|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   a se vam je .............
4.2.2009 10:27:40   
adelak
zivijo ,mene pa zanima ce se vam je kdaj zgodilo da vam je user posted image padu z pojstlje?lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: a se vam je .............
4.2.2009 10:29:34   
Volga
Ja.

(odgovor članu adelak)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: a se vam je .............
4.2.2009 10:29:42   
Andromeda
HB ne, pa upam, da tudi ne bo, verjamem pa, da se to lahko zelo hitro zgodi in če še tako pazimo na naše user posted image
Če se je to zgodilo tebi ne odlašaj in ga pelji pokazat zdravniku!

(odgovor članu adelak)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: a se vam je .............
4.2.2009 10:30:24   
higuys
Ja, tam pri 4 mescih user posted image

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: a se vam je .............
4.2.2009 10:30:50   
pizamca
:)
Mislim, da se je to skoraj vsakemu enkrat zgodilo.
Ko se je začela kotalit, sem jo v postelji, kadar sva bili sami, morala zabarikadirati s kovtrom in povštrom. Moj se je enkrat odstranil iz postelje ter je pozabil naštimat povštre, tamala se je zavrtela in en,dva,tri, je bila na tleh. Potem pa jok, jaz sem jo dala na joško in je bilo takoj dobro.

Ponavadi ni nič hudega, se pa zgodi, da dobi otrok kakšno odrgnino, če ima zob, si lahko z zobčkom predre ustnico, pravijo, da naj bi si lahko tudi kaj zlomil, če bi čudno priletel... pa ne vem, a so me strašili, alil se je to dejansko že zgodilo.

(odgovor članu adelak)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: a se vam je .............
4.2.2009 10:32:24   
Lunca1
žal ja

(odgovor članu pizamca)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: a se vam je .............
4.2.2009 10:32:29   
Shorty_
ja naše se je skotalila s kavčauser posted image

Kar se tiče pa zdravnika pa pretiravanje res ni potrebno, če dojenček ni jokav, zaspan in ne bruha potem obisk zdravnika ni potreben.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: a se vam je .............
4.2.2009 10:33:13   
viv_
Aham...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Shorty_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: a se vam je .............
4.2.2009 10:36:49   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: higuys

Ja, tam pri 4 mescih user posted image


Pri nas tudi. Z ritko je priletela na tla.
Je pa sosedi sine pikiral s previjalne na glavo. Ga je peljala v bolnico, ampak je bilo o.k. Sej veš kaj pravijo...pijančki in otroci imajo posebno srečo....hvalabogu

(odgovor članu higuys)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: a se vam je .............
4.2.2009 10:41:55   
adelak
hvala bogu da nisem edina.zjutraj mi je padla.ampak je vse ok.majhno buskico ima ampak to ni nic.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: a se vam je .............
4.2.2009 10:50:03   
AnciM
Mene tašča kar naprej sekira, da moram pazit in ga ne smem samega puščat. Odkar sva iz P prišla. Baje je en dojenček v vasi umrl, ko je s kavča padel. user posted image Ona pa ima sedaj nek čude paničen strah. Še ko se meni v naročju premakne in nagne naprej, ona kar skoči. user posted image

(odgovor članu adelak)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: a se vam je .............
4.2.2009 10:52:58   
Anonimen
Tudi meni, ja.

Saj so otročki večinoma zelo fleksibilni in mehki, nimajo nobenih posledic. Paziti je ptorebno edino, če je otrok nenormalno zaspan, bruha, je apatičen, pade v nezavest. Potem je potrebno k zdravniku, sicer pa je OK.

