|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Morate biti v trendu?
24.2.2009 8:18:06   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

A kroksi so se vedno in?

------------------
Pri mojem sinu so bili lani najmanj 3 mesece zelo IN in sklepam, da bodo tudi to sezono. (Meni pa so itak zakon, ker se jih tako lahko opere user posted image )

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Morate biti v trendu?
24.2.2009 8:21:01   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

Me pa zelo zanima, kaj bi mogla narediti, da bi prav citirala in na citirano sproti odgovorila ... mi ne rata, materuser posted image


Ko stisneš citiraj, mora biti ves željen citiran tekst med besedicama quote.
Bo šlo? Če ne sporoči, lahko napišem bolj razumljivo user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Morate biti v trendu?
24.2.2009 8:23:33   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja

Naša femili jih še pozimi nosi, mammuth serijouser posted image

---------------------
Sem pa zadnjič videla še škorenjce Crocks. Sicer majhne številke, ampak morda bo imajo tudi večje, moram povprašat enkrat novembra.


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Morate biti v trendu?
24.2.2009 8:24:39   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja

Naša femili jih še pozimi nosi, mammuth serijouser posted image

---------------------
Sem pa zadnjič videla še škorenjce Crocks. Sicer majhne številke, ampak morda bo imajo tudi večje, moram povprašat enkrat novembra.



Ja imajo tudi večje.  Meni je bilo kar malo žal, da smo že kupili goretex, ko sem jih odkrilauser posted image . Ful so luštniuser posted image

http://shop.crocs.com/images/product/medium/1452_1_navynavy.jpg


< Sporočilo je popravil Pika Zoja -- 24.2.2009 8:26:48 >

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Morate biti v trendu?
24.2.2009 10:57:19   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

Sanja se mi ne, kdo ali kaj je IN. Oblačim se, tako kot mi paše, berem, kar mi paše, pijem in jem, kar mi paše, kdo je trenutna zvezdica na naši estradi itak ne vem, katera je noseča s kom, tudi ne, še kdo je zmagal na mi, ne vem... Čisto sem zaplankanauser posted image .



Enako.

Kar se tiče dogajanja doma in po svetu pa včasih redno sledim, včasih pa tedne dolgo ne. Odvisno kaj se mi takrat dogaja v lajfu. Če je vrtna sezona, sem prav gotovo raje zunaj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Morate biti v trendu?
24.2.2009 11:09:38   
nejcko
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

A kroksi so se vedno in?

------------------
Pri mojem sinu so bili lani najmanj 3 mesece zelo IN in sklepam, da bodo tudi to sezono. (Meni pa so itak zakon, ker se jih tako lahko opere user posted image )


Naš mulo isto. Ko smo mu jih kupili, jih sploh ni dal več dol - celo poletje sploh ni povohal druge obutve (še na bratrančev krst je šel v njihuser posted image ).
Verjetno bo letos istouser posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Morate biti v trendu?
24.2.2009 11:53:27   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko

IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

A kroksi so se vedno in?

------------------
Pri mojem sinu so bili lani najmanj 3 mesece zelo IN in sklepam, da bodo tudi to sezono. (Meni pa so itak zakon, ker se jih tako lahko opere user posted image )


Naš mulo isto. Ko smo mu jih kupili, jih sploh ni dal več dol - celo poletje sploh ni povohal druge obutve (še na bratrančev krst je šel v njihuser posted image ).
Verjetno bo letos istouser posted image



Mi imamo takšne probleme s pižamami - danes je v vrtcu s pižamo Mojster Miha. Ok, saj ne zgleda ravno na prvi pogled pižama, ampak se mi zjutraj ni dalo več prerekat. Poleti bo verjetno pižama + kroksiuser posted image

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Morate biti v trendu?
24.2.2009 22:31:25   
Rožica I
IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja

Mi imamo takšne probleme s pižamami - danes je v vrtcu s pižamo Mojster Miha. Ok, saj ne zgleda ravno na prvi pogled pižama, ampak se mi zjutraj ni dalo več prerekat. Poleti bo verjetno pižama + kroksiuser posted image


-------------------
Pa sem mislila, da je samo moj čuden user posted image !

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 58
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




glasbene počitniške delavnice
harmonika

Koliko vam je pomembna strokovnost pri glasbenih delavnicah

zelo pomembna (72%)

mi je vseeno (10%)

ni tako pomembno, važno da otrok ni na cesti (18%)


Število vseh glasov: 133

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!