|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   absorbcija AD3 in refluks
22.1.2009 10:40:23   
Hope2
A katera ve v kolikem času se AD3 absorbira. Naš veliko poliva in bruha, pa sploh ne vem ali kaj dobi v telo, ali vse gre venuser posted image .

Kako in kdaj dajete kapljice otročkom z refluksom? Sem brala, da nekateri dajejo večkrat na dan, jaz dam samo zjutraj 8 kapljic.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: absorbcija AD3 in refluks
22.1.2009 10:43:22   
Petr_a
http://med.over.net/forum5/read.php?46,4229274,4229663#msg-4229663

otroku daješ toliko kapljic kolikor ti je predpisal P
Sem ti dala link,kjer piše da je možno da kapljice vplivajo na refluks

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: absorbcija AD3 in refluks
22.1.2009 10:49:02   
mamicaTaja
Mi damo našemu user posted image zvečer 7 kapljic na žličko in jih z veseljem poje in zravn še par minut cmoka... user posted image

Probaj mu jih dati zvečer namesto zjutraj, ker je čez dan bolj aktiven in ti verjetno prej polije.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: absorbcija AD3 in refluks
22.1.2009 10:57:07   
Hope2
Saj kapljice jemljemo tako kot je pediater predpisal, zato pa nisem pomislila, da bi dala zvečer. Bom probala zdaj par dni zvečer dat, ker zvečer dobi aptamil AR in nič ne poliva, mogoče bo to boljša kombinacija.

(odgovor članu mamicaTaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: absorbcija AD3 in refluks
22.1.2009 20:32:39   
Tisana
Mi smo jih naši dajali pred hranjenjem z zelo zelo malo vode. Tako je bila manjša verjetnost, da vse izbruha. Mi smo AD3 zamenjali s Plivit D3.

< Sporočilo je popravil Tisana -- 22.1.2009 20:33:54 >


_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?