|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sprehodi
5.1.2009 14:49:07   
Hope2
Imam skoraj 2 mesečnega otroka in gremo vsak dan na sprehod, ob vsakem vremenu. Zanima me pa ta sonček pozimi, saj eni pravijo, da naj ne bi izpostavljali kože direktno soncu, drugi pa spet pravijo, da je fajn malo otroka "posončit" zaradi vitamina D itd.

Kaj vi počnete? Kako pol otroka zaščitite (kreme za veter, kreme s faktorjem....)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sprehodi
5.1.2009 15:01:26   
mamaemem
Jaz bi te pa samo vprašala kako otročka zaščitiš pred tem da bi vdihaval mrzel zrak? Daš čez voziček pleničko ali kako drugače? Tudi jaz imam dvomesečnega otročka, pa me malo skrbi da ne bi zunaj zbolel zaradi vdihavanja mrzlega zraka.

lp



(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sprehodi
5.1.2009 15:06:51   
rija
hope, jaz sem mu dala weleda wind und wetter kremo...so mi jo priporočali v porodnišnici, pa še super se razmaže in ni bilo nikoli nobenega problema...



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sprehodi
5.1.2009 15:08:31   
blemma
Jaz dam  ob hudem mrazu kar dežno prevleko čez voziček, lahko pa zavežeš šal okoli ust (še duda tako ostane v ustih), če ga seveda ne moti.

(odgovor članu mamaemem)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sprehodi
5.1.2009 15:21:19   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: rija

hope, jaz sem mu dala weleda wind und wetter kremo...so mi jo priporočali v porodnišnici, pa še super se razmaže in ni bilo nikoli nobenega problema...




mam jaz tudi tole kremo in mažem.  PA je tole dovolj, če ga malo(za kako minutko) posončim, ali se naj raje izogibam močnemu soncuuser posted image

Če je mraz in ni sonca, al pa če je veter dam na košaro dežno prevleko. V tem primeru smo zunaj tudi manj časa cca 10-20 minut. Če pa je mrzlo in sonce, tako kot ta dva dni pa sem brez dežne prevleke. Sprehajamo se bolj v zavetju in po sončku. Otrok mi je vedno topel, zaenkrat še ni bolan

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sprehodi
5.1.2009 15:24:20   
rija
pa malo mora biti na soncu....saj pretiravaš pa ne, pa tudi na 2000 m ne živiteuser posted image

po občutku. sem prepričana, da ga imaš.user posted image

sicer pa mi našega nismo nič pokrivali do - 10.....dežno prevleko sem dala gor samo takrat, ko je svinjsko pihalo in neslo prah......itak je v košari zelo zaščiten.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sprehodi
5.1.2009 15:29:05   
Anonimen
Ne kompliciram. Pokrita je, topla je, s kremo je namazana, sonce pride do nje...edino kadar piha, je torba narejena tako, da jo z gumbki zataknem od straneh vozička in ne piha v voziček.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sprehodi
5.1.2009 16:10:52   
Zvita
Pozdravljene mamice!

Sama imam sicer malo starejšega otročička ( 8 mesecev ), vendar mogoče lahko vseeno svetujem...
Tudi zdaj, ko je zima redno hodiva na sšrehode - če je res sonček in če le ni premraz. Uporabljam pa kremo za obraz Bebival - hladilna krema. Meni se zdi super, ker se tako lepo razmaže pa podobna je vazelinu. Drugače pa, lepo jih oblečite pa pleničko čez voziček pa je...Manj kompliciraš, boljše je user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sprehodi
5.1.2009 16:57:10   
Hope2
le redke ste odgovorile na moje vprašanjeuser posted image .

ALI JIH  puščate na direktnem soncu ali ne?

(odgovor članu Zvita)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sprehodi
5.1.2009 17:03:14   
Pšemek
Jaz je ne puščam na direktnem soncu! Tudi zaradi tega, ker ji prav nič ni všeč user posted image . Že doma moram paziti, da ji sonček ne posije v učke, ker je drugače vik in krik user posted image . Smo namreč v mansardi in je čez dan sonce skozi v dnevni sobi, kjer sva večino časa z malo. Pa kolikor vem priporočajo čim več naravne svelobe in ne direktnega sonca. Lahko se pa motimuser posted image

_____________________________

Naj sreča ne premami te v prevzetnost in nesreča ne poniža v sužnja.
Ostani to, kar si, kot zlato v plamenih ohrani svoj ponosni jaz!
(Evripid)

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sprehodi
5.1.2009 17:07:11   
Hope2
Če gleda, ga seveda moti in tudi za njegove učke ni dobra močna svetloba, samo kaj pa če spi in ima zaprte učkeuser posted image .

Vedno opažam mamice, ki vozičke obračajo proti soncu, ko so na kofetku, nekateri pa toodsvetujejo. Zato pasprašujem kaj in kako ve to počnete


< Sporočilo je popravil Hope2 -- 5.1.2009 17:08:11 >

(odgovor članu Pšemek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sprehodi
5.1.2009 17:43:47   
baby22
zdravo hope,  
jaz sem mojega user posted image ,(zdaj je star že 2 leti)ki je bil pozimi star slabih 6 mesecev pustila na soncu, ko je zaspal, saj so mi tako svetovali v porodnišnici, ne direktno pod soncem, pač pa tako da ga je malo obsijalo,zaradi naravnega vitamina d,ki naj bi bil najboljši vir le tega sonce... prav tako pa sva bila tudi poleti, ko je bil star en,dva tri,štiri meseca (rojen je  začetek junija) sva bila veliko na soncu, namazala sem ga z dobro zaščitno kremo, da ga ni opeklo, pa je bilo... seveda nisva bila na soncu med 2 in peto uro ko je sonce najmočnejše... če sva pa že bila zunaj, pa sem dala čez voziček pleničko....zdaj ko je mraz, če mu ne daš pleničke čez voziček ga vsaj čez usta pokrij z pleničko, da ne bo vdihaval mrzlega zraka.... no z mojim dojenčkom zdaj je že velik fant ni bilo nič narobe, pa je bil od enega meseca skoraj vedno zunaj na sončku....
upam da sem ti kaj pomagala....l.p.


_____________________________

UŽIVAJTE & IMEJTE SE ZELO, ZELO RADI S SVOJIMI SONČKI!!!

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Sprehodi
5.1.2009 17:48:25   
kristinaj
naš je tudi star 2,5m, na sprehod ga peljem oblečenega kot doma, dodam kombinezon, bombažno kapo, dve deki + vozičkovo ne vem kako se rače, v glavnem zprem košaro in vozičkovo streho imam odprto,da je bolj v šukici..... soncu ga ne izpostavljam, kar se tiče vitamina D je dovolj 10min dnevno da je le temu nastavljen....

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Sprehodi
5.1.2009 17:53:57   
Hope2
Hvala za odgovoreuser posted image

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako se živi brez mame? Težko. A nekateri ...
Kako živeti brez srca, pod katerim ste dihali in rasli, preden je svet postal nepredvidljiv.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?