|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Menstrualna skodelica
12.11.2008 7:08:00   
Anonimen
A da je tko fajna?? Čist nepričakovano...

Zdej imam pa še jest ene nerazjasnene zadeve:

1.) Čemu tedaj služi tisti pecelj, če se ga lahko kar odreže?
2.) Se mora ob lulanju zadevo vleči ven in dati nato nazaj not?
3.) Ali se m. skodelico kej čuti ob sedenju?

Fenks user posted image

(odgovor članu malabela)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Menstrualna skodelica
12.11.2008 9:09:40   
lenika
In kaj ima to veze z novorojenčkom?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Menstrualna skodelica
12.11.2008 10:10:48   
dulcinea
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

A da je tko fajna?? Čist nepričakovano...

Zdej imam pa še jest ene nerazjasnene zadeve:

1.) Čemu tedaj služi tisti pecelj, če se ga lahko kar odreže?
2.) Se mora ob lulanju zadevo vleči ven in dati nato nazaj not?
3.) Ali se m. skodelico kej čuti ob sedenju?

Fenks user posted image


1. Pecelj se lahko skrajša, čeprav men je tud čudno zakaj sploh je, ker ga tudi sama ne rabim. Edin recimo, da lažje zatopaš, kje je dno, potem ko jo daš ven.

2. Nikakor. Lulaš komot z njo. Mene edin pri veliki potrebi mal moti.

3. Če je pravilno vstavljena, jo sploh ne čutiš. Jaz sem jo enkrat pozabila ven vzet, ker sme pozabila, da imam menstruacijo.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Menstrualna skodelica
12.11.2008 12:52:11   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH
Zdej imam pa še jest ene nerazjasnene zadeve:

1.) Čemu tedaj služi tisti pecelj, če se ga lahko kar odreže?
2.) Se mora ob lulanju zadevo vleči ven in dati nato nazaj not?
3.) Ali se m. skodelico kej čuti ob sedenju?

Fenks user posted image


1.) Pecelj je zato, da se naučiš prailnega odstranjevanja. Sama sem prvi ciklus čist narobe delala in sem z vakumom maternični vrat dol potegnila. Se je postavil nazaj na svoje mesto, ampak tudi tisti pecelj ima svoj namen. Ne smeš šalčke kar vleči ven. Prvo moraš sprostit vakum.

2.) pri lulanju je komot vstavljena tako kot prej. Pri veliki potrebi pa svetujejo da se odstrani, ker se premakne in lahko pušča...

3.) se ne čuti, če je pravilno vstavljena. Isto kot tampon. Le da moraš tampon dat globoko, skodelica pa je takoj pri vhodu

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Menstrualna skodelica
12.11.2008 13:02:16   
naja17
Ok, jaz zmeraj govorim, da tisto kar je tam not, mora čisto ven in skos pacam s temi vložki. Tamponov se izogibam, zaradi razlogov, ki so mojo prijateljico skoraj stale življenja... in zdej tale skodelica... Ste me prepričale, da je fajn zadeva, pa dejte me še, da je zdravo... 8 ur not metuser posted image  Ka pa vem.... Ker praktična je 100%, to vam verjamem, ampak...

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Menstrualna skodelica
12.11.2008 14:20:21   
Klaudia
IZVIRNO SPOROČILO: naja17
pa dejte me še, da je zdravo... 8 ur not metuser posted image  Ka pa vem.... Ker praktična je 100%, to vam verjamem, ampak...


Ta stvarca je iz silikona. In ne suši sluznice tako kot tampon. Vstavljeno pa imaš lahko 12ur in ne samo 8. Pač je odvisno od tega, kako močno imaš menstruacijo

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Menstrualna skodelica
25.11.2008 16:04:57   
malabela
fajn je tale silikon :) samo če pomislimo kam vse si ga ženske dajejo v plastišni kirurgiji :)  Jaz jo ravnokar uporabljam in sploh ne čutim silikona tako da se mi je zgodilo da sem ga pozabila za cel dan notri in ni nič hudega, ker ne moti nožnice.

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Menstrualna skodelica
25.11.2008 16:18:11   
Pikabu
1.) Čemu tedaj služi tisti pecelj, če se ga lahko kar odreže?

Služi verjetno temu, da se jo lažje ven dobi. Jaz si ga najprej nisem upala odrezati, ker sem mislila, da je potem ne bom ven dobila, pa me je tisti pecelj precej motil in pikal, tako da sem si ga čisto odrezala. Zdaj si pa potisnem ven, kot da bi šla na veliko potrebo, potem pa primem spodaj, da sprostim vakum in potegnem ven.

2.) Se mora ob lulanju zadevo vleči ven in dati nato nazaj not?

Jaz je ne, nič ne moti, ob veliki potrebi si jo pa, ker mi precej ven zleze, tako da jo raje že prej odstranim in spraznim.


3.) Ali se m. skodelico kej čuti ob sedenju?
Nič. Pa tudi vse drugo lahko počneš. Jaz sem igrala badbinton z njo, pa sploh nisem vedela, da jo imam. Super zadeva je, meni veliko boljša kot tampon. Pa naj povem, da sva z možem imela celo spolni odnos z njo, pa popolnoma nič ne moti.


_____________________________

Ema (13. 9. 2004)
Maks (27. 9. 2006)
Katja (11. 4. 2010)
Luka (13. 6. 2014)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 33
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Plenice po izbiri Sekcije medicinskih sest...
Pri izbiri izdelkov za najmlajše smo starši zelo pozorni, zato je bolje izbrati takšne, za katerimi stojijo strokovnjaki...




Ime deklice
kyra

Katero ime za deklico vam je bolj všeč?

Flora (27%)

Kaja (42%)

Taja (31%)


Število vseh glasov: 404

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!