|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   nekaj vprašanj
16.3.2009 21:40:55   
abc123
Imam nekaj vprašanj za katera me zanima vaše mnenje:
1. kje vozite svoje otroke (lupinica), če ste sami v avtu  - na sovoznikovem sedežu ali zadaj desno?
2. kdaj zvečer zadnjič previjete svojega otroka in kdaj prvič zjutraj - koliko časa je ponoči v isti plenici, če se ponoči ne pokaka?
3. koliko časa dnevno ste zunaj s svojim dojenčkom starim približno 2 meseca

Hvala za vašo pomoč.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nekaj vprašanj
16.3.2009 21:46:32   
cgorjanc
IZVIRNO SPOROČILO: abc123

Imam nekaj vprašanj za katera me zanima vaše mnenje:
1. kje vozite svoje otroke (lupinica), če ste sami v avtu  - na sovoznikovem sedežu ali zadaj desno?zadaj za sopotnikovem sedežu
2. kdaj zvečer zadnjič previjete svojega otroka in kdaj prvič zjutraj - koliko časa je ponoči v isti plenici, če se ponoči ne pokaka?približno od 19h-20h,zjutraj pa tam nekje od 5h-6h,če seveda ni vmes pokakan ,kar ponavadi ni ,je po prvem hranjenju zjutraj
3. koliko časa dnevno ste zunaj s svojim dojenčkom starim približno 2 meseca?če je res sončno,mogoče čist rahel vetrček sva veliko,zelo rad zunaj v vozičku zaspi (v zavetrju),če je pa bolj turobno ,da ni prehladno sva pa cc1h zunaj,ni pa nujno,da sploh sva.

Hvala za vašo pomoč.



< Sporočilo je popravil cgorjanc -- 16.3.2009 21:49:10 >

(odgovor članu abc123)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nekaj vprašanj
16.3.2009 21:54:04   
Soncnica Sandra ***
IZVIRNO SPOROČILO: abc123

Imam nekaj vprašanj za katera me zanima vaše mnenje:
1. kje vozite svoje otroke (lupinica), če ste sami v avtu  - na sovoznikovem sedežu ali zadaj desno?
2. kdaj zvečer zadnjič previjete svojega otroka in kdaj prvič zjutraj - koliko časa je ponoči v isti plenici, če se ponoči ne pokaka?
3. koliko časa dnevno ste zunaj s svojim dojenčkom starim približno 2 meseca

Hvala za vašo pomoč.



Naša je sicer stara že 10,5mesecev, amapk ti bom odovorila kako je bilo pri nas:
1.v lupinici se je vedno vozila zadaj za sovoznikovim sedežem, ker imam spredaj Air Bag-e, ki se jih ne da izklopiti
2. zvečer sem jo previla po večernem kopanju (med 20. in 21.uro), nato pa je bila v tej plenički do jutra (vstajala je med 5 in 6 uro zjutraj), s tem, da ponoči ne več jedla
3. moja je majska deklica, tako ga ko je bila stara 2 meseca, je bil začetek julija in zelo toplo. midve sva bile zunaj skoraja da cele dneve. Smo doma na podeželju, tako da sva zelo veliko vozičkali ali pa bili doma pred hišo ali na vrtu

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu abc123)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nekaj vprašanj
16.3.2009 22:12:48   
dejzi
IZVIRNO SPOROČILO: abc123

Imam nekaj vprašanj za katera me zanima vaše mnenje:
1. kje vozite svoje otroke (lupinica), če ste sami v avtu  - na sovoznikovem sedežu ali zadaj desno?
2. kdaj zvečer zadnjič previjete svojega otroka in kdaj prvič zjutraj - koliko časa je ponoči v isti plenici, če se ponoči ne pokaka?
3. koliko časa dnevno ste zunaj s svojim dojenčkom starim približno 2 meseca

Hvala za vašo pomoč.



