|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   previjalna mizica
12.11.2008 12:11:34   
PetraSkok
Pozdravljene....mene pa zanima, kakšno previjalno mizico uporabljate za svoje otročke oziroma kaj priporočate?
Zdi se mi, da kombinirana mizica (z banjico) ni ravno praktična.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: previjalna mizica
12.11.2008 12:17:59   
Tisana
Mi smo jo dali delati, tako da je ful velika, z visoko ograjo, poleg je prostor za vodo, vato, plenice, ki je deljen z ograjo. Spodaj so trije ogromni predali, tako da za enkrat vso tekočo obleko in še kaj stlačim notri. user posted image user posted image user posted image  Do sedaj se nam je denar, ki smo ga zanjo plačali, že milijonkrat povrnil user posted image , sploh ker je naša tako živahna in dolga, da si sploh ne predstavljam, da jo previjam na eni od tistih kombiniranih previjalnih miz ali pa tistih, ki izgledajo kot nekakšna stojala user posted image

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu PetraSkok)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: previjalna mizica
12.11.2008 12:19:19   
alisha_2008
cao petra
jaz sem kupila previjano z omaro...ko otrok zacne hodit na kahlico , samo odsraufas desko in mas naprej omaro....
lip polcane...mislm da je neki tacga
men tud ni fajn tista z banjico, ker je preoska..otrok pa ko je star tam nekje 6 m..se pa ze fajn premika in bo mal osko...res da je mal drazja ta sirsa ampak definitivno bolsa
vsaj za mene
je pa v baby centru, arielu

(odgovor članu PetraSkok)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: previjalna mizica
12.11.2008 12:21:39   
Tisana
Aja, še to: potem, ko ne bomo potrebovali več previjalne, imamo pa že tudi drug pokrov, tako da bo potem iz nje nastala ena velika komoda za v otroško sobo.

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

(odgovor članu alisha_2008)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: previjalna mizica
12.11.2008 12:24:10   
alisha_2008
no ja sej ta k sem jo jest kupla je tud taka....
vcasih bi rabu zasvasat gor pol  metra visoko ograjo user posted image da res nebi skrbel da otrok zgrmi dol

(odgovor članu Tisana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: previjalna mizica
12.11.2008 12:32:23   
pomar*ANČA*
jaz imam pa previjalno kar na pralnem stroju, voda je blizu, poličke so pa nad strojem in zraven. 

(odgovor članu alisha_2008)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: previjalna mizica
12.11.2008 12:34:09   
simona2
Mi smo kupili Previjalna Miza Care - Natur - Stokke in je super. Masiven les in res ornk zadeva. Potem ko ne rabiš več jo spremeniš v pisalno mizo (poglej si na link). Ob strani ima banjici in za obesit, pa tudi spodaj je toliko prostora, da imam jaz zložena vsa oblačilca in ostale stvari (plenice...). Pri prvi pa smo tudi imeli po meri in je bilo super, samo smo se preselili, pa nam ni več pasala na strojuser posted image . 

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=172705

_____________________________

LP Simona

Maša (1.9.2005) je dobila sestrico Evo (1.8.2008)!
Ni je večje radosti od otroškega smeha.

(odgovor članu PetraSkok)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
12.11.2008 13:24:45   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu simona2)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: previjalna mizica
12.11.2008 14:18:45   
AKP
Tudi jaz sem premišljevala o previjalni komodi v sobi. Zdaj pa ne vem več. Pri novorojenčku moraš ponavadi segreti sobo do primerne temperature pri previjanju in preoblačenju in če je malce večja sobo to kar traja in tudi pri kopanju mi nekako ni, da bi vodo nosila v sobo in ga tam kopala in potem vlekla banico polno vode sem ter tja. Da bi ga pa slačla v sobi in potem zavitega v brisačo nosila po stanovanju pa mi tudi ni. Zato me zanima kako imate ve to rešeno, ker se mi zdi trenutno bolj idealna rešitev previjalna miza v kopalnici.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
12.11.2008 15:23:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu AKP)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: previjalna mizica
12.11.2008 16:06:15   
Šaki
IZVIRNO SPOROČILO: PetraSkok

Pozdravljene....mene pa zanima, kakšno previjalno mizico uporabljate za svoje otročke oziroma kaj priporočate?
Zdi se mi, da kombinirana mizica (z banjico) ni ravno praktična.




jz mam tisto k lahko banjico daš norti pa ga umiješ.ampak v dveh letih oz. ko je bil majhen tega niti enkrat nism rabla.tko da bi za moje pojme zadoščala navadna miza.oz čist navadna previjalna.

(odgovor članu PetraSkok)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: previjalna mizica
12.11.2008 20:53:08   
laura28
Jaz imam pevijalno nad pralnim strojem (na posebni polici; da ne tresem, če pralni stroj dela) v kopalnici in se mi zelo dobro obnese.user posted image

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: previjalna mizica
12.11.2008 21:33:06   
leaberni
Meni je bila previjalna z banjico do 6 meseca super. Kasneje pa sva se morali prstavit v banjo, saj je v vodi tako uživa da je vse naokrog mokro. Na začetku je imeti dobro banjico višje, da se ti ni potrebno preveč prepogibat.

(odgovor članu PetraSkok)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: previjalna mizica
12.11.2008 21:54:15   
pezbar
Čisto na začetku smo imeli par dni previjalno v spalnici, na posteljici. A smo jo kmalu selili v kopalnico na pralni stroj, ker
  1. imaš vodo takoj zraven
  2. če se user posted image  polula, lažje počistiš (predvsem fantek lahko lula v marsikatero smer user posted image  v loku),
  3. je kopalnica majhen prostor in se hitro segreje, spalnica pa je najhladnejši prostor v stanovanju in zato  manj primeren za previjanje in umivanje
  4. v primerih nočnega previjanja (ki sicer ni bilo pogosto, pa vendar) tako ni bilo galame sredi noči v spalnici in je očka lahko mirno spal user posted image

(odgovor članu AKP)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: previjalna mizica
12.11.2008 22:30:12   
N _ B
Kupila sva običajen predalnik in naročila malo širšo vrhnjo ploščo. Gor sva dala previjalno podlogo. Ko previjalne ne bomo več rabili, se bo vrhnja plošča zamenjala in bo še vedno uporaben predalnik.

Predalnik je v dnevni sobi. Spalnice ne ogrevamo in je za previjanje prehladna.

< Sporočilo je popravil N & B -- 12.11.2008 22:31:50 >

(odgovor članu PetraSkok)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
13.11.2008 11:42:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu N _ B)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: previjalna mizica
13.11.2008 11:48:07   
t*e*j*k*a
Mi mamo previjalno od Lip Poljčane in je super!! Široka, ima tri predale, kamor stlačim vse njegove cote in planice ter kozmetiko!!! Je tko kot ena komoda, tako da bo prišla prav tud potem ko se ne bomo več previjali, zato mi nikoli ni bilo škoda denarja zanjo. 

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Meningokokna okužba najbolj ogroža otroke ...
Invazivne meningokokne okužbe so med najpogostejšimi vzroki za gnojno vnetje možganskih ovojnic ali meningokokni meningi...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Znaki poroda.
пеперутка16

Kakšni so bili vaši zadnji simptomi pred porodom tisti dan ali dan ali dva prej? Če ste imeli kakšne simptome?