|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plačilo položnic
6.12.2008 13:36:44   
Anonimen
Kaj se vpiše pod referenco pri položnici? Prvič plačujem preko klika, pa nimam pojmauser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: plačilo položnic
6.12.2008 13:51:23   
melanija
Če imaš že pisano položnico potem poglej pod št. TRR je ponavadi napisana št. reference mislim da tudi piše, je pa ene 10 mestna številka ali tam okoli.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: plačilo položnic
6.12.2008 13:54:56   
Gina
Pod referenca vpiše (številko tega konkretnega računa) sklic. Nad referenco (piše račun) vpišeš številko njihovega trr, ki se navadno začne s SI56 - potem pa vse ostale številke (kar se ti pri naslednjem koraku izpiše spodaj tudi z besedo, npr. elektro primorska, erjavčeva, NG  - njihov cel naslov z besedo pač, tako da lahko vidiš, če si prav vpisala).

< Sporočilo je popravil Gina -- 6.12.2008 13:57:40 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: plačilo položnic
6.12.2008 14:10:24   
Anonimen
Ja, štev računa sem vpisala, tam kot je treba, spodaj je pa to okence referenca, samo zdaj ne razumem, kaj naj sem vpišem? Gre pa za nakazilo na osebni račun od nekoga in nimam neke že obstoječe položnice.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: plačilo položnic
6.12.2008 14:27:55   
tanjusi
 pa ne vem če ne bo najboljše da greš na plačila pa kar na prenos iz enega na drugi račun men se zdi da je nekaj takega, ker nimam pred očmi , lahk pa bolj podrobno pogledam če boš potrebovala!

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: plačilo položnic
6.12.2008 14:32:11   
Ploha
mene pa nekaj druzga zanima, ko smo ravno pri denarju, če bo katera vedla,...

kje so najmanjše provizije pri menjavi kovancev oz. kaj se najbolj splača a da si jih položiš na račun, a da samo zamenjaš,...

kaja 222: sori ker smetim!user posted image

(odgovor članu tanjusi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: plačilo položnic
6.12.2008 15:08:16   
Anonimen
A imaš pri referenci najprej 2 okenca, potem pa še eno večje? Če nimaš sklica, potem vpišeš številko 99, naprej pustiš prazno.

Če imaš sklic pa 00, lahko pa pride tudi kakšna druga številka.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: plačilo položnic
6.12.2008 19:16:41   
tanjusi
kaja 222 a ti je uspelo?

_____________________________

ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil,
ne hodi za menoj , morda ne bom vodil.
hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(a camus)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: plačilo položnic
6.12.2008 22:14:06   
Noel
Mislim, da se najbolj splača, da narediš polog in nato dvig. Če narediš samo menjavo, ti zaračunajo provizijo.

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: plačilo položnic
6.12.2008 22:22:24   
Anonimen
sem dala pod sklic 99, pol mi je pa kar avtomatsko dalo kot sklic 00 in nato današnji datum.

(odgovor članu Noel)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: plačilo položnic
6.12.2008 22:24:26   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanjusi

pa ne vem če ne bo najboljše da greš na plačila pa kar na prenos iz enega na drugi račun men se zdi da je nekaj takega, ker nimam pred očmi , lahk pa bolj podrobno pogledam če boš potrebovala!


a ta prenos se da naredit tudi če nakazuješ iz nlb na skb?

(odgovor članu tanjusi)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: plačilo položnic
6.12.2008 23:32:15   
lojzika
jst ti predlagam da daš tam namesno plačilnega naloga mislim da BN obrazec

Potem pa pri sklicu kar datum. Meni tudi pri teh posebnih položnicah nikol ne gre user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: plačilo položnic
7.12.2008 0:18:17   
sunny24
kaja, tega v kliku ne boš mogla nardit, saj lahko dnar nakazuješ sam na račune pri nlb ali pri banki celje, ostalo ne gre...Boš mogla lih na banko it...Žal.

(odgovor članu lojzika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: plačilo položnic
7.12.2008 10:24:38   
NevenkaP
Lepo te prosim, zakaj pa ne bi mogla nakazat na drugo banko?
Z obrazcem posebna položnica se plačuje samo posebne položnice. Temu je namenjen.
Če pa nakzuješ na osebni račun na drugo banko, pa uporabiš BN02. Tam pod referenco komot vpišeš 99 v malo okence, če te pa ne pusti, pa vpiši 00 in v večje okence datum. To je vsa umetnost. Srečno!

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: plačilo položnic
7.12.2008 10:31:38   
sunny24
Ja, meni tega ne pusti, da bi nakazala dnar na račun druge banke. Sm provala že večkrat, ampak ne gre.

(odgovor članu NevenkaP)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: plačilo položnic
7.12.2008 12:02:33   
NevenkaP
Napiši mi na zs, kako vnašaš, pa da vidimo user posted image Ker prenos na drugo banko je nekaj čisto osnovnega.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: plačilo položnic
7.12.2008 12:48:56   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

Ja, meni tega ne pusti, da bi nakazala dnar na račun druge banke. Sm provala že večkrat, ampak ne gre.


Jaz sem do zdaj denar brez problema nakazala kamorkoli . "Prenos med računi" gre res samo v okviru BLB oz. Banke Celje - ker je brezplačen, se pa da nakazati na katerikoli drug račun prek "plačilnega naloga BN02" (tu pač plačaš 30 centov provizije), tako da ni nobene potrebe hodit na banko.

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: plačilo položnic
7.12.2008 12:49:34   
Shorty_
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

Ja, meni tega ne pusti, da bi nakazala dnar na račun druge banke. Sm provala že večkrat, ampak ne gre.


Jaz sem do zdaj denar brez problema nakazala kamorkoli . "Prenos med računi" gre res samo v okviru BLB oz. Banke Celje - ker je brezplačen, se pa da nakazati na katerikoli drug račun prek "plačilnega naloga BN02" (tu pač plačaš 30 centov provizije), tako da ni nobene potrebe hodit na banko.


enako

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: plačilo položnic
7.12.2008 12:50:22   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: NevenkaP
Lepo te prosim, zakaj pa ne bi mogla nakazat na drugo banko?
Z obrazcem posebna položnica se plačuje samo posebne položnice. Temu je namenjen.
Če pa nakzuješ na osebni račun na drugo banko, pa uporabiš BN02. Tam pod referenco komot vpišeš 99 v malo okence, če te pa ne pusti, pa vpiši 00 in v večje okence datum. To je vsa umetnost. Srečno!


Točno tako. Lahko tudi v ta malo okence referenca vpišeš 00, ta velikega pa pustiš praznega in ti sam potem not vpiše datum.

(odgovor članu NevenkaP)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: plačilo položnic
7.12.2008 13:43:38   
sunny24
Aja, pol  sm jst kej zafrknla...user posted image  Očitno gre, če vse to delate... So moji kabli malo bol dolgi...user posted image  
Bom poskusla, k bo spet treba kej prenašat...user posted image  

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: plačilo položnic
7.12.2008 16:47:01   
Anonimen
Tako kot ste napisale, seveda se da tudi na račun druge banke nakazat...sem se pa prvi moment ustrašila, kam je šel potem moj denaruser posted image

(odgovor članu sunny24)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?