|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zatemnjena soba
8.5.2005 20:09:55   
viv_
Mene pa zanima, kako temno imate v sobi kjer spijo otročki?

Mi imamo žaluzije (notranje) čez pa ene take dekorativne roloje. Je pa mož ta vikend dal prek oken deke, tako da je bilo v sobi res povsem temno in je tamala spala do 8:30, sicer se je pa zbujala okrog 6.

lp, viv
Neposredna povezava do sporočila: 1
   zatemnjena soba
8.5.2005 20:19:03   
Jančika_
Tudi mi imamo notranje žaluzije, čez pa temne zavese. Ravno zadnje dni se sprašujem, če bi mali spal dlje v bolj zatemnjeni sobi:zmeden:.

V petek je namreč prespal pri babici, kjer je bilo v sobi bistveno bolj temno (skoraj čisto zaprta polkna), pa je spal do 8.10 (doma ponavadi do max. 7.00, raje pol ure manj). No, potem je pa danes tudi doma spal do 8.10 (od kod mu ta ura:zmeden2: ), tako da ne vem....

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   zatemnjena soba
8.5.2005 20:20:47   
Anonimen
Mi imamo rolete in popolnoma temno, razen tista nočna lučka mu sveti. Pa nič ne pomaga... Počasi se na vse navadijo.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   zatemnjena soba
8.5.2005 20:40:10   
Annny
Mi imamo rolete in je čisto temno..tamala spi od 18h- 7h.
Ne vem pa, ali je to odvisno od teme:zmeden2:

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   zatemnjena soba
8.5.2005 20:43:15   
Erdbeere
Jest imam pa samo notranje žaluzije pa se Teja ma sobo na jutranje sonce pa spi od 20-ih pa do 9-ih al pa tud do pol desetih in še dlje...je pa mogoče res da otroci če je temno spijo dlje

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   zatemnjena soba
8.5.2005 20:47:36   
kofetek2010
pri našem je še sedaj odvisno kako dolgo bo spal od tega kako svetlo je :(
pri babici in dediju so samo žaluzije in nikoli ne spi tako dolgo kot doma, kjer imamo rolete :)
če pozabim med vikendom roleto čisto dolj spusti, potem je buden že pred sedmo :( OK, moj vsaj gnjavi ne, ampak si vklopi TV in gleda risanke :)-

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   zatemnjena soba
8.5.2005 20:50:34   
ZARA
...mi imamo tud notranje žaluzije in zgleda da je Zari prov vseen kaj je na oknu,ona spi konstantno ...

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   zatemnjena soba
8.5.2005 22:16:06   
Anonimen
Mi imamo pa rolete in je zelo temno v sobi. Spančka pa do 9. ure. Pa saj tudi mami ne more spati pri svetlobi, tako da je za oba dobrom+, ker jaz spančkam kar z njim.

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   zatemnjena soba
8.5.2005 22:32:38   
HuAnita
Imamo zatemnjeno, pa ne spimo:(

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   zatemnjena soba
9.5.2005 8:47:52   
mehurčica
Imamo samo žaluzije, ker so okna in rolete pokvarjene.:(Ampak mislim, da se je kr že navadil. Mojega :love: tudi ne moti svetloba v sobi, mene pa ful-si dam en mali poušterček čez obraz, če sem obrnjena v smeri proti oknu.:)-

Je pa res, da pri mojih večkrat spi brez zbujanja za žejo okoli 5h-6h. Tam, v moji bivši sobi se dajo rolete čisto dol, tako da je trda tema.:) Zato sem pa spala vedno do 12h, če je bilo le možno.9nebesa

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   zatemnjena soba
9.5.2005 9:20:25   
Pajaca
Mi nimamo zatemnjeno (rolete ne spuščamo, žaluzij nimamo) pa je v nedeljo zjutraj spala do 8.30 (drugače vstane ob 6.30). Jaz ne maram zatemnjene sobe, pol ne morem spati, ker ne vem kje sem. Mal sem čudna a tako je.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   zatemnjena soba
9.5.2005 9:42:49   
Jančika_
Pajaca, pol sva že dve čudni:)-, tudi jaz sploh ne maram zatemnjene sobe, iz istega razloga kot ti! Da si dam roko pred obraz in je ne vidim - ne ne!!! Zato imamo notranje žaluzije, ne rolet. Tako ne sije direkt not, je pa vseeno svetlo.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?