|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 4.del
19.2.2009 9:00:57   
*monchy*
tatly tak študiram pa se nič ne spomnim user posted image


violeta jaz še sploh nisem bla vuni user posted image je mrzlo? sonce je fajn user posted image jaz grem komaj ob 4h delat user posted image zdaj pa se moja dva lumpa naspita pa gremo v trgovino user posted image


_____________________________

7.1.2008 nama je svet polepšal sonček Timon, ki ga imava najraje!


(odgovor članu violeta*)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 4.del
19.2.2009 9:01:46   
*monchy*
user posted image user posted image user posted image nova stran user posted image user posted image user posted image

_____________________________

7.1.2008 nama je svet polepšal sonček Timon, ki ga imava najraje!


(odgovor članu *monchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 4.del
19.2.2009 9:06:32   
tatly
ej kaj jaz lahko dam moji puziki kaki jogurt?ona bi ga tak jedla pa ji ga ne upam datuser posted image
kaj pa ma danes morakk?


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu *monchy*)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 4.del
19.2.2009 9:08:32   
ada2
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

ada kak pa bi tam odprle temo?nagajivci ptujcank/ormožankan?to ne pase!dajte predloge




pa saj ni treba komplicirat, komot lahko ostane ptujčanke/ormožanke

_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 4.del
19.2.2009 9:10:32   
Barbara111
morrak ima 4 obletnico porokeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 4.del
19.2.2009 9:11:16   
tatly
morakk-cestitke se od nasuser posted image user posted image user posted image
odprta nova temahttp://www.ringaraja.net/forum/m_3827031/mpage_1/key_/tm.htm#3827031
v enem dnevu se selimo dvakratuser posted image user posted image


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Barbara111)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 4.del
19.2.2009 9:11:17   
ada2
aja tatly prav jogurta ji jaz še ne bi dajala, tam 1x po 6 mesecu ji daj kako skutko s sadjem, malo skute, pa kakšna banana pretlačena notri.


_____________________________

Besedo KONTRA s proti razložimo in CEPCIJA je jasna brez vprašanj, tako se s kontracepcijo borimo, da bi bil na svetu kakšen cepec manj!

Ada vas ´ma rada!

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 4.del
19.2.2009 9:12:20   
tatly
http://www.ringaraja.net/forum/Ptuj%C4%8Danke%2FOrmo%C5%BEanke_1%25DEL/m_3827031/tm.htm

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu ada2)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 4.del
19.2.2009 9:16:31   
violeta*
mojca.z zaj sem malo med junijkami brala in prebrala,da si ti izgubila Žano,kdaj pa si bla noseča,da jaz nič nevem pa se veliko družimauser posted image user posted image user posted image user posted image  Nič nisi rekla?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu violeta*)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 4.del
19.2.2009 9:19:25   
katjakokol
dobro jutro vsem
mi pa smo bedeli do 1h se je skoz nekaj jokal
pol pa se je ze ob 7h zbudil in konec spanja mami
lepo cvekamo da smo ze na 4em delu
in kako ste vi spali
kaj boste danes kuhale

_____________________________

15.1.2009 se je rodil moj najvecji zaklad MAI
mai pričakuje družbo

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 4.del
19.2.2009 11:30:44   
suncicica
heloo
saj sem rekla....tacas ko se jaz zavlecem za rac. bo ze 4 deluser posted image user posted image user posted image .
pa tudi za novo temo pri dojenckih se strinjam.

katja sem dobila reklamo da so v pikapolonici znizani vozicki-mogoce se kaj najde.

user posted image user posted image ta pust. erik se je prehladil in ma zabite sinuse in grlo ga boli in kaj vem kaj se......na koncu bom sla rodit pa niti on nebo smel na obisk ker tak selekcionirajo.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Stella in Pia

(odgovor članu katjakokol)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 4.del
19.2.2009 17:19:15   
Pupka
back in da house  user posted image

Nisem vas brala, in po pravici povedano vas tudi ne bom, ker je vsega "tri mač" in niti časa nimam!

Ja, 1. februarja so me ob 6 zbudili popadki... Nisem vedla da so... Pa sem čeez dve uri še zavese devala nazaj gor ker sem jih oprala! Pol ob 11.00 pa se je odluščil čep in smo šli... Od jutra pa do 13.30 sem mela popadke na  6 minut in to čist take za preživet! Kratki in ne preveč boleči- znosni user posted image In ko pridem na Ptuj me dajo na CTG, pa pravi ona teta, da ni nič popadkov narisalo... Pa stopim do ginekologa, ki me pregleda, in ugotovi, da sem odprta že 5-6 cm.
No, ob 13.30 pa so se začeli oni malo bolj pasji- mojega pa še ni blo... Pa grem še na WC, nakar 14.10 zazvoni... je bil moj user posted image Na wc-ju prediham še en popadek- stopim ven in stisnem mojega, pa stopim 4 korake vstran proti porodni sobi, nakar spet popadek in je odtekla voda... pa smo že rodili! Tak da moj je prišo v zadnjem trenutku! Jaz pa sem kmalu zatem sklenila da sem rodila zadnjič. Ob 14.30 je zajokal Rene, ki je tehtal 4710g. Jaz pa sem dobila zgolj 2 notranja in 2 zunanja šiva! Pol smo pa meli pestro vse do predvčerajšnjim! V sredo zjutraj me kliče mama, da je Gal dobil vodene koze, en dan prej pa je bil še pr nama v bolnici. Ona ki je bla z mano v sobi pa na viziti pove da ma drisko in kasneje ugotovijo da gre za rota virus... Za piko na i pa sta moj Rene in od "cimre" Taša dobila Zlatenico.