(odgovor članu adelak)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: a se vam je .............
4.2.2009 10:57:59   
zmajaz
Nam je s kavča padla na glavo - en trenutek je še lepo sedela in se igrala, naslednji se je pa že nagnila naprej na rokice in se spustila na glavo dol. Na srečo se je že spustila daleč dol, preden je dejansko padla, tako da ni bilo hujšega kot ena buška na čelu. Stara je pa bila skoraj eno leto, ko se je to zgodilo. Me je pa kar groza, če samo pomislim, da bi si lahko tudi vrat zlomila pri takem podvigu. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: a se vam je .............
4.2.2009 13:38:47   
KT
Naša je pred parimi tedni preplezala svojo posteljico (dno na najnižji možni višini) in pikirala na glavo. Nič se ni zgodilo, tudi buške ni pokasirala, ustrašila se je pa zagotovo zelo (ravno en toliko kot jaz). Ko sem se pogovarjala z drugimi mamicami, so mi pojasnile, da tudi plezanje iz otroških posteljic dokaj pogosto. user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: a se vam je .............
4.2.2009 13:52:19   
Mesečnica
Ja, tam nekje pri njegovih 8 mesecih se je začelo padanje user posted image , na srečo brez posledic. Vsakič je bil na očeh, a se je kljub temu zgodilo. Tako hitro se je obrnil oz. naredil en tak povsem nepričakovan manever, da ga enostavno nismo uspeli ujeti. Prav grozno je, gledaš kot počasni posnetek, pa sploh ne moreš dovolj hitro odreagirati user posted image . Trikrat nam je padel s postelje, dvakrat s kavča, potem pa je bil že tako spreten pri svojem kolovratenju, da se mu to ni več zgodilo user posted image .

(odgovor članu KT)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
4.2.2009 14:08:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu adelak)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: a se vam je .............
4.2.2009 16:00:37   
AnciM
potem pa je bil že tako spreten pri svojem kolovratenju, da se mu to ni več zgodilo


Pred kratim je bil na TV dokumentarec o razvoju otrok in so pokazali, kako različno stari dojenčki reagirajo na prepreke. Bilo je nekako tako kot, da bi dal otroka na kavč, igračo pa na mizo, ki je malo oddaljena od kavča. 8 mesečniki so kar po tekočem traku noter padali. 9 - 10 mesečniki pa so že vedeli, da lahko padejo in jih niso več zvabili naprej.

(odgovor članu Mesečnica)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: a se vam je .............
4.2.2009 16:18:08   
Pšemek
zaenkrat še ne,

_____________________________

Naj sreča ne premami te v prevzetnost in nesreča ne poniža v sužnja.
Ostani to, kar si, kot zlato v plamenih ohrani svoj ponosni jaz!
(Evripid)

(odgovor članu AnciM)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: a se vam je .............
4.2.2009 16:49:17   
Anonimen
Naša je bila v stilu Irene Avbelj.user posted image

(odgovor članu Pšemek)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: a se vam je .............
4.2.2009 17:15:31   
CatJa
Starejši ne, ta mali pa pri ene šestih mesecih skoraj, ampak sem ga zadnjih hip ujela za nogico. Pa sem potem razmišljala, da bi ga s to kretnjo lahko veliko bolj poškodovala, kot če bi ga pustila, da pristane na tleh user posted image

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu adelak)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: a se vam je .............
4.2.2009 17:29:01   
Anonimen
Ja, enkrat se je v spanju tako premataval, da je padel iz postelje in seveda potem v šoku tolk jokal, ker sploh ni dojel kaj je bilo. Je bil pa star nekje leto in pol. Ampak pri 11-ih mesecih je pa padel po stopnicah, ker nekdo ni zaprl vratcna stopnišču.... ampak je bilo z njim vse ok. Sva pa oba user posted image k nora.

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: a se vam je .............
4.2.2009 20:12:15   
katra55
Na žalost je padla s postelje pri 6. mesecih.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: a se vam je .............
4.2.2009 20:13:34   
evi28
Ja. Enkrat meni, ko je bila stara 9-10 m, 14 dni nazaj pa še moji mami, ki jo pazi, ko sem jaz v službi. HB obakrat brez posledic.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: a se vam je .............
4.2.2009 20:23:51   
Dashenka
Ja (pa ne samo enkrat).

(odgovor članu adelak)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?