|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroški vozički
13.1.2009 12:06:24   
vrtnica naomi
Pozdravljene mamice,
Ali ima katera iskušnje o otroških vozičkih? Kakšen je najboljši in na kaj je potrebno pazit?
user posted image
Prosim za kakšen nasvet, ali kje je najbolje to pogledat (firma in trgovina)
Hvala, bay bay
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroški vozički
13.1.2009 12:12:34   
tweed
Hojla, ati tukaj user posted image

Pri nas smo že za Neli nabavili dva in sicer Queeny freestyle (trikolesnik) in kasneje (pri 6. mesecih) še peg perego pliko P3.
Queeny zato, ker je idealno vodljiv, pa še maxi cosi lupinica in košara gresta gor. Kasneje pa je čisto športni voziček, tudi do 4. leta (Neli bo 3, pa je še vedno navdušena). Je pa res, da rabiš velik avto (prtljažnik), da ga spraviš noter in v nekaterih trgovinah se ne moreš pomikati med policami, saj je preširok, pa v nekatera (večino) dvigala ne gre...
Zato smo potem kupili PP P3, ker je ozek, zloži se zadosti na malo, da gre tudi v male prtljažnike. Ni tako dobro vodljiv, je pa praktičen za trgovino...
Baby center je tukaj najbolje opremljen s tema dvema znamkama...

_____________________________

Vsak dogodek je pozitiven iz določene perspektive.
Neli se je to poletje naučila plavat brez rokavčkov...
Rea pa se potopi pod vodo in vstane z nasmeškom...

(odgovor članu vrtnica naomi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroški vozički
13.1.2009 12:18:51   
misa4
IZVIRNO SPOROČILO: tweed

Hojla, ati tukaj user posted image

Pri nas smo že za Neli nabavili dva in sicer Queeny freestyle (trikolesnik) in kasneje (pri 6. mesecih) še peg perego pliko P3.
Queeny zato, ker je idealno vodljiv, pa še maxi cosi lupinica in košara gresta gor. Kasneje pa je čisto športni voziček, tudi do 4. leta (Neli bo 3, pa je še vedno navdušena). Je pa res, da rabiš velik avto (prtljažnik), da ga spraviš noter in v nekaterih trgovinah se ne moreš pomikati med policami, saj je preširok, pa v nekatera (večino) dvigala ne gre...
Zato smo potem kupili PP P3, ker je ozek, zloži se zadosti na malo, da gre tudi v male prtljažnike. Ni tako dobro vodljiv, je pa praktičen za trgovino...
Baby center je tukaj najbolje opremljen s tema dvema znamkama...


Se podpišem pod to, samo jaz mam hauck trikolesnik. p3 mi je zakon

(odgovor članu tweed)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroški vozički
13.1.2009 12:36:57   
zorica


Imam voziček Jane slalom pro Strata 3v1 in se mi zdi "the best" (osebno mnenje )Ima vse kaj sem iskala,...Lahek, na malo se zloži, super vodljiv in uporabljaš ga lahko ful dolgo - do 3leta, če se želi voziti.



(odgovor članu misa4)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroški vozički
13.1.2009 13:15:27   
lokvanj
IZVIRNO SPOROČILO: zorica



Imam voziček Jane slalom pro Strata 3v1 in se mi zdi "the best" (osebno mnenje )Ima vse kaj sem iskala,...Lahek, na malo se zloži, super vodljiv in uporabljaš ga lahko ful dolgo - do 3leta, če se želi voziti.





Jaz pa se podpišem pod tole user posted image . Pol kasnej pa smo kupili marelo (Quinny Zapp). je bilo treba za na morje nekej manjšega kupit user posted image . Oba vozka sta pa zakon! 