Ampak smo naslednji dan lahko šli domov, s tem da smo mogli mi našega Gala dobesedno odselit za nekaj dni- je šel k sestri na počitnice.

Čez 4 dni pa sma mogla nazaj v Bolnico, ker je mel zelo povišan Bilirubin. Tam sva ostala 7 dni- tak da se mi je že malo fuzlalo. Aja, pa še mleko sem zgubila, ker so mi prekinli dojenje!

Evo, polovica februarja v nekaj stavkih!




_____________________________

Izobrazba ni dovolj, treba je tudi razumeti!

(odgovor članu suncicica)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 4.del
19.2.2009 17:26:37   
Barbara111
pupka naj te potolažim ,da smo imeli mi podobni primer najprej pa seveda ČESTITKE za user posted image
v bolnici na porodnem sem bila najprej 7 dni pol pa še 15 na otroškem oddelku zaradi zlatenice,ko sva s tjažem prišla domov pa je tilen tudi dobil koze mi je tjaž imel nekaj koz ,ki jih ni nihče opazil čez 3 mesece je dobil po nogicah ogromen posip,zaradi nezdravljenja koz ,ki jih ni nihče opazil tilena nismo mogli odselit,ker ni nobena babica več živa,..............user posted image

(odgovor članu Pupka)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 4.del
19.2.2009 17:29:44   
Barbara111
meni so dali na otrškem za rezervo mleko PREGOMIN za otroke,ki imajo alergije ali pač kot naš zlatenicouser posted image  in sva se pol dojila 6mesecev z dosti truda,ker je bil zelo dosti pod lučko in je bil zaspanec

(odgovor članu Barbara111)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 4.del
19.2.2009 17:34:36   
Barbara111
sun zaj bom pa jaz huda ti še s porodom malo počakaj O.K. naj še bosta user posted image user posted image  na toplemuser posted image

(odgovor članu Barbara111)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   [Brisano sporočilo]
19.2.2009 17:35:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Barbara111)
  Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 4.del
19.2.2009 17:42:49   
suncicica
kam so te vse poniknile danes

_____________________________

Stella in Pia

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 4.del
23.2.2009 8:37:23   
rina22
Pozdravljene,
očitno ste res že večinoma mamiceuser posted image . Kak lepouser posted image
Čestitke Pupki za user posted image !user posted image user posted image

Prosila bi za eno pomoč.. Sicer nekako ne spadam pod vašo temo, ker nisem ravno z Ormoža, sem pa z "širše" okolice. Glede na to, da imam fanta blizu Ormoža, pa sem nekajkrat tudi v "bližnji" okolici Ormoža. Zanima me naslednje: Hodi mogoče katera k Lidiji Kšivanek Goršič? Namreč, zanima me nekaj v zvezi z morfologijo, ki se bližauser posted image . Če katera hodi, bi lepo prosila, če se javi, ker bi nekaj vprašala, prosim..user posted image

Lep danuser posted image

(odgovor članu suncicica)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 4.del
23.2.2009 8:44:01   
tatly
rina-jaz sem hodla k njej,ampak ne vec,je pa tudi moja soseda.kaj ti hodis k njej?

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 4.del
23.2.2009 8:46:11   
rina22
Ja, jaz hodim k njej.. Zakaj pa več ne hodita, če lahko vprašam? Se vama je zamerila ali iz drugih, osebnih razlogov? Ker meni se zdi, da se včasih sploh ne zmeni za mene, včasih je pa full prijazna. Sploh ne vem, kaj naj čakam na naslednjem pregleduuser posted image

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 4.del
23.2.2009 8:56:29   
tatly
rina-si dobla zs

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 4.del
23.2.2009 9:24:36   
rina22
Sem dobila, ja. Hvalauser posted image .. Upam, da si ga že dobila nazajuser posted image

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 4.del
23.2.2009 9:57:21   
tatly
rina-zs mas

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu rina22)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: Ptujčanke/Ormožanke 4.del
23.2.2009 10:12:18   
Anonimen
rina22 tudi jaz sem ti poslala zs

(odgovor članu tatly)
  Neposredna povezava do sporočila: 49
   [Brisano sporočilo]
23.2.2009 18:46:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?