|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali kdo ve
3.11.2008 19:26:20   
ninini
Ali je katera že kdaj kupila zamrznjeno torto kako se vam zdi in koliko sploh stanejo.Rabim jutri torto pa ne vem če bi kupila tako.

< Sporočilo je popravil ninini -- 3.11.2008 19:28:05 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: torta na hitro
3.11.2008 19:28:56   
mama_milchy
jaz sem jo nekaj krat v hoferju kupila in je bila prav dobra, poglej na www.hofer.si mislim, da je tudi gor na netu....za ceno pa se ne spomnem - žal;

(odgovor članu ninini)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: torta na hitro
3.11.2008 19:41:32   
cgorjanc
ja mi smo jo že tudi kupili v hoferju in v lidlu pa so kr dobre.tako da jo priporočam in jo probajte.je okusna

(odgovor članu mama_milchy)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: torta na hitro
3.11.2008 19:52:18   
Naja30
Iz lidla smo jo probali in je res super. Tista čokoladna meni podobna zaherci. user posted image

(odgovor članu cgorjanc)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: torta na hitro
3.11.2008 19:55:26   
ninini
a se bolj splača kupit to ali pravo mislim tud cenovno ker sploh ne vem po čem so  rabim jo pa res tko na hiter

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: torta na hitro
3.11.2008 20:32:06   
sttj
v hoferju jih imajo za okoli pet do sedem evrov,v lidlu pa tudi okoli pet,so pa zelo,zelo dobre.

(odgovor članu ninini)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: torta na hitro
3.11.2008 20:36:09   
tatly
v hoferju je fullll dobra svarcvald

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu sttj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: torta na hitro
3.11.2008 20:58:31   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: ninini

a se bolj splača kupit to ali pravo mislim tud cenovno ker sploh ne vem po čem so  rabim jo pa res tko na hiter


Cenovno sta lidl in hofer vsekakor no.1! user posted image  Ta v lidlu je 5 evrov. Je pa zamrznjena in je fajn hladna. Meni je bolj všeč kot navadna.

(odgovor članu ninini)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: torta na hitro
3.11.2008 22:06:27   
smrka
ja jest sem parkrat kupila zamrznjeno sladoledno torto, mater je dobra.... 

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: torta na hitro
3.11.2008 23:35:37   
lelaval
ja jest sem parkrat kupila zamrznjeno sladoledno torto, mater je dobra....


Se strinjam - res so dobre.
Sem pa že kupila parkrat v Lidlu in Hoferju, pa so vse dobre.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu smrka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: torta na hitro
4.11.2008 10:48:49   
t5t6
Pri nas imajo enako, tudi šola, ki je zraven ima enako razlika je le v količini, pa prilagodijo posameznikom če so kake djete. Saj tudi doma kuhamo za vse enako, meni se tako zdi najbolj prav.

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: torta na hitro
4.11.2008 10:50:43   
t5t6
Zdaj pa vidim, da pišem odgovor na čisto drugo temo, prileplo pa mi ga je sem, upam, da vse ni zmedel.

(odgovor članu t5t6)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: torta na hitro
4.11.2008 12:55:40   
Arwenko
Jaz kupujem zmrznjene od firme Copenrad & Wiese, imajo jih v Sparu, samo ponavadi ne taksne grozne izbire kot takoj cez mejo v Avstriji, vglavnem torte so res dobre, pa nisem ravno neki ljubitelj sicer, pa te kljub temu jem.

(odgovor članu t5t6)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: torta na hitro
4.11.2008 13:56:22   
VRTNICA84
Jaz sem jo tudi že kupla v Lidlu in Hoferju in se mi zdi prav fina. Samo prej jo moreš ven iz hladilnika vzet, da jo lahko razrežeš.user posted image

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Zapeljimo se v skriti svet voda
Človeška ribica ni le čudež narave – je tudi pokazatelj, kako čisto je okolje. Ker živi izključno v kristalno čistih pod...
Kako izbrati idealno sobo za vašega otroka?
Pri opremljanju otroške sobe za šolarja je ključno ustvariti funkcionalen delovni kotiček, poskrbeti za organizacijo, pr...




Hm ime za fantka
Slavi 01

Hm ne vem kako naj bi dala s partnerjem ime fantku? Ampak ta imena ni niso niti podrazno ušeč.

Robi (16%)

Uroš (13%)

Kevin (17%)

Matjaž (30%)

Andrej (11%)

Izidor (14%)


Število vseh glasov: 223

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!