|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bedenje med obroki
19.11.2008 16:15:40   
jasminčika
zanima me, koliko časa vaši dojenčki bedijo med posameznimi obroki? Naš enomesečni Tim bedi 1,5 do 2 uri, ne glede na to, ali je dan ali noč.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bedenje med obroki
19.11.2008 16:25:07   
pikolina66
naš 3m ponoči nič ne bedi med obroki, zaspi takoj med dojenjem praktično, medtem ko čez dan pa zelo redko sploh spi, mogoče 3x na dan po 1 uro, ostalo bedi.

(odgovor članu jasminčika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bedenje med obroki
19.11.2008 16:26:12   
zmajaz
Naša user posted image  ponoči ni nikoli bedela med obroki. Zbudila se je, najprej sem jo previla (samo od začetka, ko je bila tudi ponoči pokakana) nato pa je jedla in zraven zaspala. Potem je spala kake 3-4 ure in spet jedla. Mi smo sicer imeli srečo, samo ne vem no - jaz bi jo v vsakem primeru ponoči dala spat, ko bi se najedla in ji ne bi dovolila, da bedi še po 2 uri. 

(odgovor članu jasminčika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bedenje med obroki
19.11.2008 16:27:42   
pikolina66
kaj imaš mogoče luč prižgano ponoči? mogoče je to krivo....

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bedenje med obroki
19.11.2008 16:33:33   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: pikolina66

kaj imaš mogoče luč prižgano ponoči? mogoče je to krivo....


Ja luči res ne smeš met. Meni se zdi, da tako najlažje user posted image  navadiš spati - da ga naučiš, da ko se ugasne luč, je treba spati in ni druge.

(odgovor članu pikolina66)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: bedenje med obroki
19.11.2008 17:11:30   
Petr_a
Na začetku ni,je takoj zaspal nazaj.Potem pa tudi okrog 1-2 meseca .Bo kasneje boljše ;)

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bedenje med obroki
19.11.2008 17:26:04   
AnciM
Podnevi med obroki spi od pol urce do ene ure. Je pa različno. Včasih zaspi takoj, ko se nahrani, včasih pa šele po eni uri. Noč pa k sreči prespimo brez hranjenja. Od 22h do 7h. user posted image

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bedenje med obroki
19.11.2008 17:26:42   
jasminčika
ponoči nikoli ne prižigam luči, samo televizor. ko se naje, ga položim v postelco sam kaj ko začne vedno jokat in hoče zaspat na dojki, pol se pa tako dolgo igra al pa sesa dokler ne zaspiuser posted image .

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bedenje med obroki
19.11.2008 17:31:20   
zmajaz
Točno to je meni delala - hotela je spati na dojki. Samo sem jo tega takoj odvadila. Večinoma mi je zaspala med dojenjem - to me ni prav nič motilo, ampak mi je celo odgovarjalo. Če pa ni več jedla, ampak je hotela dojko uporabljati namesto dude, sem ji pa vzela in konec. 

(odgovor članu jasminčika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bedenje med obroki
19.11.2008 17:37:01   
jasminčika
moj Tim dude sploh noče, ko mu jo dam tuli ko sam vraguser posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bedenje med obroki
19.11.2008 17:38:09   
Petr_a
jasmininčika otroku moraš najti primerno dudo.
Mi smo jih cca 5 zamenjali dokler nismo prave našli

(odgovor članu jasminčika)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bedenje med obroki
19.11.2008 17:42:03   
zmajaz
Tudi moja se je dolgo upirala dudi - tako da tu, ko pravim, da ima dojko namesto dude, mislim samo v tej funkciji - ne ravno, da mu lahko zamenjaš z dudo, pa bo v redu. Mi smo našo silili z dudo samo zato, ker je hotela sesati prste. Je rabila kar dolgo, da se je navadila nanjo. Potem je prišlo obdobje, ko bi jo imela non-stip, pri 7-ih mesecih pa jo je spet začela zavračati in smo jo potem kar dali stran, ker tudi prstov ni več poskušala sesati.

(odgovor članu Petr_a)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




finale - julijski otročki
katrinka



cesarčki in cesarične (12%)

sončki (32%)

piščančki (6%)

poletne žabice (21%)

morski ježki in zvezdice (29%)


Število vseh glasov: 269

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!