|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj so vaši dojenčki pričeli samostojno sedeti
24.2.2009 10:37:37   
veveričica
čao punce .zanima me kdaj so vaši dojenčki prvič samostojno sedeli kajti moja princeska je stara 6 mesecev-2 bila je prej rojena.in se nikakor nič ne premika leži na hrbtu in brca  nič se ne kotali ali da bi sedela karkoli  redno obiskujeva nft in   zdravnica pravi da je vse ok z njo mene pa vseeno skrbi predvsem pa zanima kdaj so  osvijili vaši malčki te veščine
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kdaj so vaši dojenčki pričeli samostojno ...
24.2.2009 10:44:14   
clara23
moj je tudi star 6 mesecev pa se že full kotali, se postavi na vse štiri in jo maširauser posted image ..sicer v rikverc ampak nekaj je pa že..drugače pa tudi moj ne kaže prav nobenega interesa za sedenjeuser posted image . Raje je na tlehuser posted image

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kdaj so vaši dojenčki pričeli samostojno ...
24.2.2009 10:50:18   
Doll
11 mesecev

(odgovor članu clara23)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kdaj so vaši dojenčki pričeli samostojno ...
24.2.2009 10:52:30   
diva 4
To je ful težko rečt. Moja hči je bila pri vseh teh stvareh izredno hitra.Kotalila se je pri štirih m. tako , da je nisi mogel met na kavču. Je bila nonstop na tleh.pri šetih m. je sedela, z osmimi pa shodila.Sem vedno ped. pravila , da se mi zdi to vse prehitro.Pa je rekla , če ona to sama od sebe, da je mi ne silimo v kaj je potem vse ok.Sin pa pri osmih m. še z oporo ni sedel user posted image  Bil je pa res en tak bajsek, da smo mu v šali pravili "mali buda" user posted image .Če si ga nagega dal sedet je glih tak zgledal z vsemi tistimi žlauhki.Shodil je pa pri 15 ih mesecih.Tak , da ima tvoje dete še cajt.

(odgovor članu clara23)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kdaj so vaši dojenčki pričeli samostojno ...
24.2.2009 11:54:47   
matic0105
Naš je (bil) hipotonček, tako da pri 5m niti ni (hotel/znal/mogel) pasti kravic, usedel se je sam pri 8m, na nogice postavil pri 9m, zdaj pri skoraj 10m pa že mal koraka ob kavču. Eni prej, eni poznej, ko se pa začne, gre pa s svetlobno hitrostjo user posted image

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kdaj so vaši dojenčki pričeli samostojno ...
24.2.2009 11:56:16   
Anonimen
Za prvega se ne spomnim user posted image

druga je bila stara konkretnih 7 mesecev

ta zadnji pa  je samostojno brez opore sedel pri komaj dopolnjenih 5 mesecih .

(odgovor članu diva 4)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kdaj so vaši dojenčki pričeli samostojno ...
24.2.2009 12:13:31   
nia5
Pri 7 mesecih

_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kdaj so vaši dojenčki pričeli samostojno ...
24.2.2009 12:43:25   
benika
Pri 7 mesecih


Naš tudi tam nekje.

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kdaj so vaši dojenčki pričeli samostojno ...
24.2.2009 13:18:29   
Anonimen
Pri 6-ih.

(odgovor članu benika)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kdaj so vaši dojenčki pričeli samostojno ...
24.2.2009 13:20:02   
ZARA
9 mesecev

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kdaj so vaši dojenčki pričeli samostojno ...
24.2.2009 13:20:42   
gajka
Naš ima dobrih 7 mesecev, pa še ne sedi samostojno. user posted image Pa je bil rojen samo 14 dni prezgodaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kdaj so vaši dojenčki pričeli samostojno ...
24.2.2009 19:13:25   
Taanikaa
naš je samostojno sedel pri 6,5 mesecih..
DIVA 4 imaš ZSuser posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kdaj so vaši dojenčki pričeli samostojno ...
24.2.2009 20:43:09   
Jelcy
Tudi nas je zacel samostojno sedet, brez opore pri 6 mesecih (je bil posedan) , sam se je vsedel pri 8.

