|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pampers plenice v mercatorju
7.1.2009 16:09:46   
damjanaf
A je katera zasledila, da bo v mercatorju 20% popust na pamperske? Od kdaj naprej?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pampers plenice v mercatorju
7.1.2009 16:14:57   
mlinar
Nebi vedla prvič slišim aja kako pa ti veš da bi bil popust na pamperske

(odgovor članu damjanaf)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pampers plenice v mercatorju
7.1.2009 16:23:13   
analucija
sem tudi nekaj slišala mislim da samo danes. pa sem glih včeraj kupla dva paketauser posted image

(odgovor članu mlinar)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pampers plenice v mercatorju
7.1.2009 21:36:04   
lokvanj20
Prvic tudi jst slisim, pa sem zaposlena v Mercatorju.
Lahko da bo to vikend akcija, ne vem. Se bom pa jutri prav pozanimala, ce bo kaj.
Lp

(odgovor članu analucija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pampers plenice v mercatorju
7.1.2009 21:50:18   
moder
Punce, prav žal mi je, da sem tole videla šele danes. Danes so bile v hipermarketih vesele urice (9-11 in 14-17 ure): na pampers je bilo 20% popusta. 

_____________________________

Nika 12.10.2005
Nejc 12.3.2007
Leon 5.11.2008

(odgovor članu lokvanj20)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Takšne so posledice, ko otroci premalo spijo
Spanje je nujno za normalen razvoj in telesno ter akademsko uspešnost. Kronično pomanjkanje kakovostnega spanja je lahko...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?