|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pediater v Žalcu oziroma Celju
16.12.2008 22:11:46   
vesela veselka
zanima me katerega pediatra ste izbrale za svojega novorojenčka, tiste ki jih vozite na pregled v Zalec ali Celje?

Ali katerega posebej priporocate oziroma odsvetujete?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pediater v Žalcu oziroma Celju
17.12.2008 7:52:55   
Gordana-3
dr. zupančeva je v redu, tudi dr. kosi in pa tista tretja user posted image . edino dr. gobova mi ni preveč všeč.

(odgovor članu vesela veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pediater v Žalcu oziroma Celju
17.12.2008 8:16:50   
the laura
IZVIRNO SPOROČILO: Gordana-3

dr. zupančeva je v redu, tudi dr. kosi in pa tista tretja user posted image . edino dr. gobova mi ni preveč všeč.





Ja se strinjam.....jst sem si izbrala Zupančevo, sam mislim, da je KOsijeva boljša


_____________________________

Pa smo ga dočakali, našega princa Jan-a

(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pediater v Žalcu oziroma Celju
17.12.2008 9:38:59   
potepinček
Imam 3. troke in vsi trije so hodili oz. eden še hodi k dr. Zupančevi. Lahko potrdim, da je najboljši diagnostik. Z dr. Kosijevo pa žel nisem bila preveč zadovoljna.

(odgovor članu vesela veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pediater v Žalcu oziroma Celju
17.12.2008 10:10:53   
danijela in taja
imamo dr. Zupanec....zelooooo zadovoljni...tudi druge poznam isto....zelo se zavzame,razloži,vse se lahko zmeniš,prijazna,pa ne tist preveč osladno.....skratka super zadovoljni vsi....dr.Kosi je ful bedna...1x  sm bla pr njej pa je kr groza...pa vse so mi rekle k jo majo...da če je otrok bolan...ful teži pa grdo dela...ko da si ti za vse kriv in da je otrok zbolel....katasrofa...dr.Gobov pa tko nevem...tko zeloooo nenatančna je ....to pa mi ni všeč...se gre le za otroka...pa tko kr neki dela pa nič ne reče....pa še stara je,...moje mnenje....in izkušnje...in kar slišim od kolegic in ko si tam na posvetovalnici....lp

_____________________________

za deseto obletnico sva prejela najlepše darilo.....najino sončico Tajo

(odgovor članu vesela veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pediater v Žalcu oziroma Celju
17.12.2008 10:51:52   
Gilo
Mi imamo Dr. Gobovo. Nekaj me moti pri njej, pa še ne vem kaj. Že prvi vtis pri njej mi ni bil najbolj všeč. samo ko smo morali izbirati med pediatri, sta bili samo dve na voljo. Hotela sem se odločiti za Dr. Kosijevo, a so še za njo rekli, da je ful zasedena, torej nam ni preostalo nič drugega kot vzeti Dr. Gobovo.

_____________________________

Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa. (Elisabeth Stone)

Kadar srce joče za tistim, kar je izgubilo,
se duh smeji zaradi tistega, kar je našel...

(odgovor članu danijela in taja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pediater v Žalcu oziroma Celju
17.12.2008 11:57:57   
samantha_ce
Tudi mi imamo Dr. Gobovo. Kaj pa vem...nimam zaenkrat ne graje in ne pohvale za njo...razen nekaj mi ni jasno...ko prebiram forum, se pogovarjam z drugimi mamicami itd., povsod zasledim uvajanje goste hrane že pri 4-ih ali 5-ih mes. starosti, toda dr. Gobov pravi, da se do 6.mes. dojenčku ne daje nič drugega kot samo mleko.

_____________________________

*06.07.2008 - naši družinici se je pridružil sonček ALEX*

(odgovor članu Gilo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pediater v Žalcu oziroma Celju
17.12.2008 12:49:57   
vesela veselka
hvala za odgovore. Vidim, da je Zupanceva na prvem mestu, mi lahko poveste, ali dela v Celju ali Zalcu, na drugo mesto ste dale dr. Kosi - je v Celju ali Zalcu? Ne vem tocno, ker sem dala temo pediater v Zalcu oziroma Celju.
Hvala za pomoc.

(odgovor članu danijela in taja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pediater v Žalcu oziroma Celju
17.12.2008 15:19:14   
katjuša79
mi mamo pa dr. Mladenoviča v Žalcu, je kar vredu sam včasih ga moraš kaj vprašat da ti podrobno razloži.

(odgovor članu vesela veselka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pediater v Žalcu oziroma Celju
17.12.2008 15:49:05   
Gilo
Vse te tri pediatrinje so v Celju.

_____________________________

Odločitev imeti otroka je pomembna. To pomeni odločiti se za vedno, da bo naše srce hodilo naokoli zunaj našega telesa. (Elisabeth Stone)

Kadar srce joče za tistim, kar je izgubilo,
se duh smeji zaradi tistega, kar je našel...

(odgovor članu katjuša79)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pediater v Žalcu oziroma Celju
17.12.2008 15:49:18   
Mandek
Mi imamo dr. Kosijevo in smo ultra zadovoljni z njouser posted image . Dosegljiva tudi izven delovnega časa, brez problema svetuje, pregleda...

_____________________________

Bistvo je očem skrito. Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. (Mali princ)

(odgovor članu katjuša79)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pediater v Žalcu oziroma Celju
20.1.2009 19:13:06   
Taanikaa
vidim da ste imele temo že pred enim mesecem pa nobena ni omenila dr. Pečnik Rojnik Frido,mi jo imamo v Celju in smo zelo zadovoljni z njo.Ker je nekaj časa bila odotna pa smo imeli tudi dr. Zupanec-tudi super,in dr. Kosi.-niti pod razno mi ni bila všeč,ker je malega kr neki nahitro pregledala in ima hidrokilo in je še pogledala ni in je samo rekla do 4 .meseca izzveni,kot da je nima več,pol na naslednji posvetovalnici pa so ga lepo pregledali in rekli da jo ima..tko površna in hitra se mi zdi.

(odgovor članu Mandek)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pediater v Žalcu oziroma Celju
20.1.2009 19:58:37   
čipka
veselka si že rodila? Kdaj pa? Kako mu/ji je pa ime? Kje si rodila? Je bilo po tvojih pričakovanjih?  Nič se nam nisi javila, zato sem že tuhtala nate, če si že rodila ali ne.

_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu Taanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Ime za punčko
Brenčačka

Katero ime vam je bolj všeč?

Maja (52%)

Gaja (48%)


Število vseh glasov: 517

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!