|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A ve kdo?
11.11.2008 12:27:59   
Ejpril
Živijo!
Imam vlažilec zraka znanke Hyndai. A ve kdo kje bi lahko kupila kislino in ščetkico za čiščenje vlažilca?
Oziroma ali obstaja kakšan drug način za čiščenje? Ko mi se vodni kamen nabere vlažIlc sploh noče delat.
Pa ta mali je ful prehlajen. Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A ve kdo?
11.11.2008 12:35:53   
honey
Ne vem, če ti bo prišlo kaj prav, ampak jaz vse aparate, ki delajo na vodo (grelnik vode, kofetero...) čistim s kisom. V posodo za vodo nalijem kis razredčen z vodo in potem to prižgem. Če ti bo pomagalo, pa ne vem.

_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu Ejpril)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A ve kdo?
11.11.2008 14:30:28   
ZmajTolovaj
S kisom sem jaz čistila tudi parni sterilizator, pa je šel kamen lepo stran. Sicer pa menda priporočajo destilirano vodo za vlažilce, ravno zaradi kamna?

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A ve kdo?
11.11.2008 19:42:04   
K_a_t_i
Lahko poskusiš s citronsko kislino - jo dobiš v lekarni.

_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A ve kdo?
12.11.2008 8:36:38   
maja1488
drugače pa je www.trion.si uvoznik za hyundai aparate. Pozanimaj se tam.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: A ve kdo?
12.11.2008 8:54:06   
barika
Jaz sem v parni čistilec devala filtrirano vodo, pa ni bilo kamna. Drugače pa okisano vodo.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Izbor TOP popoldanskih dejavnosti za otroke
Katera dejavnost bo najbolj ustrezala vašemu otroku, da bo lahko preživel popoldneve na zabaven, poučen in aktiven način...
ABC Šport: Migamo, igramo in fino se imamo...
photo
ABC Šport že 25 let ponuja pestre in netekmovalne vadbe za otroke od 1. do 16. leta. Programi so prilagojeni starosti in...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?