|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   velikost dude
30.3.2005 8:37:45   
daisy
Naš mali rabi novo dudo,
zdej pa ne vem, a je boljš kupit manjšo ali večjo? Ali manše dude manj vplivajo na zasnovo zob?:zmeden:?
Kakšne so vaše izkušnje & nasveti
Hvala
lp:duda::modri:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   velikost dude
30.3.2005 8:43:56   
Maxica
Jaz sem od začetka kupovala Aventove dude in so čisto po starosti razporejene- od 0-3m, 3-6m, 6+. Tako da sem se kr tega držala, pa je bilo.

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   velikost dude
30.3.2005 8:56:04   
daisy
Mi mamo nukove dude, ki so pravtako razporejene po velikosti. Te dude imajo obliko bradavice - bolj ergonomska oblika. Ampak, sej ko je mali star 3 mesece se ti tudi bradavica nič ne poveča:) ampak ostane enake velikosti kot ob rojstvu... Zato sem mislila, da bi blo tudi za kasneje mogoče bolje kupiti kar dudo od 0-3?:zmeden:

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   velikost dude
30.3.2005 9:06:04   
TaRe*
Kolikor jaz vem,so dude po velikosti zato,ker se razvija ustna votlina,zato se je potrebno držati teh oznak ki so na dudah (o-3,3-6,6-9)tako so meni obrazložili v lekarni.Imam pa aventove dude.:muca:

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   velikost dude
30.3.2005 9:44:40   
nuka
Najbolje je da kupiš eno manjšo in eno večjo. Naša :duda: je stara 6,5 mesecev in sploh noče imeti večje dude. Jo pljune ven in se krega tako da sva še vedno na št. 1. Ima pa Nuk-ove dude.

(odgovor članu daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   velikost dude
30.3.2005 10:57:15   
Anonimen
Se strinjam s Tare. Mi smo prakticirali isto (in še sedaj), samo od Nuka.

(odgovor članu daisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




tjaša
bonicefa

Jaz mislim da vzamejo vse,,sorry probavam kako se vklučit

haloooooo (72%)

ne vem (28%)


Število vseh glasov: 151

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!