|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pametni kuza Fisherprice
10.3.2009 16:40:36   
kat007
Oj.

Ta tema je že enkrat bila, sedaj pa imam tudi jaz težavo. Namreč našemu kužatku je odpovedalo uho. V prejšnjem postu sem prebrala, da zadevo lahko operirajo tudi laiki, in jaz seveda nobedigatreba v akcijo. Prosila bi vse kirurginje, da mi povejo, kako so se tega lotile. Jaz sem namreč uho odprla, našla dve žički, ki naj bi vodili v glavo, pa pri glavi ni ničesar, na kar bi ju lahko zvezala. A je treba še glavo odpret? Žal ga nazaj ne morem nest, ker mi tud pod razno ni padlo na glavo, da bi shranila račun, zdaj pa sem ga še razparala.. joj... A ma katera izkušnje, kaj lahko naredim?
No, sicer bom pa sama govorila: UHO.... MODRO UHO...pa pela TI UŠESA RES VISIJO, BINGLAJO SEM TER TJAAAAAAA..user posted image joj k je bla lušna pesmica..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pametni kuza Fisherprice
10.3.2009 16:46:00   
pipic
Nikoli absolutno nikoli kaj sama ne naredim,če ni pretekla garancija.
pa kaj,če nimaš računa.
če si ga vzela v BC recimo in si tam član potem te imajo v računalniku

(odgovor članu kat007)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pametni kuza Fisherprice
10.3.2009 17:09:27   
kat007
sem ga kupila decembra v leclercu ko je bil v akciji, tako da brez računa res nimam šans... očitno mi bo šola za drugič, da moram shranjevat račune...user posted image

(odgovor članu pipic)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pametni kuza Fisherprice
10.3.2009 17:10:31   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: kat007

sem ga kupila decembra v leclercu ko je bil v akciji, tako da brez računa res nimam šans... očitno mi bo šola za drugič, da moram shranjevat račune...user posted image


A res ali kaj? Mi ga imamo 2leti in je vsaki dan v pogonu, nonstop, pa še nič ni crknilo.Pa jaz tudi nimam shranjenega računa. Kako dolgo pa traja ta garancija?

(odgovor članu kat007)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pametni kuza Fisherprice
10.3.2009 18:04:13   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: kat007

Oj.

Ta tema je že enkrat bila, sedaj pa imam tudi jaz težavo. Namreč našemu kužatku je odpovedalo uho. V prejšnjem postu sem prebrala, da zadevo lahko operirajo tudi laiki, in jaz seveda nobedigatreba v akcijo. Prosila bi vse kirurginje, da mi povejo, kako so se tega lotile. Jaz sem namreč uho odprla, našla dve žički, ki naj bi vodili v glavo, pa pri glavi ni ničesar, na kar bi ju lahko zvezala. A je treba še glavo odpret? Žal ga nazaj ne morem nest, ker mi tud pod razno ni padlo na glavo, da bi shranila račun, zdaj pa sem ga še razparala.. joj... A ma katera izkušnje, kaj lahko naredim?
No, sicer bom pa sama govorila: UHO.... MODRO UHO...pa pela TI UŠESA RES VISIJO, BINGLAJO SEM TER TJAAAAAAA..user posted image joj k je bla lušna pesmica..




user posted image user posted image user posted image je lušna ja, meni osebno je pa najbolj pri srcu mali hitri pajek user posted image . Če si ga raztrančirala, potem pa res nimaš brez računa šans user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu kat007)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pametni kuza Fisherprice
10.3.2009 18:06:01   
botrca
IZVIRNO SPOROČILO: kat007

No, sicer bom pa sama govorila: UHO.... MODRO UHO...pa pela TI UŠESA RES VISIJO, BINGLAJO SEM TER TJAAAAAAA..user posted image joj k je bla lušna pesmica..



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  meni pa mali hitri pajek plete nad vodo kot nii5...škoda da si račun vrgla, zdaj ne moreš nič.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu kat007)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pametni kuza Fisherprice
10.3.2009 18:58:14   
J.L.
če poznaš koga, ki ima tega kužeja, ti naj posodi račun, pa ga vrni v štacuno. 

