|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   visok položaj pri spanju
11.3.2009 19:58:06   
radika
zdravo. naša mala miška bo stara 8 mesecev in spi v najini postelji na sredini. Zadnje čase se v spanju ful dviguje in išče višji položaj kamor bi naslonila glavo. ponavadi pride na moj vzglavnik in tako zaspi. Tudi če mene ni zraven se dviguje in išče višji položaj. Opazila sem, da ji višji položaj ful paše, ker če jo dam dol iz mojga vzglavnika se zbudi. Kaj mislite ali ima tako majhen otrok lahko tako visok položaj pri spanju? Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: visok položaj pri spanju
11.3.2009 20:00:20   
anita4
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image naš mali fakinček tud spi na vzglavniku, seveda na sredi postelje. Se zgodi da ponoči zleze dol , ampak na hitro zleze nazaj na vzglavnikuser posted image .
Očitno mu paše.



_____________________________

Und alles nur weil ich dich liebe...und ich nicht weiss wie ich dir sagen soll,
komm ich zeig dir wie gross meine liebe ist
und bringe mich fuer dich um.

(odgovor članu radika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: visok položaj pri spanju
11.3.2009 20:49:54   
Petr_a
Lahko

(odgovor članu anita4)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: visok položaj pri spanju
11.3.2009 21:31:24   
Tisana
IZVIRNO SPOROČILO: Petr_a

Lahko
 user posted image user posted image user posted image  Zakaj in na kakšen način že, Petr_a?  Sicer pa, naj še tebi odgovorim, radika, da vzglavniki za dojenčke niso priporočljivi. Še celo dvignjena celotna postelja na eni strani pri dojenčkih z refluksom, vpliva na njihov razvoj tako, da ga lahko zavira oz. povzroča težave. Pri nas na srečo ni bilo tako. Drugače pa iz lastnih izkušenj z našo pupo: to počne, ko jo nekaj matra: npr. se ji dviguje kislina. Za kaj gre pri vas, ne vem, vseeno pa je bolje, če ji dvignete celotno posteljo oz. jogi, ne pa da spi na vzglavniki za odrasle.

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: visok položaj pri spanju
11.3.2009 22:34:44   
Balonchy
IZVIRNO SPOROČILO: Tisana

IZVIRNO SPOROČILO: Petr_a

Lahko
 user posted image user posted image user posted image  Zakaj in na kakšen način že, Petr_a?  Sicer pa, naj še tebi odgovorim, radika, da vzglavniki za dojenčke niso priporočljivi. Še celo dvignjena celotna postelja na eni strani pri dojenčkih z refluksom, vpliva na njihov razvoj tako, da ga lahko zavira oz. povzroča težave. Pri nas na srečo ni bilo tako. Drugače pa iz lastnih izkušenj z našo pupo: to počne, ko jo nekaj matra: npr. se ji dviguje kislina. Za kaj gre pri vas, ne vem, vseeno pa je bolje, če ji dvignete celotno posteljo oz. jogi, ne pa da spi na vzglavniki za odrasle.


To me pa res zanima kako vpliva na razvoj, zakaj zavira in kakšne težsve povzroča!
Upam, da mi čimprej odgovoriš...

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: visok položaj pri spanju
12.3.2009 7:58:12   
matic0105
Balonchy: asimetrija - ukrivljenost v eno stran. Mogoče še kaj. Ni pa nujno, kaj pa vem. Meni so v RA rekli, da ni dobro, če pa ima refluks, je pa seveda potrebno dvignjeno celotno ležišče.

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





POZOR: Previdno s fiziološko raztopino in ...
Prepogosto izpiranje noska s fiziološko raztopino in uporaba med mamicami priljubljenega nosnega aspiratorja prinese tud...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?