|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vprasanje
1.4.2009 12:02:33   
vesela veselka
nekaj me zanima ... moja 2 mesec stara puncka ima ze nekaj laskov, a sem opazila, da so neenakomerno porasceni, zadaj po sredini (v obliki loka) jih skoraj nima, kot nekaksna plesa je.

Je to normalno, ali je to mogoce ker je ''zaležana''? Kaj pravite?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vprasanje
1.4.2009 12:04:20   
Anonimen
To je normalno za otroke, ki spijo na hrbtu. Naša je imela ful veliko plešo, sam zdej ima pa lepo poraščeno glavo, ker že spi na boku, trebuhu.

(odgovor članu vesela veselka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vprasanje
1.4.2009 12:05:59   
Claudi
Jst mislm da je to dokaj normalno, saj se drgne ob tvojo roko, ko jo nosiš, ko leži tudi premika glavico...Moj ma tud tako  ''plešo'', sam mu že počas rastejo nazajuser posted image

(odgovor članu vesela veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vprasanje
1.4.2009 12:36:02   
Pšemek
Moja ima tudi veliiiiiko "plešo", ker že od prvega meseca naprej spi na hrbtu. Tudi če sem jo dala spati na bok, se je ona prevalila na hrbet, tako da sem obupala... Bodo že zrasli lasje ko bo čas za to.

_____________________________

Naj sreča ne premami te v prevzetnost in nesreča ne poniža v sužnja.
Ostani to, kar si, kot zlato v plamenih ohrani svoj ponosni jaz!
(Evripid)

(odgovor članu Claudi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vprasanje
1.4.2009 13:32:25   
vesela veselka
hvala vsem za odgovore.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vprasanje
1.4.2009 13:47:15   
slovenka
NAši se je šele sedaj pri 9m pokril krogec od zadaj.

Vesela veselka, samo ti pa res zmeraj daš naslov teme, ki nič ne pove, v čem je problem - kot ti je že ena napisala...


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu vesela veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vprasanje
1.4.2009 14:36:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: slovenka


Vesela veselka, samo ti pa res zmeraj daš naslov teme, ki nič ne pove, v čem je problem - kot ti je že ena napisala...



A veš, da se tudi jaz to sprašujem velikokrat?

(odgovor članu slovenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vprasanje
1.4.2009 20:00:04   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

IZVIRNO SPOROČILO: slovenka


Vesela veselka, samo ti pa res zmeraj daš naslov teme, ki nič ne pove, v čem je problem - kot ti je že ena napisala...



A veš, da se tudi jaz to sprašujem velikokrat?



user posted image user posted image user posted image  
Jaz sem tudi ravno hotela napisat zakaj vedno napiše vprašanje namesto npr. Lasje samo po sredini... ali kaj podobnega...

Glede lask pa le to- tudi naša je pravi mali punker z irokezico po sredini, pri strani pa nič user posted image  Bo že kaj zraslo, ni panike!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Tiste, ki ste prvič rodile po roku


Tiste, ki ste prvič rodile po roku, kdaj ste rodile drugič?

Tudi po roku. (69%)

Pred rokom. (31%)


Število vseh glasov: 95

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!