|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroška soba
9.12.2008 20:56:59   
tejca14
midva bi rada hčerkici kupila otroško sobico za božička. Svetujte mi na kaj moram biti pozorna in katere firme so v redu in cenovno dostopne.Doma imam prospekt Mali princ in Planet od Alplesa. Ali poznate kakšno cenejšo varianto in kje. Hvala za pomoč.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroška soba
9.12.2008 21:03:21   
frutka_
Jaz  imam Mammut serijo iz Ikee. Tole: http://www.ikea.com/at/de/catalog/categories/series/11779/


(odgovor članu tejca14)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroška soba
9.12.2008 22:57:20   
wii
Pred dvema tednoma so nam zmontirali Planet od Alplesa za hčerko, je resnično ful kvalitetna, meni osebno všeč, pa še monter nam je povedal, da sva se dobro odločila, ker čeprav je "malo" cenejša od Malega princa je bolj kvalitetno narejena - njegovo mnenje.Čakali pa smo jo dobre tri tedneuser posted image  

(odgovor članu tejca14)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroška soba
9.12.2008 23:11:25   
Anonimen
Midva sva jo kupila v Ikei (tale serija: http://www.ikea.com/at/de/search/?query=leksvik&category=%23~Products&pageNumber=0 ). Gre za masiven les in za celo sobico sva dala nekaj čez 650€, s tem da sva jo izbrala plačala in odpeljala domov na isti dan, nič čakanja.

(odgovor članu wii)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroška soba
10.12.2008 1:54:40   
Petr_a
Mi smo zadoovljni s svojo,kdo pa ni,saj zato smo jo kupili :))
Imamo od novolesa,super mi je,ker je sestavljiva,lahko lepo kombiniraš lego ,barve,različni programi sob.res je da je še kar drago,a ni mi žal.
te pa pride manj ,če greš v tovarno pa kupiš,dobiš popust

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroška soba
10.12.2008 7:37:15   
Luni
Mi imamo Mali princ....poglej v album. Zelll..oooo zadovoljni!!!

_____________________________



(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otroška soba
10.12.2008 8:52:10   
resnično srečna
naš Mali princ je star že 12 let...3x smo jo e selili...in je kot nova...tako da priporočam...

_____________________________

She
May be the face I can't forget.
A trace of pleasure or regret
May be my treasure or the price I have to pay.
She may be the song that summer sings.
May be the chill that autumn brings.
May be a hundred different things
Within the measur

(odgovor članu Luni)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otroška soba
10.12.2008 12:15:57   
mafi
mi smo jo pa naročili pri mizarju in moram povedat da je res izpadla super. user posted image

lp

(odgovor članu resnično srečna)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: otroška soba
13.12.2008 8:34:10   
Pikapolonica_
Mi smo vzeli Flexa otroški program, kombinacijo beli bor z modro. Res nora sobica.user posted image

_____________________________

Menda bomo zibali...drugič ;)

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: otroška soba
14.12.2008 18:48:28   
zaspanka
jaz bi pa rada vprašala, če katera ve kje bi dobila otroško sobico s posteljo 140x200 ali pa celo 160x200? so vsi zelo nefleksibilni glede tega, pa me zanima, če ima še tukaj kakšna izkušnje s tem. smo gledali malega princa pa je samo do 120cm.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: otroška soba
14.12.2008 22:55:27   
Leela
IZVIRNO SPOROČILO: zaspanka

jaz bi pa rada vprašala, če katera ve kje bi dobila otroško sobico s posteljo 140x200 ali pa celo 160x200? so vsi zelo nefleksibilni glede tega, pa me zanima, če ima še tukaj kakšna izkušnje s tem. smo gledali malega princa pa je samo do 120cm.


Men se zdi, da ima glih flexa tako dimenzijo.

(odgovor članu zaspanka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako z Lahkonočnicami uspavati svoje male ...
Kakovostno spanje je ključnega pomena za zdrav razvoj in dobro počutje otrok. Umirjena večerna rutina, med katero tudi p...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?