|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ALI MI PRIPADA NADOMESTILO Z BORZE???!!
2.3.2009 15:24:48   
mižek
Pozdravljene,

septembra, 2007 sem pričela opravljati pripravništvo v vrtcu, katerega sem dobila plačanega, zato sem imela sklenjeno delovno razmerje. Novembra, pa sem odšla na porodniško in se vrnila spet lani novembra. Od novembra do februarja sem tudi imela sklenjeno delovno razmerje. sedaj sem se šla prijavit na borzo in so mi povedali, da mi ne pripada nobeno nadomestilo, čeprav sem imela neprekinjeno eno leto in pol plačane prispevke,

ali mi morda ve katera svetovat, kako je v tem primeru, mi res ne pripada nobeno denarno nadomestilo????!!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ALI MI PRIPADA NADOMESTILO Z BORZE???!!
2.3.2009 15:27:17   
Kliki
Če si sama prekinla pogodbo ti ne pripada šest mesecov.

Če pa ti je vrtec prekinil ti pa po mojem pripada.

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ALI MI PRIPADA NADOMESTILO Z BORZE???!!
2.3.2009 15:32:04   
rija
če je bila pogodba za določen čas, ti pripada sorazmerno s časom zaposlitve
če si jo prekinila sama, ne dobiš nič.

pa tukaj ne rabiš kričat....itak vse beremouser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ALI MI PRIPADA NADOMESTILO Z BORZE???!!
2.3.2009 15:52:27   
mižek
No, nisem kričala na vas, ampak so me na CSD malo nasekirali. Ja ne vem če je to da sem sama pustila ali ne , jaz sem preden sem pričela opravljat pripravništvo ministrstvo obvestila da bom šla na porodniško in so se strinjali, so mi dovolili, tako da še sama ne vem kako je, sem upala da bo katera vedela, tukaj gor,...

po vsej logiki, bi mi moralo, pa so mi rekli na CSD da mi ta delovna doba od porodniške pride prav le pri pokojnini???

ne vem, ve mogoče katera?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ALI MI PRIPADA NADOMESTILO Z BORZE???!!
2.3.2009 15:56:10   
Anonimen
A si dala odpoved?
Al ti je pogodba potekla oz. so te odpustil?

Očitno ti je vmes k si bila na porodniški pogodba potekla, pa ti jo niso podaljšal. Zato luknja. Po porodniški ste pa verjetno novo sklenili.


< Sporočilo je popravil brisačkarca -- 2.3.2009 15:57:03 >

(odgovor članu mižek)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ALI MI PRIPADA NADOMESTILO Z BORZE???!!
2.3.2009 15:57:39   
mižek
potekla mi je pogodba, ne vse se mi pokriva, nimam niti enega dne nepokritega, samo tako kot sem že rekla, so mi na CSD-ju rekli, da sem bila na porodniški, ki mi pri tem ne pomaga,...

smo pa dodali aneks, k pogodbi

< Sporočilo je popravil mižek -- 2.3.2009 15:59:49 >

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ALI MI PRIPADA NADOMESTILO Z BORZE???!!
2.3.2009 16:00:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mižek

potekla mi je pogodba, ne vse se mi pokriva, nimam niti enega dne nepokritega, samo tako kot sem že rekla, so mi na CSD-ju rekli, da sem bila na porodniški, ki mi pri tem ne pomaga,...

smo pa dodali aneks, k pogodbi


Kdaj ti je pripravništvo se končalo?
Oz. pogodba? Med porodniško?
Pa si podpisala takrat novo, ali si jo šele ko si iz porodniške pršla?

(odgovor članu mižek)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ALI MI PRIPADA NADOMESTILO Z BORZE???!!
2.3.2009 16:04:28   
mižek

IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: mižek

potekla mi je pogodba, ne vse se mi pokriva, nimam niti enega dne nepokritega, samo tako kot sem že rekla, so mi na CSD-ju rekli, da sem bila na porodniški, ki mi pri tem ne pomaga,...

smo pa dodali aneks, k pogodbi


Kdaj ti je pripravništvo se končalo?
Oz. pogodba? Med porodniško?
Pa si podpisala takrat novo, ali si jo šele ko si iz porodniške pršla?




ne pogodba bi se mi zaključila v času porodniške, ko sem se vrnila smo spet podpisali, da sem med pripravništvom odšla na porodniško, ko pa sem se vrnila, pa sem ga nadaljevala.

me sploh zanima, če se lahko pritožim?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ALI MI PRIPADA NADOMESTILO Z BORZE???!!
2.3.2009 16:05:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mižek


IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: mižek

potekla mi je pogodba, ne vse se mi pokriva, nimam niti enega dne nepokritega, samo tako kot sem že rekla, so mi na CSD-ju rekli, da sem bila na porodniški, ki mi pri tem ne pomaga,...

smo pa dodali aneks, k pogodbi


Kdaj ti je pripravništvo se končalo?
Oz. pogodba? Med porodniško?
Pa si podpisala takrat novo, ali si jo šele ko si iz porodniške pršla?




ne pogodba bi se mi zaključila v času porodniške, ko sem se vrnila smo spet podpisali, da sem med pripravništvom odšla na porodniško, ko pa sem se vrnila, pa sem ga nadaljevala.

me sploh zanima, če se lahko pritožim?


Pomoje maš vmes luknjo. Uradno nisi bla zaposlena v času porodniške.