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
10.3.2009 19:59:12   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu nia5)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
10.3.2009 20:00:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pametni kuza Fisherprice
10.3.2009 20:13:49   
Taula
Nam je tudi uho nehalo delatuser posted image  Računa of kors ne najdem nikjer.user posted image  Operacije se pa nisem lotila (še)user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pametni kuza Fisherprice
10.3.2009 20:25:53   
2 Sraki
Operacijo sem jaz izvedla prav na ušesu. Moraš odparat tud tisti del, kjer gredo baterije not.  Vendar ni nujno, če so žičke iz glave še vedno v ušesu, kar pa dvomim, ker se ravno pri rehodu iz glave v uho strgajo (pri tovarniškem šivanju). Zato moraš odparati del ob plastiki tam pri baterijah, zato da lahko (težko) nekako prideš zraven z roko in da žičke na novo porineš preko glave v ušesa (2 žički). Nato pa moraš na novo spajkati (električarsko delo, rabiš spajkalnik) na tisti plastični del, kjer pritiskaš (potrebno ga je odpreti in žičke tam gor spajkati, mislim da ni pomembno katera gre na en ali drug izhod). In zadeva naj bi po tej operaciji delovala.  

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pametni kuza Fisherprice
10.3.2009 21:20:26   
pikapoka315
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Nam je tudi uho nehalo delatuser posted image  Računa of kors ne najdem nikjer.user posted image  Operacije se pa nisem lotila (še)user posted image


Nam je tut uho nehalo delat (po ene 10 dneh)... kužka smo dobili kot darilo, računa nam pa niso dali zraven user posted image ..
a ni čudno, da je od vseh tipk ravno uho vsem nehalo delat? smrdi po tovarniški napaki...

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pametni kuza Fisherprice
10.3.2009 21:25:41   
kat007
O, 2 sraki hvala.. grem naprej secirat.. elektricarja pa dobim za vikend na obisk.. hehe.. sem mu najdla delo ...user posted image

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pametni kuza Fisherprice
10.3.2009 22:06:57   
Spark
Naša ga je dobila za 1. RD. Stric, ki ga je prinesel je rekel da so ga v trgovini opozorili, da naj uho malo prišijemo k obrazu, ker drugače ko se premikajo ušeska se potrgajo notri žičke.
No mi smo ga malo prišili, in je ok.

(odgovor članu kat007)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pametni kuza Fisherprice
10.3.2009 22:11:31   
kat007
spark, hvala za navodilo: za nas sicer prepozno, upam pa, da bo komu drugemu v pomoc user posted image

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: pametni kuza Fisherprice
10.3.2009 23:03:56   
Toja22
Nam se je tudi uho pokvarlo po dveh mescihuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kat007)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: pametni kuza Fisherprice
10.3.2009 23:21:48   
deja77
Tud nam je crknilo uho po dveh mesecih ah kaj pa čemo verjetno je res tovarniška napaka-slabo izdelan ....

(odgovor članu Toja22)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: pametni kuza Fisherprice
11.3.2009 8:21:09   
ZmajTolovaj
Nam je tudi uho crknilo, ampak po več kot letu dni, ne par mesecih. Sicer je pa mali hitri pajek naj naj in ušesa sploh ne pogreša user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu deja77)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: pametni kuza Fisherprice
11.3.2009 8:35:49   
tosja
Naš deluje od božiča, pa upam, da kmalu crkne!!!

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: pametni kuza Fisherprice
11.3.2009 15:07:45   
kat007
hehe tosja.. a samo uho al cel pes?

sicer pa ima zadaj gumb, ce ti gre na zivce... sem zdej ugotovila, ko sem ga trančirala, da se ga da bolj potihem ali pa cist ugasne...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: pametni kuza Fisherprice
11.3.2009 15:21:49   
Hope2
grem zdaj pajka poslušat, ker je očitno tak hiter da nam vedno pobegne in ga še nikoli nismo slišaliuser posted image

šedobro, da sem pogledala to temouser posted image

(odgovor članu kat007)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: pametni kuza Fisherprice
11.3.2009 16:14:59   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: kat007

hehe tosja.. a samo uho al cel pes?




Nimamo težav z ušesi user posted image Kr cel...če ne, ga bom en večer ubila...user posted image user posted image user posted image user posted image No brez baterij bo ostal!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu kat007)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: pametni kuza Fisherprice
11.3.2009 17:08:23   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: tosja

IZVIRNO SPOROČILO: kat007

hehe tosja.. a samo uho al cel pes?




Nimamo težav z ušesi user posted image Kr cel...če ne, ga bom en večer ubila...user posted image user posted image user posted image user posted image No brez baterij bo ostal!!!user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





POZOR: Previdno s fiziološko raztopino in ...
Prepogosto izpiranje noska s fiziološko raztopino in uporaba med mamicami priljubljenega nosnega aspiratorja prinese tud...
Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?