico? Mislim, da je to bolš, če te je strah, da bi se razvadil spat pri tab.

Drugače pa poznam primer, ko je bila prijateljica na morju s svojim user posted image , ki je bil takrat star cca. 7-8 mesecev in je spal pri njej in je imela doma dolgo probleme, ker ni več hotel spat v svoji posteljici. Res pa je, da je bila na morju skoraj celo poletje in ne samo 1 teden. Verjetno je pa tudi od otroka odvisno, tako da če ne probaš ne veš... user posted image



(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spanje na počitnicah
5.4.2009 9:43:16   
alička
Da bi se v enem tednu razvadil skoraj ne verjamem.
Najboljša rešitev je pa prenosna posteljica. Je nimaš? Sigurno jo ima katera prijateljica, soseda... Drugače se mi zdi, da je dobra naložba. Mi smo jo velikokrat uporabili, tudi za "počitnice" pri babicah.

(odgovor članu mamicaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spanje na počitnicah
5.4.2009 12:24:35   
Hope2
Ti sporočim naslednji tedenuser posted image . Mam zdaj te skrbi

(odgovor članu alička)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spanje na počitnicah
5.4.2009 12:57:12   
rija
zakaj pa ti ne spiš na tleh? in odstopiš otroku posteljouser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spanje na počitnicah
5.4.2009 14:29:07   
slovenka
Naša se razvadi v 2 dneh, pa je stara 9 mesecev. Ko je bila bolna z vročino, je dve noči spala pri nama, ker je ponoči jokala... Potem 3. dan je bila že zdrava, a se je ponoči zbudila in jok... Je kar problem takoj - pa potem še čez dan ne zaspi sama, ampak jo moram uspavati na najini postelji... Ampak sem bila kar trmasta, sem pol ure ponoči stala poleg kinderpeta in jo polagala dol... potem je pa odnehala. Imam znanca, ki sta bila tako ponosna, da jima pupa pri 7 mesecih zmeraj sama spi v kinderpetu, potem se je pa navadila spati pri njima in pri 10 mesecih sta bila vsa zlomljena in nenaspana oba... tako da sem se bala podobnega in res vztrajala. Mi smo bili v hotelu 2 noči pred kratkim in je spala zraven naju, a je bilo tako težko spati, se je naredila počez in me ves čas brcala, nič nisem spala... Poleti tako nesemo s seboj košaro in bo spala na tleh.

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spanje na počitnicah
5.4.2009 14:29:41   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: rija

zakaj pa ti ne spiš na tleh? in odstopiš otroku posteljouser posted image


Ja, naše ne bi jaz dala same na posteljo brez ograje, da ne pade dol.


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: spanje na počitnicah
5.4.2009 14:36:18   
rija
jaz ga podložim, ker spi kot helikopteruser posted image

ne vem...tak mi je čudno zazvenelo....ji bom na tleh postlalauser posted image  saj če logično razmisliš, je res bolje, da ne pikira na tla...samo kaj ko je tak hudičevo neudobno....user posted image  smo dobili v Bp samo dvoposteljno sobo z zelo ozko posteljo, pa sem si postlala na tlehuser posted image  kriza....to res ni spanjeuser posted image

od tod asociacija....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: spanje na počitnicah
5.4.2009 15:28:03   
Najaa
Naša je od 1m lutala okol, ker smo veliko hodili h tašči in moji mami. Vedno je spala z nama ali samo z mano in se ni nikoli navadla tega, da ne bi mogla sama pol doma spat v svoji posteljici.
Če te skrbi, pa nabavi prenosno in je stvar rešena.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: spanje na počitnicah
5.4.2009 15:28:15   
slovenka
Mi imamo košaro od vozička - Hartana, nima zgoraj kakšnega senčnik - in je prej spala v vozičku v njej, sedaj pa jo še zmeraj uporabljamo za kakšne terme, da se tam naspi, ker na samem ležalniku ni fajn za njo. TAko da to košaro bomo mi imeli v bodoče s seboj, ko bomo morali kje prespati. Smo se naučili po težji poti user posted image

Malo mehko je sicer že fajn, tudi če se na tleh postelje - a po moje je kakšna dekica dovolj za dojenčka...


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: spanje na počitnicah
5.4.2009 17:16:07   
jajula
jaz bi dala v prenosno posteljo spat, predvsem zato ker bi se bala da bi dol padla. pa tud ograja pri naši ne bi bla dost , ker tko rada pleza

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: spanje na počitnicah
5.4.2009 17:38:36   
AnciM
IZVIRNO SPOROČILO: rija

jaz ga podložim, ker spi kot helikopteruser posted image

ne vem...tak mi je čudno zazvenelo....ji bom na tleh postlalauser posted image  saj če logično razmisliš, je res bolje, da ne pikira na tla...samo kaj ko je tak hudičevo neudobno....user posted image  smo dobili v Bp samo dvoposteljno sobo z zelo ozko posteljo, pa sem si postlala na tlehuser posted image  kriza....to res ni spanjeuser posted image

od tod asociacija....


Ne, saj mu ne bi postlala direkt na tla. user posted image Imam take pene 10 cm debele in se zelo dobro gor spi. Vem sem dolga leta na podobnih spala. Zanimalo me je samo, če se res tako hitro razvade. Pa vidim, da ste bolj kot ne vse imele potem probleme.


_____________________________

27.8. 2008 se nama je pridružil čmrlj Uroš.
17. 2. 2010 pa še Blaž.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: spanje na počitnicah
5.4.2009 17:52:49   
abi
Jaz sem imela v takih primerih s seboj prenosno posteljico .

_____________________________

Vse dobro,
* a b i *

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: spanje na počitnicah
5.4.2009 19:27:53   
Lara28
Tudi mi smo imeli oz. še imamo prenosno posteljico.
Glede na to, da je vaš še majhen, vam bo gotovo še velikokrat prišla prav in je dobra investicija. Naš Anej bo že skoraj tri in jo še vedno brez težav uporablja. Mi smo jo uporabljali vedno, ko smo bili na dopustih, po hotelih, apartmajih, celo na kak piknik celodnevni smo jo vzeli s sabo. Enostavno jo zložiš in razstaviš, otrok je vedno na varnem, ne glede na kje jo postaviš. Pa tudi znana mu je in se počuti varno. Naš zdaj že vedno, ko kam gremo sprašuje: "Bomo nesli poslo zaven?"
Tudi kadar prespi pri babici spi v tej posteljici, pa čeprav bi sedaj lahko že sam spal na kavču. Mu je ta posteljica zakon.
Tako da meni se zdi to pametno kupit. Si res lahko brez skrbi, ker je otrok na varnem in se tudi ti naspiš! 

Še to: poznam kar nekaj primerov, ko so se otroci odvadili spanja v svojih posteljah v času počitnic in so bili nato problemi - jaz ne bi reskirala!

< Sporočilo je popravil Lara28 -- 5.4.2009 19:35:01 >

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
5.4.2009 21:41:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu AnciM)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: spanje na počitnicah
5.4.2009 21:42:31   
katra55
IZVIRNO SPOROČILO: abi

Jaz sem imela v takih primerih s seboj prenosno posteljico .

Jaz tudi.

(odgovor članu abi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Sponzorstvo
muška

Bi šli za sponzorja ob lokalni preditvi? Seveda ob predpostavki, da imate podjetje.

da (65%)

ne (9%)

nikoli mi ni prišlo na misel (13%)

vedno sodelujem (4%)

nikoli se ne udeležujem (4%)

me me zanima kaj se dogaja v moji okolici (4%)


Število vseh glasov: 246

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!