|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   katera torba za moje in dojenčkove stvari?
6.1.2009 21:54:14   
Claudi
Mam še eno vprašanje...katere torbe uporabljate za svoje in otrokove stvari, ali vsaj za otrokove - pleničke, steklenička, robčki, kaj za preoblečt...user posted image
Rada bi kakšno v črni barvi, pa da je  praktična in ne full draga.Sm že gledala po spletu v trg. Sonček, Baby center...sam nevem ktero, mi niti niso tok všeč...
Če mate tud link od ktere druge trgovine bi prosila, k nebi rada letala po trgovinah...z malim.Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: katera torba za moje in dojenčkove stvari?
6.1.2009 22:06:47   
misa4
Jaz mam kar navaden nahrbtnik.

(odgovor članu Claudi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: katera torba za moje in dojenčkove stvari?
6.1.2009 22:16:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: misa4

Jaz mam kar navaden nahrbtnik.


Enako. Mi je najbolj praktično.user posted image

(odgovor članu misa4)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: katera torba za moje in dojenčkove stvari?
6.1.2009 23:05:25   
botrca
Jaz sem dobila v kompletu ko sva kupovala voziček torbo in jo ne bi menjala za noben nahrbtnik. Pa saj tudi če kupiš malo dražjo ni tako pomembno če veš, da jo boš dolgo dolgo uporabljala. Aja imamo pa peg perego voziček.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: katera torba za moje in dojenčkove stvari?
6.1.2009 23:07:02   
kajajaka
jaz imam na enem vozičku originalno, ki je zelo praktična, ampak niti pod razno vredna 40-60e kolikor hočejo v baby trgovinah za to robo...

navadna športna torba z veliko žepi zunaj in notri bo ravno tako dobra. Sedaj jih po razprodajah dobiš skoraj zastonj. Ravno danes sem si eno kupila v two way za 3,6€ (znižana z 12€)...
Praktična, pisana, pralna in poletna - sem ji jo kupila za prihajajoče sončne dneve user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: katera torba za moje in dojenčkove stvari?
6.1.2009 23:08:22   
kajajaka
aja, nahrbtnik mi pa ni praktičen, ker imam notri tudi denarnico, telefon... in vse to v torbi lažje najdem, kadar ne spravim v predal... user posted image

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: katera torba za moje in dojenčkove stvari?
7.1.2009 8:27:05   
pomar*ANČA*
jaz imam nivein nahrbtnik in torbo katro sem dobila zraven vozička. oba sta super, kar imata veliko žepov.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: katera torba za moje in dojenčkove stvari?
7.1.2009 8:58:32   
Pšemek
Jaz sem zraven vozička dobila nahrbtnik, pa sem si nabavila še torbo, ker mi je nahrbtnik premajhen. Aja, naročila sem jo pri Quelle, dala sem pa cca 25€. Sem pa ful zadovoljna z njo

_____________________________

Naj sreča ne premami te v prevzetnost in nesreča ne poniža v sužnja.
Ostani to, kar si, kot zlato v plamenih ohrani svoj ponosni jaz!
(Evripid)

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: katera torba za moje in dojenčkove stvari?
7.1.2009 12:01:17   
Mišni
Pomembno je, da ima čimveč žepov in dolg pas, da se da obesit na voziček.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu Pšemek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: katera torba za moje in dojenčkove stvari?
7.1.2009 12:46:14   
poli*
Jaz imam torbo, ki je bila zraven vozička in občasno nahrbtnik Mc Kinley

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: katera torba za moje in dojenčkove stvari?
7.1.2009 12:49:53   
Hope2
Imam torbo od bugaboo, v črni barvi. Super, ker ima velik predalov, tudi malih, pa 2 termo predala ob strani za flaške. Sicer draga, ampak na ebayu so cenejše

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: katera torba za moje in dojenčkove stvari?
7.1.2009 13:02:02   
Mesečnica
Jaz imam torbo od firme Lässig, pa sem z njo zelo zadovoljna. Kaj ponujajo, poglej tule:
http://www.laessig-fashion.de/

Moja je artikel LSB203A (najprej greš na "Family", potem pa na Shoulder Bag Fashion). Všeč mi je, ker sploh ni videti kot torba za dojenčkove zadeve user posted image

Ima pa dva večja predala, podlogo za previjanje, izolirno torbico za stekleničke, preprosto denarnico, žep za umazano perilo, žepek za mobitel in še cel kup majhnih žepkov za tubice, kremice ipd.

Lahko jo obesiš na voziček.

Aja, pa še zelo fajn se jo da oprati v pralnem stroju user posted image

Kupila sem jo v Celovcu, v Kiki, če se prav spomnim, je stala cca. 70 €.

< Sporočilo je popravil Mesečnica -- 7.1.2009 13:06:08 >

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: katera torba za moje in dojenčkove stvari?
7.1.2009 14:23:13   
lenca1
Jaz sem kupila črno torbo z dolgim pasom (ki ga lahko tudi reguliraš) v DM za 25€, s tem da sem zraven dubla še ful nekih kremic, vlažilne robčke... Ima veliko ločenih predalčkov, je praktična (v njej imam tudi svoje stvari) in poceni. Pojdi pogledat v DM, mislim da gre za torbo, ki je celo njihove znamke Baby love.

(odgovor članu Claudi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: katera torba za moje in dojenčkove stvari?
7.1.2009 21:02:15   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: lenca1

Jaz sem kupila črno torbo z dolgim pasom (ki ga lahko tudi reguliraš) v DM za 25€, s tem da sem zraven dubla še ful nekih kremic, vlažilne robčke... Ima veliko ločenih predalčkov, je praktična (v njej imam tudi svoje stvari) in poceni. Pojdi pogledat v DM, mislim da gre za torbo, ki je celo njihove znamke Baby love.


