|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Koliko starega v stolček za hranjenje?
9.2.2009 11:17:17   
African queen
Jaz sem ju dala pri 6ih mesecih.

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Koliko starega v stolček za hranjenje?
9.2.2009 11:24:48   
Lilita
Otroka se ne daje v stolček za hranjenje glede na starost, ampak takrat ko zna samostojno sedeti (po možnosti in še najboljše brez blazin in ne vem česa).

Pri nas je bilo to pozno, in sicer pri 8,5M, tako da je v stolčku jedla tam nekje od 9M. Do takrat je jedla pri meni v naročju, razen ko sem bila zelo zelo utrujena (neprespana) sem jo nekajkrat hranila v lupinici.

Nasploh pa se mi zdi, da najlepše je, ko je pri meni user posted image v naročju.

(odgovor članu African queen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Koliko starega v stolček za hranjenje?
9.2.2009 14:50:21   
cursa
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

IZVIRNO SPOROČILO: Čarli08

Koliko je bil star vaš dojenček, ko ste ga prvič posadile v stolček za hranjenje? Npr. v takega od Peg Perego, ki ima več naklonov?


Če ima stol več naklonov in je oblazinjen in vse te ostale bedarije je nasploh neprimeren za sedenje in hranjenje, odsvetujejo ga tudi vsi strokovnjaki.

V stol za hranjenje, kjer sedi in ne leži, pa gre otrok takrat, ko zna sam samostojno sedet.



In zakaj naj bi bil tak stolček neprimeren za hranjenje? Ga seveda še ne uporabljam, vendar me zanima kaj strokovnjaki mislijo o tem. Imam namen nekaj takega kupit in zato je vsako mnenje dobrodošlo.

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=188427

http://nakup.pikapolonica.com/otroska-oprema/stolcki-in-mizice/brevi-stol-jupiter/2808011250280007

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Koliko starega v stolček za hranjenje?
9.2.2009 16:24:33   
Anonimen
In zakaj naj bi bil tak stolček neprimeren za hranjenje?


zato ker tudi otroški stol naj bi bil čimbolj podoben stolu, k ga mi uporabljamo za sedenje - se pravi trd.  tudi ti ne ješ v fotelju, na pol zleknjena, pač pa sediš na normalnem stolu za mizo. v teh oblazinjenih stolčkih nobena mišica ne dela nič, ker ji tudi ni treba. da ima pa te razne naklone, je pa sploh višek bedarije - stol je za jest, za spat je pa postla...razen seveda če imaš otroka cel dan v stolu in pol naklone prilagajaš njegovim aktivnostimuser posted image user posted image tud taki umetniki (umetnice ) se na žalost najdejo.

tko da stol - trip trap, antilop in kaj podobnega. vse ostalo je eno navadno ( oblazinjeno sicer) sranje.

(odgovor članu cursa)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Koliko starega v stolček za hranjenje?
9.2.2009 19:52:20   
cursa
Glede na tvoj odgovor se bomo verjetno res odločili kar za navaden trip trap. Če sedaj pomislim, bi imela tak stolček le za hranjenje, ne pa za ostali čas v dnevu. V bistvu je res nesmiselno imeti stolček z naklonom. Ko bo pojedla, jo bom itak odložila na igralno blazino ali pa v posteljico počivat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Koliko starega v stolček za hranjenje?
9.2.2009 20:09:30   
Anonimen
user posted image

(odgovor članu cursa)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Koliko starega v stolček za hranjenje?
9.2.2009 20:17:17   
Mišni
Ko sem začela z uvajanjem soka po žlički.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Čarli08)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Koliko starega v stolček za hranjenje?
10.2.2009 9:07:59   
Amam
Ko je samostojno sedel.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Koliko starega v stolček za hranjenje?
10.2.2009 9:44:59   
poli*
Ahh, vsak na svojo stran vleče. Noben stolček ni tko slab (lesen ali plastičen), samo vsak zagovarja tistega, ki ga ima sam user posted image  normalno

(odgovor članu Amam)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Koliko starega v stolček za hranjenje?
10.2.2009 17:30:26   
slovenka
IZVIRNO SPOROČILO: Lilita

Otroka se ne daje v stolček za hranjenje glede na starost, ampak takrat ko zna samostojno sedeti (po možnosti in še najboljše brez blazin in ne vem česa).

Pri nas je bilo to pozno, in sicer pri 8,5M, tako da je v stolčku jedla tam nekje od 9M. Do takrat je jedla pri meni v naročju, razen ko sem bila zelo zelo utrujena (neprespana) sem jo nekajkrat hranila v lupinici.

Nasploh pa se mi zdi, da najlepše je, ko je pri meni user posted image v naročju.



Naša se hrani v stolčku od nekaj pred 6 meseci. Sedaj je stara 7 mesecev in si sploh ne predstavljam, da je pri meni v naročju. Preprosto vse pograbi in to ne gre. Enkrat jo je tast držal, pa je nekak šlo, pri nas doma pa mi je sedela v naročju in cel krožnik potegnila dol z mize... Edino ko je bila še manjša, pri 5 mesecih, sva včasih jedle banano tako, da mi je sedela v naročju. Je lušno ja, samo sedaj več ne bi šlo.


_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu Lilita)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Koliko starega v stolček za hranjenje?
10.2.2009 21:33:25   
gajči
V trip trapa je šel, ko je sam sedel, pri 6,5m. Prej sva ga dva tedna hranila večinoma v naročju.

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




kresovanje
Lelly28 RR

Ali peljete svojega otroka na kresovanje?

da (50%)

ne (50%)


Število vseh glasov: 8

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!