|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bolečina v očesu
1.4.2009 9:22:32   
polho3006
Oj!

Že tri dni me boli v levem očesu, ko ga premaknem. Boli me tudi na dotik. Na takšen način me včasih boli če imam vročino ali če mi je noro vroče.
Sem malo brskala po internetu in je lahko bolečin av očesu znak multiple skleroze. Sedaj me pa že malo grabi panika. Stara sem 34 let, z novim leto sva z dragim začela delati na bebici....
Je katero bolelo v očesu zaradi preglada? Jaz sem sedaj malo prehlajena, kiham, smrkam in grlo me je bolelo na levi strani, nimam pa vročine. Bi lahko bilo grlo in oko kakorkoli povezano?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bolečina v očesu
1.4.2009 9:38:49   
tailor
ne verjamem da je to znak multiple skleroze.me ne je enkrat tako bolelo na dotik in vsakič kjo sem obrnila glavo . potem pa se premlevala od česa je to?ja okno sem imela odprto v avtu med vožnjo,fajn ne? pa sem dobila prepih .user posted image
če si prehlajena in vse to je to ta vzrok .če ne pa pejdi k zdravniku.lp

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bolečina v očesu
1.4.2009 9:43:51   
Anonimen
Pojdi do okulista.
Sama sem imela bolecine vso noc,oko rdece,svetlobe nisem prenesla...dobila antibioticne kapljice in je bilo se isti dan mnogo bolje.

(odgovor članu tailor)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bolečina v očesu
1.4.2009 9:45:49   
TomTaylor
pri MS je pa boleče oko še najmanjši simptom....

A si kdaj preverila očesni pritisk? Kako je pa z vidom? Vidiš dobro? Lahko je narobe kaj z očesno mišico, ki obrača oko.....Imaš pogoste glavobole, mogoče celo migreno?

(odgovor članu tailor)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bolečina v očesu
1.4.2009 9:52:06   
Anonimen
Preveč monitorja škodi očem.user posted image Sam resno mislim, vse to vpliva na te bolečine, ki jih opisuješ. Obišči zdravnika, dobiš sprva antibiotične kapljice, če še ne bo vredu boš pa napotena k okulistu.

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bolečina v očesu
1.4.2009 9:54:06   
polho3006
Vidim dobro, oz. nič slabše kot običajno. Boli me samo ko obrnem pogled, oz. oko. Malo me boli na dotik. Oko ni vneto. Občutek je kot da bi bolela mišica ki obrača oko.
Glavoboli so samo kot posledica PMS ali pa razdraženega želodca. Migrene pa nisem še nikoli imela. Tako da upam da je tale bolečina v očesu samo del prehlada. Boleti me je pa začelo kar čez noč. V ponedeljek zjutraj sem se zbudila in me je bolelo v očesu, čez dan me je pa začelo tudi na levi strani boleti grlo. Upam da je samo prehlad. Če do petka ne bo O.K. bom pa obiskala zdravnika. 
Punce hvala!

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bolečina v očesu
1.4.2009 9:55:57   
bamoocham
To se meni dogaja, ko me napiha. Ali pa če sem ful pod stresom in mi udari na oči.
In potem me ful boli oko- mi pomaga tableta in spanje. Pa takrat se računalnika izogibam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?