No, kaj takega se meni zdi super. Meni je brez veze dajat ne vem koliko denarja za take stvari. Se mi ful fino zdi, če kje dobim kaj poceni. Imam občutek, da meni niso okoli prinesli še enkrat več.user posted image

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu lenca1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: katera torba za moje in dojenčkove stvari?
8.1.2009 10:10:47   
Ryssa
Jaz sem jo kupila v Toysu v A, znamka Samsonite user posted image , je ful taka luštna, sploh ne zgleda kot torba za dojenčka. Ima veliko predalčkov, za flaške, plenice,... Res pa je da trakovi niso dolgi, ampak me ne moti, ko gremo na sprehod jo ponavadi dam v nakupovalno košaro spodaj ali jo pač nesem. Aja, bila je pa smešnih 30 evrov.
Neki podobnega je kot tale sam da je malo večja, se mi zdi.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: katera torba za moje in dojenčkove stvari?
8.1.2009 13:36:14   
benika
Jaz imam tisto, ki so jo imeli v Šparu za nalepkice. Je dovolj prostorna, predalčkov ima za moje potrebe dovol, pa še pas se da regulirat.

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: katera torba za moje in dojenčkove stvari?
8.1.2009 17:56:56   
evi28
Jaz imam nahrbtnik od Babybjorna. Lep mi je zlo, samo včasih je skoraj premajhen, sploh zdaj, ko malo vozim v varstvo in stvari nabutam not. Stal je pa 45 eur (kar draguser posted image ).

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: katera torba za moje in dojenčkove stvari?
8.1.2009 18:00:31   
rija
jaz sem imela original stokke rukzak, ki se je enkratno pritrdil na vozek....sicer zelo drag, ampak vreden.


aja, ful lepe so od oilily user posted image

< Sporočilo je popravil rija -- 8.1.2009 18:01:59 >


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Claudi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: katera torba za moje in dojenčkove stvari?
8.1.2009 18:13:34   
Hope2
oilily
IZVIRNO SPOROČILO: rija

jaz sem imela original stokke rukzak, ki se je enkratno pritrdil na vozek....sicer zelo drag, ampak vreden.


aja, ful lepe so od oilily user posted image


Ja sam za fantka ni, al pa sem spregledala.



(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: katera torba za moje in dojenčkove stvari?
8.1.2009 19:47:33   
Soncnica Sandra ***
Jaz sem dobila torbo zraven vozička Per Perego in nam je ful praktična

_____________________________

VSAKA MAMA JE PRAVA MAMA,
DANA ZA SREČO IN NA VESELJE.
PRAVA. IN ENA SAMA.
ZA VSE ŽIVLJENJE.
(T.PAVČEK: MAMA)
-------------------------------------
Manca, 01.05.2008 ob 19.12
Aljaž, 01.05.2012 ob 04.51

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: katera torba za moje in dojenčkove stvari?
8.1.2009 20:30:29   
babyboooom
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Imam torbo od bugaboo, v črni barvi. Super, ker ima velik predalov, tudi malih, pa 2 termo predala ob strani za flaške. Sicer draga, ampak na ebayu so cenejše



jst mam torbo bugaboo in me prav zanima zakaj ti je dobra??? Draga je bla za popiz..t ampak sm hotla met komplet za k vozičku...takrat nism nč mislila. zdej dam pa komi not :en cel komplet za preoblečt (če se slučajn pokaka do sred hrbta) 2 do 3 plenici, tetro za podložit, tetro za rezervo, robčke, kremo, par vatk, 2 mali niveini fiziološki (ne vem zakaj-ampak so mejhne), pa eno malo tetrico za ritkico posušit  in komi zaprem-GROZA, zdej so cunce še mejčkne, polet bo mal cunc, sam kaj bom pa čez en let ko bo stara dobro leto-cunce bojo večje....?? Pa mam not res samo nujno opremo. zravn mam pa pol še svojo torbico. user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: katera torba za moje in dojenčkove stvari?
8.1.2009 20:32:29   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Ja sam za fantka ni, al pa sem spregledala.


meni se zdi, da so unisexuser posted image  kaj pa vem...jaz bi mela eno divjo v rdečih tonih....samo takrat še nisem bila domača na ebayuuser posted image  

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: katera torba za moje in dojenčkove stvari?
8.1.2009 20:39:38   
Klaudia
Imamo kipling torbo. Je bila sicer kar draga, ampak je vredna tega denarja

Tukaj je več napisano o njej: KLIK

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: katera torba za moje in dojenčkove stvari?
8.1.2009 21:24:19   
Deja
Kaj pa torba za previjanje od DM-a. Stane 19,99€, pa imaš notri čistilne robčke, čistilne krpice, kremo za ritko, previjalno podlogo, 2 pleničke, vrečko za uazane plenice, ovitek za stekleničko. Imajo jih v rdeči in črni barbi. Ta teden pa je še 15% popusta.
Jaz sem si jo kupila in mi super paše na vozek. ker ima take trakove, ki se zapnejo preko ogrodja...


_____________________________

21.6.2008-najlepši dan mojega življenja-postala sem gospa!!!
22.1.2009-smo dočakali našega princa...

http://www.ringaraja.net/sn/personalpage_user.asp?show=3&memID=1108329586


(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




Odločitev za nakup novega vozička
endrina

Kako bi se odločila za nakup novega vozička?

izključno sama, glede na to kaj bi mi bilo všeč (11%)

nikakor ne brez partnerja (48%)

partnerja bi sicer vprašala za mnenje, končna odločitev pa bi bila moja (34%)

za mnenje bi vprašala kolegice (5%)

za mnenje bi vprašala starše (1%)


Število vseh glasov: 320

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!