1. Lupinica je bila za voznikovim sedežem. Sama je nikoli nisem vozila okrog, vedno je bil nekdo z mano. Na sovoznikovem sedežu pa je nisem mogla vozit, ker se air-bag-i ne dajo izklopit.
2. Približno ob 19:30, ko jo umijem in preoblečem v pižamo, prvič zjutraj pa ko se zbudi, to je pa različno, od 6:00 do 7:30 ure. Ponoči je ne previjam, ker spi in je ne budim (ponoči tudi ne jemo). Če bi se pa slučajno pokakala ponoči, pa predvidevam, da bi me zbudila.
3. Pri dveh mesecih smo bili mi zunaj kar dosti, je bilo še toplo....par ur dnevno, odvisno od vremena in predvsem vetra.

< Sporočilo je popravil dejzi -- 16.3.2009 22:14:35 >


_____________________________

Rea * 02.08.2008
Nia * 19.08.2011

(odgovor članu abc123)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nekaj vprašanj
17.3.2009 9:21:56   
Hope2
1. v mojem avtu je spredaj na sovoznikovem sedežu, v moževem pa zadaj

2. zvečr previjem okrog 19.30, zjutraj pa odvisno, velikokrat se pokaka ob 5, torej ob 5, če se pa ne pokaka pa ob med 6 in 7

3. star je 4 mesece, na sprehod greva vsaj 2x na dan cca 40 minut, tako je že od 2 meseca. Maximum pa smo zunaj 3 ure, bili bi še več, sam ne vem kaj naj počnem tolk časauser posted image .

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 17.3.2009 9:23:20 >

(odgovor članu dejzi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: nekaj vprašanj
17.3.2009 9:38:23   
Pšemek
IZVIRNO SPOROČILO: abc123

Imam nekaj vprašanj za katera me zanima vaše mnenje:
1. kje vozite svoje otroke (lupinica), če ste sami v avtu  - na sovoznikovem sedežu ali zadaj desno?
Na sovoznikovem sedežu
2. kdaj zvečer zadnjič previjete svojega otroka in kdaj prvič zjutraj - koliko časa je ponoči v isti plenici, če se ponoči ne pokaka?
Po kopanju jo oblečem v svežo plenico, ko jo ima gor do zjutraj. Cca 10 do 11 ur
3. koliko časa dnevno ste zunaj s svojim dojenčkom starim približno 2 meseca
Ko je bila stara dva meseca, je bil december/januar in smo zaradi mraza manj časa preživeli zunaj. Približno eno uro. Če bi bilo topleje, bi dalj.

Hvala za vašo pomoč.



_____________________________

Naj sreča ne premami te v prevzetnost in nesreča ne poniža v sužnja.
Ostani to, kar si, kot zlato v plamenih ohrani svoj ponosni jaz!
(Evripid)

(odgovor članu abc123)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
17.3.2009 14:32:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Pšemek)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: nekaj vprašanj
17.3.2009 14:44:50   
2 Sraki
IZVIRNO SPOROČILO: abc123

Imam nekaj vprašanj za katera me zanima vaše mnenje:
1. kje vozite svoje otroke (lupinica), če ste sami v avtu  - na sovoznikovem sedežu ali zadaj desno?
Čisto odvisno, večinoma spredaj (izklopljen sprednji airbag), če pa vozim oba otroka, pa sta tako oba zadaj.
2. kdaj zvečer zadnjič previjete svojega otroka in kdaj prvič zjutraj - koliko časa je ponoči v isti plenici, če se ponoči ne pokaka?
Zvečer navadno okoli 19:30, zjutraj pa okoli 8:00. Zvečer sigurno ne po osmi uri, zjutraj pa je vse mogoče. Za ponoči imamo pampers activ fit (se mi zdi, da mu najbolje ohranijo suho rito in pižamo, zjutraj pa so možne vse ure, tudi kasnejše.

3. koliko časa dnevno ste zunaj s svojim dojenčkom starim približno 2 meseca
Ko je bil star 2M smo bili zunaj po 2 uri ali več. Lepo v slingu, dojenje med hojo ali postanek na klopci pa smo bili vsi srečni in zadovoljni. Sploh sedaj, ko so tako lepi dnevi to res krasno lahko izkoristiš. Otrok je srečen in zadovljen, če ima zraven mamo, mama pa je zadovoljna če se lahko malo potepa.
Hvala za vašo pomoč.


(odgovor članu abc123)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Katero ime vam je lepše?




Cvetka (14%)

Betka (21%)

ali Blažka? (65%)


Število vseh glasov: 389

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!