|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vrniti denar
11.12.2008 14:43:09   
vesna_14
Ali mi lahko v trgovini vrnejo denar , če to želim??
Včeraj sem namreč kupila polnilec za telefon pa mi ne dela zdaj mi pa bojo zamenjali za novega ampak jst ne želim več takšnega kot sedaj je neki kao nova varjanta - ker hočem takšnega kot sem ga imela do sedaj.

Hvala  sprašujem zato ker mi je po tel že rekla da denarja ne morem dobiti nazaj meni pa se zdi da po nekem zakonu če jaz tako zahtevam mi ga morajo vrniti imam prav ali ne??


lp Vesna


_____________________________

Dneve mi lepšajo moji trije mali sončki in možek....januarja 2010 pa dobomi še enega razgrajača...in tako nas bo veliko.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vrniti denar
11.12.2008 14:44:39   
Lenny
Če falim, me bo katera popravila, ampak mislim, da so tri možnosti:
- ali ti zadevo zamenjajo za enakovredno
- ali ti nedelujočo popravijo
- ali vrnejo denar

(odgovor članu vesna_14)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vrniti denar
11.12.2008 14:45:03   
čipka
če imaš račun, potem ne bi smel bit problem, da ti dajo novega ali vrnejo denar, če ti ne dela..

_____________________________

my little babygirl - moja največja sreča
-

(odgovor članu vesna_14)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vrniti denar
11.12.2008 14:46:10   
Noel
Če ti tako želiš, potem ti morajo vrniti denar.

(odgovor članu čipka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vrniti denar
11.12.2008 14:51:39   
vesna_14
super za hitre odgovore
se mi je zdelo , da glede na to da imam račun stvar pa ne dela in če je moja želja vrnjen denar mi to morajo ustrežituser posted image

Ne težim rada če kaj ni vredi sam tole me je pa razjezilo in sedaj sem že 2 dni brez gsm user posted image user posted image user posted image

hvala


_____________________________

Dneve mi lepšajo moji trije mali sončki in možek....januarja 2010 pa dobomi še enega razgrajača...in tako nas bo veliko.

(odgovor članu Noel)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vrniti denar
11.12.2008 14:54:07   
marjetica23
kakor v kateri trgovini. mi smo prjejšni teden, kupili obleke v leclercu, pa so bile premajhne, pa niso hotl zamenat ,za denar najdit sem mogla ,drugo večjo velikostuser posted image

(odgovor članu Noel)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vrniti denar
11.12.2008 15:01:20   
Gordana-3
morajo dati denar, če tako želiš. midva sva kupila mizo v rutarju. smo jo pripeljali domov, v škatli so manjkale noge, pa še cela je bila poripsana. kličeva v rutarja - denarja ne morejo dati, naročili bodo nama drugo mizo. sva klicala na inšpektorat (tržni ali trgovinski user posted image , nekaj takega), kjer so nama rekli, da ti denar MORAJO dati nazaj.

(odgovor članu marjetica23)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vrniti denar
11.12.2008 15:08:25   
zorica


Jaz delam ravno tako v trgovini in ti lahko zagotovim, da ti morajo dati denar če tako zahtevaš.Seveda se proba na vse mogoče finte, kao da to ni mogoče, ampak tak je zakon.
Nam je tudi šefica rekla, da kao moramo reči najprej da se ne vrača, da se mora vzeti druga stvar ali pa da se napiše dobropis.Razen če res naletimo na stranko, ki ima pojma kako in kaj user posted image



(odgovor članu Gordana-3)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vrniti denar
11.12.2008 18:26:45   
atanja
Jaz sem skor 100% da pač morajo izbrati eno od teh možnosti. Ni pa nujno da ti denar vrnejo.
Razen v primeru ko stvar ni delujoča oz. se v enem mesecu pokvari potem ti pa morajo denar vrniti.... ČE je pa več kot en mesec pa se predloži kot reklamacija in ti v enem tednu dajo odgovor. Ali zamenajjo ali bodo popravili.

(odgovor članu zorica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vrniti denar
11.12.2008 18:28:08   
atanja
Sam pri tebi ker si včeraj kuipila ti ga mroajo takoj vrniti. ČE pa ga bi hotla kar tako brez veze vrniti se pa lahko samo za zamenjavo zmeniš...

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vrniti denar
11.12.2008 18:54:07   
evi28
Jaz sem imela en tak primer, vendar sem se morala skoraj na smrt skrega, da sem dobila denar. Kupila sem vzglavnico za mojega, ko je prišel domov, se mu je pa zdela prenizka, zato sem šla drug dan nazaj, če jo lahko zamenjam za višjo.
Tu še ni bilo nobenega problema, nastal je, ko sem izbrala vzmetnico, ki je bila 13 eur cenejša od prve. Pa tud tu nisem še nič komplicirala, sem sama rekla, če lahko dobim dobropis, ker trenutno pač nič ne rabim, da bi pa kar tako brezveze nekaj kupila, pa takrat nisem bila pri volji. Na to mi je prodajalka rekla, da mi dobropis da, vendar ga moram koristiti do konec junija (bila je pa sredina junija). No takrat se je pa začelo...user posted image .
Ona ni popustila, jaz pa tud ne. V življenju še nisem slišala za tak dobropis, ki traja 14 dni, drugače se pa lahko od svojega denarja posloviš.
Na koncu mi je z jezo vrgla tisti denar, jaz sem pa z jezo zagrabila tist povšter in šla in tudi nikoli več stopila v to trgovino.

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vrniti denar
11.12.2008 19:08:55   
bati

pozanimaj se na klubu potrošnikov....

(odgovor članu vesna_14)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vrniti denar
11.12.2008 22:10:21   
muška
Jaz vedno dobim denar nazaj, če tako zahtevam! Povem jim, da sem kupila v tvojem primeru delujočo stvar, torej brezhibno, takšno sem torej pošteno plačala in ker se je izkazalo da nisem plačala to kar so mi prodali zahtevam, da mi vrnejo denar!  Vedno uspe! user posted image

(odgovor članu bati)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




uporaba lubrikanta
carmencita

Ali uporabljate lubrikante po porodu pred spolnim odnosom?

DA (29%)

NE (71%)


Število vseh glasov: 52

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!