|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   [Brisano sporočilo]
27.2.2009 17:36:34   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: avtosedež 9-18kg
27.2.2009 17:49:59   
analucija
ja tudi mi kupujemo avto sedež in bomo najverjetneje uzeli tobija.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: avtosedež 9-18kg
27.2.2009 17:57:25   
Doll
Nič ni utesnjen.To se samo staršem zdi.
Smo zelo zadovoljni z kiddyem

(odgovor članu analucija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
27.2.2009 17:58:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu analucija)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
27.2.2009 17:58:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Doll)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: avtosedež 9-18kg
27.2.2009 18:04:05   
mišk
Jst imam sicer Romerja King plus, ki sva ga dobila kot poročno darilo. Z njim sem zadovoljna, a če bi že prej sama kupovala avtosedež bi kupila Tobija. Vem, da je Kiddy najvarnejši, a po moje bi ta mala zarad tiste mizice občasno doživela živčni zlom.
Pri Romerju me moti samo to, ker je sedež dosti pod kotom (poležan), zato se mala velikokrat jezi, ker se mora stegovati pokonci, da vse vidi.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
27.2.2009 18:08:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mišk)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
27.2.2009 18:41:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Doll)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: avtosedež 9-18kg
27.2.2009 19:06:37   
koala
zivapo, mi imamo sicer MC priorij, sem pa imela najprej nagledan kiddy. Ko pa smo šli kupovat (sedež smo kupovali avgusta ko ni bil  fejst oblečen) se je po petih minutah drl v kiddyju kot da ga iz kože dajemo. Jaz si res ne predstavljam debelo oblečenega otroka v tem stolčku.
V vseh drugih pa je bil še kar zadovoljen,ko sem ga  iz priorija , da smo ga plačali pa je jokal.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: avtosedež 9-18kg
27.2.2009 21:20:08   
dejzi
Ravno danes smo kupili tobija.....uporabli ga pa še nismo. Žal.

_____________________________

Rea * 02.08.2008
Nia * 19.08.2011

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: avtosedež 9-18kg
27.2.2009 21:44:16   
Anonimen
Kidija gremo glih jutr zamenjat, ker je obupeeeeeen.user posted image user posted image user posted image Tamala je tolk utesnjena, da je začela vreščat na prvi vožnji. Pa se drugače ful rada vozi v avtu, ampak tista mizica je zanjo nočna mora. Tolk stisnjen otrok, sem bla kar šokirana, ko smo namontirali vse skupaj. Moje mnenje je zelo slabo o kidiju.

(odgovor članu dejzi)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
27.2.2009 22:27:31   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: avtosedež 9-18kg
27.2.2009 22:59:09   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: zivepo

didlinaa- ravno o tem je govorila prodajalka v BC v Ce, da je prostora med mizico in otrokom premalo (saj je logično, glede na to da mizica ščiti oz. pritrjuje otroka v sedež ne sme biti preveč prostora) in da so prodali okoli 10 teh sedežev in od teh so jih ziher 5 nazaj prinesli.user posted image zato sem skeptična.

po moje bom raje kupila tobija ampak še mennja vseeno zbiram  


Najbolje je it v trgovino in montirat kiddija. Boš vidla kako se bo obneslo.  Jaz nikoli več takega avtosedeža. Bomo kar na pasovih ostali.user posted image user posted image In prodajalka je tud mene vprašala kateri sedež vračamo (baby center po netu) in je rekla samo, aha, to je zdaj že normalno, da tega od te firme vračajo nazaj.user posted image Tak da jutr bomo mel kar lepo že drugega. In ga bomo tam sprobali.user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: avtosedež 9-18kg
27.2.2009 23:00:50   
Anonimen
Aja, pa ne mislit, da je tisto res kakšna mizica.user posted image user posted image user posted image Ja, mizica s 5 centi.Dobesedno. user posted image  

Da še dodam, naslon kiddija ni fiksen, se premika po 5 centi sem in tja.V bistvu sploh ga ne moreš fiksirat s pasovi, ker pas gre preko mizice oz. pod tistimi kavslji. Torej v primeru trka ali naglega zaviranja, bo otroku po mojem mnenju ven vrglo želodec. In to mi je bilo odločilno, da ga vrnem in kupimo avtosedež, ki bo fiksen za montirat in otrok pripet s pasovi, ki so v avtosedežu.user posted image