(odgovor članu mižek)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ALI MI PRIPADA NADOMESTILO Z BORZE???!!
2.3.2009 16:10:23   
mižek
ja po pogodbah sodeč nimam, ker je vse pokrito od 1.9.2007-16.11.2007 sem opravljala pripravništvo, nato sem 17.11.2007-15.11.2008 bila na porodniški, 16.11.2008-28.2.2009 pa sem opravljala pripravništvo, ampak so mi rekli da kao porodniške se ne šteje tukaj v delovno dobo, le ko se gre za pokojnino

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ALI MI PRIPADA NADOMESTILO Z BORZE???!!
2.3.2009 16:12:18   
lukec
A se ti datuma prve  in druge pogodbe ujemata, al je vmes luknja? Če med porodniško nisi imela sklenjene pogodbe, je to enako kot da si bila ta čas na zavodu. Kakšno si pa porodniško dobivala?

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ALI MI PRIPADA NADOMESTILO Z BORZE???!!
2.3.2009 16:13:28   
lukec
Ups, si me prehitela. Iz tega, kar si napisala sklepam, da med porodniško nisi bila v delovnem razmerju.
Porodniška gre v pokojninsko dobo tudi, če nisi zaposlena. Če si, teče tudi delovna.

< Sporočilo je popravil lukec -- 2.3.2009 16:14:25 >


_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ALI MI PRIPADA NADOMESTILO Z BORZE???!!
2.3.2009 16:13:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mižek

ja po pogodbah sodeč nimam, ker je vse pokrito od 1.9.2007-16.11.2007 sem opravljala pripravništvo, nato sem 17.11.2007-15.11.2008 bila na porodniški, 16.11.2008-28.2.2009 pa sem opravljala pripravništvo, ampak so mi rekli da kao porodniške se ne šteje tukaj v delovno dobo, le ko se gre za pokojnino


Porodniška se ti šteje če si takrat uradno zaposlena. Ti nisi bila. Pogodbe si imela sklenjene pred porodniško in po porodniški. Ne pa v času porodniške.

(odgovor članu mižek)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ALI MI PRIPADA NADOMESTILO Z BORZE???!!
2.3.2009 16:20:42   
mižek
koliko jaz vem se ti porodniške v vsakem primeru šteje v delovno dobo, samo mi je čudno, da mi je na CSD sploh ni pogledala pogodb ampak mi je takoj rekla da mi ne pripada, je katera odvetnica?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ALI MI PRIPADA NADOMESTILO Z BORZE???!!
2.3.2009 16:21:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mižek

koliko jaz vem se ti porodniške v vsakem primeru šteje v delovno dobo, samo mi je čudno, da mi je na CSD sploh ni pogledala pogodb ampak mi je takoj rekla da mi ne pripada, je katera odvetnica?


Če v času porodniške nisi zaposlena se ti šteje sam v pokojninsko dobo.

(odgovor članu mižek)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ALI MI PRIPADA NADOMESTILO Z BORZE???!!
2.3.2009 16:25:08   
mižek
ok sem si kar mislila

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ALI MI PRIPADA NADOMESTILO Z BORZE???!!
2.3.2009 19:32:07   
lukec
IZVIRNO SPOROČILO: brisačkarca

IZVIRNO SPOROČILO: mižek

koliko jaz vem se ti porodniške v vsakem primeru šteje v delovno dobo, samo mi je čudno, da mi je na CSD sploh ni pogledala pogodb ampak mi je takoj rekla da mi ne pripada, je katera odvetnica?


Če v času porodniške nisi zaposlena se ti šteje sam v pokojninsko dobo.



Seveda. Če nisi zaposlen, ti delovna doba ne more tečt.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ALI MI PRIPADA NADOMESTILO Z BORZE???!!
2.3.2009 19:34:30   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: mižek

No, nisem kričala na vas, ampak so me na CSD malo nasekirali. Ja ne vem če je to da sem sama pustila ali ne , jaz sem preden sem pričela opravljat pripravništvo ministrstvo obvestila da bom šla na porodniško in so se strinjali, so mi dovolili, tako da še sama ne vem kako je, sem upala da bo katera vedela, tukaj gor,...

po vsej logiki, bi mi moralo, pa so mi rekli na CSD da mi ta delovna doba od porodniške pride prav le pri pokojnini???

ne vem, ve mogoče katera?


Bodo imeli kar prav. Ker to imaš skupaj 6mesecev delovne dobe, ne pa leto in pol. Tisto leto, ko si bila na porodniški, pa nisi bila zaposlena, če razumem prav.

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ALI MI PRIPADA NADOMESTILO Z BORZE???!!
3.3.2009 7:33:34   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: mižek

koliko jaz vem se ti porodniške v vsakem primeru šteje v delovno dobo, samo mi je čudno, da mi je na CSD sploh ni pogledala pogodb ampak mi je takoj rekla da mi ne pripada, je katera odvetnica?


V pokojninsko dobo, ne pa tudi v delovno razmerje. Imajo na centru kar prav po moje.

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Hm ime za fantka
Slavi 01

Hm ne vem kako naj bi dala s partnerjem ime fantku? Ampak ta imena ni niso niti podrazno ušeč.

Robi (16%)

Uroš (13%)

Kevin (17%)

Matjaž (30%)

Andrej (11%)

Izidor (14%)


Število vseh glasov: 223

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!