|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   posvetovalnica
24.3.2005 12:59:44   
urši*
danes smo bili na posvetovalnici (3 m).
tamali ima 5650g in 61 cm!!! in rekla mi je sestra , da lahko počasi , čez kak teden začnem dajat mlečne kašice!!!:bravo:
bil je cepljen, dobil svečko, upam , da reakcije ne bo!:ups:
drgač je hvalabogu zdrav in je vse vredu, le malo je jokal, ko je pikico dobil!!!:((
to je to, uživajte na sončku:sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   posvetovalnica
24.3.2005 13:06:53   
Anonimen
:bravo::bravo:
a tebi je pa rekla da lahko začneš- meni je pa pediatrinja zabičala da pred 5 in pol mesecem nič drugega kot mleko in čaj- ampak jaz bom vseeno začela čez kakšna dva tedna počasi.

(odgovor članu urši*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   posvetovalnica
24.3.2005 14:27:37   
Pupica
no držimo :miska::miska::miska: da ne bo prehude reakcije:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   posvetovalnica
24.3.2005 20:25:19   
kepa*
Ojla!

Hm, men se zdi pa mal hitr za gosto hrano.
Kaj ne priporocajo zgolj dojenje do 6. meseca?

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   posvetovalnica
24.3.2005 20:41:22   
urši*
js itak ne dojim! drgač je pa sam mleko do 4 meseca, sam zleda ker ma tolk kil al kaj, mi je pa rekla, da lahk prej!
najprej mi je pa rekla, da po 4m sadne sokove in sadne kaše, pol , ko ga je pa zvagala je pa rekla, da lahk začnem čez kak tedn z mlečnimi kašami!!:zmeden2:
tk, da js bom drug teden probala z riževo kašo z banano pa bom itak vidla kako in kaj!!!
lp:)

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   posvetovalnica
24.3.2005 20:46:11   
kepa*
aha.
Mah, mene tk skrbi ta gosta hrana.A bo le to raje jedel? Pri nas se itak ne pride v postev, smo se premiceni.

Upam, da obstaja kje kaka zbirka nasvetov kako zaceti uvajati gosto hrano.

Ti, Ursi* pa porocaj, kako vam bo slo.
Pa pa

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   posvetovalnica
24.3.2005 20:47:09   
Anonimen
Naš ima pa cca. 7,5 kg pri 3 mesecih in svetovali so mi, da naj počakam čim dlje, najraje do 6. meseca! Pa ga tudi ne dojim.
Baje so pri otrocih, ki prej začnejo, rade kasneje pojavljajo alergije, ker prebavni trakt še ni dovolj zrel.
Mi bomo počakali, dokler nam "ne bo skakal v krožnike".

(odgovor članu urši*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   posvetovalnica
24.3.2005 21:09:11   
urši*
tolk različnih info.! brala sem , da so otroci od 4-6 meseca najbolj dovzetni in se najbolje navadijo na nove okuse!ne vem!!!kar se pa alergij tiče bom pa js mogla itak ful pazit, ker je moj fant, se pravi ati alergičen na veliko stvari!!!:(
moja prjatlca je babica in mi je rekla, da naj dam vsak teden al pa 14 dni nov okus, da če je na kaj alergičen, da bom vedla na kaj!!!
lp:rozica:

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   posvetovalnica
25.3.2005 11:50:45   
Carmen
mi smo bli v ponedeljek tudi v posvetovalnici, 3 mesece, 7 kg in 62 cm. Rekla pediatrinja, da naj začnem pupiki dajati vsak dan eno žličko jabolčnega soka, po 2. cepljenju (starosti 4,5 mes) pa gosto hrano
Jaz sem zasledila v reviji Paparica (posebna izdaja Moj malček) kar nekaj uporabnih nasvetov za dodajanje goste hrane po mesecih, gotovo pa se kej najde tudi na netu

(odgovor članu urši*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




adaptirano mleko
Sanikaa



(68%)

(32%)


Število vseh glasov: 182

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!