< Sporočilo je popravil Didlinaa -- 27.2.2009 23:04:36 >

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
28.2.2009 9:59:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: avtosedež 9-18kg
28.2.2009 23:34:34   
ZmajTolovaj
Čaki mal, a ta kiddy SPLOH NIMA pasov??????? Samo tisto kvazi mizico?
Ne poznam tega sedeža, nimam izkušenj z njim, ampak meni že zgleda čudno. Otrok mora biti ja pripet, pri Tobiju maš še tisto zeleno oznako, kdaj so paski dovolj zategnjeni, pa vem, da se fejst namatram, da zeleno posveti - se pravi je res orenk pripeta. Mi imamo v tavečjem avtu Romerja user posted image user posted image user posted image user posted image za v tamalega pa imamo Tobija user posted image user posted image user posted image user posted image in drugih sploh nisem gledala.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: avtosedež 9-18kg
1.3.2009 15:58:03   
Anonimen
No, mi imamo zdaj novega Romerja duo plus.user posted image Cena ne odtehta te varnosti. user posted image
Kiddija pa smo vrnile včeraj 3 kupke.user posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: avtosedež 9-18kg
1.3.2009 15:59:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

Čaki mal, a ta kiddy SPLOH NIMA pasov??????? Samo tisto kvazi mizico?
Ne poznam tega sedeža, nimam izkušenj z njim, ampak meni že zgleda čudno. Otrok mora biti ja pripet, pri Tobiju maš še tisto zeleno oznako, kdaj so paski dovolj zategnjeni, pa vem, da se fejst namatram, da zeleno posveti - se pravi je res orenk pripeta. Mi imamo v tavečjem avtu Romerja user posted image user posted image user posted image user posted image za v tamalega pa imamo Tobija user posted image user posted image user posted image user posted image in drugih sploh nisem gledala.


Po najnovejših testih so avtosedeži za otroke najbolj varni ti ki imajo kao mizico in varujejo otroka bolje kot pasovi.user posted image user posted image user posted image Mene v to ne prepriča nobeden proizvajalec.user posted image

(odgovor članu ZmajTolovaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: avtosedež 9-18kg
1.3.2009 18:44:28   
loncica
Saj te ne prepričuje proizvajalec ampak izvajalci testa. Po najnovejših testih ima Tobi precej slabšo oceno od Kiddya.

Kakorkoli mi imamo 9-18kg Maxi Cosi Priorixix z isofixom in Kiddy Comfort Pro (9-36kg). Zadeva je taka, da sta oba ok je pa maxi cosi veliko bolj praktičen. Z eno potezo se stegnem nazaj in ga dam v ležeči položaj, to pri Kiddyu ni možno, je treba avto ustavit. Mizica našega ne moti in če zategneš po pravilih tudi sedež ne pleše. Mi ga imamo za drugi avto, ker se redko pelje v njem. Za prvi avto oz. za zelo pogogsto uporabo ga predvsem zaradi nemožnsot dajanja v ležeč položaj med vožnjo in to, da mora biti v avtu privezan, ko otroka ni notri ne bi kupila.

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: avtosedež 9-18kg
2.3.2009 16:12:04   
Asja Nina
Zivepo, imaš zs

(odgovor članu loncica)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: avtosedež 9-18kg
8.3.2009 21:34:34   
Tashy
Zanima me ali je otrok v avtosedeži MC Tobi res utesnjen, če je recimo oblečen v zimska oblačila? Ker je naša user posted image zelo velika za svojo starost mi dosti ljudi pravi, da mi ne priporočajo ta avtosedež ker je hitro premajhen.
Ali je res, da ta avtosedež bolje paše v enoprostorce kot pa v kateri drugi avto?

(odgovor članu Asja Nina)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: avtosedež 9-18kg
8.3.2009 21:48:58   
ZmajTolovaj
Res je precej visok, ampak recimo v mojega golfa III gre čist OK, pa še tamala fajn ven vidi. Z oblačili ne vem, nismo mel problemov.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Tashy)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati otrokov talent?
photo
V prostem času moramo otroku zagotoviti varno in spodbudno okolje, v katerem bo razvijal svoj kognitivno-čustveni svet i...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?