|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nosečniška oblačila
14.3.2009 22:24:53   
Anonimen
Kje bi se dalo kupiti ne preveč draga nosečniška oblačila za pomlad - poletje in jesen
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nosečniška oblačila
15.3.2009 0:14:17   
kdusic
Ja jaz sm si kupila hlače v H&M-u. Se pa cene vrtijo od 30 do 50 evrov..... vsaj to kolker sem jaz videla...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nosečniška oblačila
15.3.2009 8:30:56   
melanija
Jaz sem šla v Clark in sem si tam za ugodno ceno nakupila majic, takih ki so namenjene za nenoseče, sam je ta moda kot nalašč tudi za nas nosečke. Kar se tiče hlač pa je treba po nosečniške v H&M, ali pa v kakšno drugo, samo kar sem jaz gledala so tukaj še najbolj ugodne.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nosečniška oblačila
15.3.2009 9:00:28   
Netopirčy81
IZVIRNO SPOROČILO: kdusic

Ja jaz sm si kupila hlače v H&M-u. Se pa cene vrtijo od 30 do 50 evrov..... vsaj to kolker sem jaz videla...



Tudi jaz, nekaj s tako ceno sem dobila v Exitu.

_____________________________

Mamica zmeraj razume, kako ti je pri srčku, razume vse tisto, kar vesta samo ti in ona. Mamice ne pozabiš, nikoli v življenju. Taka je moja mami.

(odgovor članu kdusic)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nosečniška oblačila
15.3.2009 9:51:23   
loveforever
če si bolj doma da nisi v službi potem v šop za jurja po trenike malo večjo številko drugače pa v H&m, v c&a ju pa imajo bolj velike cote...

(odgovor članu Netopirčy81)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nosečniška oblačila
15.3.2009 10:13:28   
Cveta28
Če pričakuješ otročička jeseni potem jaz na tvojem mestu ne bi toliko pretiravala z nakupi oblačil, ker lahko bušija kažeš tudi pod navadnimi majčkami user posted image H&M je bil meni zakon, nosila sem nenosečniške majčke in puloverje, ki sem jih imela že od prej. Poleg tega ti priporočam, da si kupiš kakšne navadne hlače ali krilo na elastiko, ki jo potem samo prestavljaš pod bušija. Za službo pa kakšne lanene hlače ali krila na preklop pa tunike.

(odgovor članu loveforever)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nosečniška oblačila
15.3.2009 11:00:11   
bjondi
Trenirka hlače dobiš v H&M za 12€,v Zari za 14€ ,v New Yorkerju za 10€(BTC)...zdele dobivajo že kapri trenerkice cene se ne spomnim.Drugače pa sem dobila jaz v Emporiumu v Benetonu kavbojke od lanske kolekcije za 15€ ,kapri jeans hlače pa za 14,90€-tudi iz lanske kolekcije.

(odgovor članu Cveta28)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nosečniška oblačila
15.3.2009 11:18:21   
kdusic
IZVIRNO SPOROČILO: bjondi

Trenirka hlače dobiš v H&M za 12€,v Zari za 14€ ,v New Yorkerju za 10€(BTC)...zdele dobivajo že kapri trenerkice cene se ne spomnim.Drugače pa sem dobila jaz v Emporiumu v Benetonu kavbojke od lanske kolekcije za 15€ ,kapri jeans hlače pa za 14,90€-tudi iz lanske kolekcije.


Ne vem kje se dobi hlače v H&M-u za 12 evrov....nosečniške.... smo bli tam prejšen vikend in v soboto pa ni blo nič tok poceni....
Sicer pa če ne hodiš v službo rabiš ene al dvoje hlače več ne rabiš ker bo tok hmal poletje....potem pa oblekice...user posted image pa lažja oblačila.....moje skromno mnenjeuser posted image

(odgovor članu bjondi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




UUVAJANJE NA KAHLICO
NANA123

ZANIMA ME KOLIKO SO BILI STARI VAŠI OTROCI DA SOŠLI SAMI NA KAHLICO?

2 LETI (75%)

3 LETA (22%)

4LETA ALI VEČ (3%)


Število vseh glasov: 241

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!