_____________________________

lokvanj

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroški vozički
13.1.2009 13:42:19   
danijela in taja
MI PA MAMO PEG PEREGO UNO......super zadovoljna.....ročka je perstavljiva ...prvo otroka gledaš ti .....lepo za ležat....tri nastavljive višine....ko daš pri ene 4-5 mes za eno gor....pol ko je malo večji lepo obrneš da gleda stran....pol ko že čist sedi lepo daš čist gor in je res udoben in praktičen za skoz....od dojenča do pol velikega ko je še sam po kako uro v vozičku za kam it....nismo meli nobenih dveh vozičkov...pa pol še marele...ker se lepo na malo zloži in čist enostavno....vse se da lepo dol in opere....ima dva velika in dva manjša kolesa kar je super za vse podlage....tudi po gozdu,makedamu sem šla vedno super....medtem ko so moje kolegice z vsemi tistimi čudnimi vozički norele zraven....ročka za držat je nastavljiva po višini "mamice"....sm  med bolj velikimi in je to super....spodaj ima veliko košaro ....in je tak močan....ful smo ga uporabljal pa je tak kot nov...je dost široko ležišče...tud ko je v kominizonu in dekna....lepo samo uzadaj položiš če ti zaspi...dokupiš zraven marelo....za sonce....se super namontira...pa torba ki je ful velika pa maš kr nastavke gor da se pripne....tud kolese sam stisneš pa grejo dol če hočeš....zraven kupiš jajčko....ki se samo nastavi gor na voziček....in lahko v jajčki višje sedi pa sam vzameš dol in greš npr. k zdravniku.....veliko barv obstaja.....pa še lepi so povrhu vsega....pa tudi ceni je kr dostopna...ima zdj nov tudi uno zavoro na ročki ....za rolanje in to....dobiš tudi prevleko za dež...sneg  ...se samo navleče gor in se lepo ven vidi in zrači....skratka jaz sem veliko hodla po trg in vidla razne vozičke in ko ti tam vse pokažejo in razložijo in me noben  ni bolj pritegno...sam itak da sm prvo gledala da je čim bolj uporaben ....in verjemi da je najbolj....kupili smo ga v trg pingo....ki je glavni zastopnik za peg perego...sem iz celja mimogrede....imajo popust na gotovino 10 %....aja še to zraven jajčke dobiš on spodnji nastavek ga z pasovi namoniraš v avto in pol isto k na voziček samo zatakneš in je not....samo lepo prenašaš....ti svetujem da ga greš pogledat pa si mal še preber...

http://www.pegperego.si/si/uno-corallo-kolekcija-2009-i6824.shtml

evo link za sliko to je novi model in barve mi imamo čisto rdečega....vidiš cena je 319,...pol maš še marelo 15...torbo 20...prevleko...20in jajčka 150....pa maš vse za skoz jajčka je do 13 kg...se pravi do enega leta nekje ne rabiš avto sedeža....saj mi ga nismo pa je naša mala res velika....vse za 500 eurov....no upam da sem ti kej pomagala al pa keri drugi...rada povem naprej ker sem res zadovoljna pa nisem edina....lp

_____________________________

za deseto obletnico sva prejela najlepše darilo.....najino sončico Tajo

(odgovor članu vrtnica naomi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otroški vozički
13.1.2009 13:44:28   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: vrtnica naomi

Pozdravljene mamice,
Ali ima katera iskušnje o otroških vozičkih? user posted image  


Ne, nobena nima vozička, ker smo tu samo ženske brez otrok in vozičkov.

IZVIRNO SPOROČILO: vrtnica naomi
Kakšen je najboljši in na kaj je potrebno pazit?


In če si prebrala Štoparski vodnik po galaksiji, veš da je univerzalen odgovor na vsako vprašanje: 42.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu vrtnica naomi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otroški vozički
13.1.2009 14:48:14   
ThinkPink
In če si prebrala Štoparski vodnik po galaksiji, veš da je univerzalen odgovor na vsako vprašanje: 42.

hahhahuser posted image

Drugače pa smo mi ful zadovoljni z Jane pro slalom (kjer bi dejansko lahko vozil slalom, vsaj jaz ga med policami trgovin). Zanj sem se odločila, ker sem v trgovini probala peljati vse znamek vozičkov in je ta bil najbolje vodljiv in tudi zelo všečen. Kul  je bil tudi Quinny, ampak se mi je športni del zdel nekam ozek in tudi kasneje sem videla malo večje otročke čist stlačene noter, medtem ko je naš zelo udoben. Za morje in k babici pa smo kupili neko poceni marelo od Haucka.

Najbolje pa je tako ali tako, da greš v trgovino in na licu mesta preiskusiš in vprašaš trgovko.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: otroški vozički
13.1.2009 21:44:38   
Ulaa
IZVIRNO SPOROČILO: ZmajTolovaj

IZVIRNO SPOROČILO: vrtnica naomi

Pozdravljene mamice,
Ali ima katera iskušnje o otroških vozičkih? user posted image  


Ne, nobena nima vozička, ker smo tu samo ženske brez otrok in vozičkov.

IZVIRNO SPOROČILO: vrtnica naomi
Kakšen je najboljši in na kaj je potrebno pazit?


In če si prebrala Štoparski vodnik po galaksiji, veš da je univerzalen odgovor na vsako vprašanje: 42.


pa se to, da je vedno dobro imeti s sabo brisacko in zobno scetko user posted image user posted image user posted image


Sicer pa si naredi kriterije kaj sploh hocec, in za koliko denarja.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 mam je pokazalo nered v hiši
photo
10 pogumnih mam je delilo slike svojih domov v resničnem stanju. Imena so bila spremenjena zaradi zaščite nedolžnih.
Mladinske sobe Magnet
Sobe Magnet združujejo sodoben dizajn, prilagodljivost in inovativno zaščito pred elektromagnetnim sevanjem. Omogočajo z...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?