|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   temperatura
12.4.2005 16:16:36   
p&b
moj mali je kar naenkrat postal nekam nerazpolozen in v glavico precej vroc,zmerila sem mu tem.pa je pokazalo 37,7 a je to vrocina ali ne,kje je tista meja?

LP

P.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   temperatura
12.4.2005 16:21:58   
piščanc
zelo odvisno od otročka in njegove starosti

pri nas je bila vročina zaradi prehlada tam nad 38.5 prvo leto.

Poizkusi ga manj oblečt, pa bolj naj počiva. če se bo stopnjevalo boš itak vedela

(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   temperatura
12.4.2005 16:31:05   
Blink1
37,7 je povišana temperatura. Vročina je nad 38°ali 38,5°:zmeden2: Tam nekje...in takrat jo je treba zbijat s svečko ali sirupom.

Če pa je nerazpoložen oz. se ne počuti dobro pa mu daj malo sirupa, da se bo boljše počutil (to je meni svetoval pediater).

Lp
Nina

(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   temperatura
12.4.2005 17:25:57   
p&b
Sedaj je pol ure spal in sem mu ponovno zmerila tem. pa je narasla na 38,dala sem mu malo caja za pit,star pa je 4,5 mesece,bi ga mogoce lahko mucili zobki,ne kaze znakov prehlada.
Doma imam samo svecke,ki sem jih dobila pri njegovem prvem cepljenju,a mu jo dam ali pocakam ce se mu bo tem.se povisala ali naj raje poklicem pediatra?

(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   temperatura
12.4.2005 17:45:46   
cinca


Jaz bi na tvojem mestu poklicala pediatra in ga vprašala kako in kaj! srečno!

(odgovor članu p&b)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?