(odgovor članu Taanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kdaj so vaši dojenčki pričeli samostojno ...
24.2.2009 21:23:11   
Alči
Naš je 7,5m pa sedi sam , ampak smo še malo "pijančki", pa še to , če ga posedemo,sam se še ne zna, zdej se komi nazaj porivamo po trebuhuuser posted image . Aja pa naš  ni nič bil prezgodi, naš je bil prepozen en teden user posted image

_____________________________

Freedom is just another word for nothing left to lose!!!

(odgovor članu Jelcy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kdaj so vaši dojenčki pričeli samostojno ...
24.2.2009 22:50:15   
maktub
ko se je začel plazit ... torej pri 7 mesecu je samostojno sedel brez da se prekucne

(odgovor članu Alči)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kdaj so vaši dojenčki pričeli samostojno ...
25.2.2009 8:52:14   
botrca
Mislim, da nekje pri 7-8 mesecih.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kdaj so vaši dojenčki pričeli samostojno ...
25.2.2009 9:16:07   
baja*
dobrih 7 mesecev

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kdaj so vaši dojenčki pričeli samostojno ...
25.2.2009 14:31:31   
SpeliG
Malo manj kot 7 mesecih, ko je začela plazit, po mojem oboje v istem dnevu...

(odgovor članu baja*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kdaj so vaši dojenčki pričeli samostojno ...
25.2.2009 14:54:00   
pizamca
Pri 7m - sem jo morala pa sama posedit, ker sama od sebe se je usedla šele pri malo manj kot 9m, skoraj istočasno kot začela hodit ob opori.

Ko mi je sedela v naročju, sem videla, da hoče sedeti tako, da ni naslonjena name, pa sem jo posadila na tla in je še ni čisto stabilno sedela,v parih dneh se pa tudi zagugala ni več.

(odgovor članu SpeliG)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kdaj so vaši dojenčki pričeli samostojno ...
25.2.2009 17:07:17   
slovenka
Ja, naša tudi malo pred 7 meseci - da je sama sedela na tleh, brez opore. Pa je pred tem že bila na vseh štirih, na hrbtu je delala mostove po celi preprogi že od 3. meseca, samo za sedenje tako na tleh pa ni bila zainteresirana do 7 mesecev. Pa je takoj za tem, ko je sama sedela, tudi začela vstajati ob sedežni, po 4 pa šiba po celem stanovanju. Zadnje tedne se ful dogaja. Ti moraš pa verjetno računati s tem minusom, a ne? Pri pol leta mislim, da si ne smeš delati še nobenih skrbi, poslušaj P.

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu pizamca)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kdaj so vaši dojenčki pričeli samostojno ...
26.2.2009 6:27:21   
Sonnja
pri 11. mesecih.

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kdaj so vaši dojenčki pričeli samostojno ...
26.2.2009 6:59:31   
April
IZVIRNO SPOROČILO: veveričica

čao punce .zanima me kdaj so vaši dojenčki prvič samostojno sedeli kajti moja princeska je stara 6 mesecev-2 bila je prej rojena.in se nikakor nič ne premika leži na hrbtu in brca  nič se ne kotali ali da bi sedela karkoli  redno obiskujeva nft in   zdravnica pravi da je vse ok z njo mene pa vseeno skrbi predvsem pa zanima kdaj so  osvijili vaši malčki te veščine


veliko jih je, ko so pri 6 še nemobilni. Pa je vse ok, pač mal kasnej nadoknadijo. je pa za razvoj bolj pomembno plazenje od sedenja. Pa obrate vadita, mal ji pomagaj pa se bo obrnila, da kakšno igračko v bližino, da bo imela večjo voljo.

(odgovor članu veveričica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Hm ime za fantka
Slavi 01

Hm ne vem kako naj bi dala s partnerjem ime fantku? Ampak ta imena ni niso niti podrazno ušeč.

Robi (16%)

Uroš (13%)

Kevin (17%)

Matjaž (30%)

Andrej (11%)

Izidor (14%)


Število vseh glasov: 223

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!