|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   KOPANJE V BAZENU, KDAJ?
19.3.2005 10:44:47   
corfu
Pozdravljene!

Zanima me kdaj ste svoje malčke prvič peljale na kopanje v bazen, koliko so bili stari , kakšna je bila temperatura vode?

In kako ste se kopale ve mamice, če ste uporabljale blazinice za prsa?

Hvala za odgovore in lep pozdrav
Neposredna povezava do sporočila: 1
   KOPANJE V BAZENU, KDAJ?
19.3.2005 11:03:10   
babylove
Zgleda, da vpisujejo v plavalne tečaje od 4. meseca dalje, torej bi naj bila tukaj meja.
Jaz sem vprašala mojega pediatra in pravi, da lahko greva plavat šele, ko bo mali cepljen proti vsem golaznim, ki se lahko najdejo v bazenu... Na kopališču pač nisi sam in bogve, kaj vse lahko drugi v bazen prinesejo :zmeden2: Če samo pomisliš, da eni lulajo v bazenu :(...

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   KOPANJE V BAZENU, KDAJ?
19.3.2005 12:32:27   
Anonimen
kaj pa za morje?:ups:

(odgovor članu corfu)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   KOPANJE V BAZENU, KDAJ?
19.3.2005 18:30:39   
LIALIA
babylove, kdaj pa to je? A ni pri 9 mesecih zadnje cepljenje ali še kasneje?

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   KOPANJE V BAZENU, KDAJ?
19.3.2005 18:33:22   
ZARA
...stara je bla 7 mes,ko smo se kopali v Catezkih,mislim da je voda imela 32 stopinj,zrak pa ne vem,sam je blo pa vroce...

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   KOPANJE V BAZENU, KDAJ?
19.3.2005 18:51:53   
HuAnita
Midve sva šli prejšnji teden, ko je bila stara 5,5m. Tam je bilo ful toplo, mali je kar teklo od las... Blazinic za prsi med kopanjem nisem imela, sem si jih nadela po kopanju (in potem, ko sem si umila dojki).

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   KOPANJE V BAZENU, KDAJ?
19.3.2005 18:53:05   
babylove
Lialia, naš bo kompletno pocepljen pri 6 mesecih.

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   KOPANJE V BAZENU, KDAJ?
19.3.2005 18:55:13   
puncica
Mi smo se prvič spravili pri 7 mescih. Tamala je uživala in bomo še večkrat šli. Bili smo pa v malem otroškem bazenčku, kjer je bilo 32 stopinj.

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   KOPANJE V BAZENU, KDAJ?
19.3.2005 20:29:37   
Anonimen
mi smo prvič na hiro namočil nogice in rito v vodo pri treh mesecih, ampak to je blo res na hitro. s plavanjem za dojenčke se pa lahko začne pri 4. mesecih in sicer v vodi 32 stopinj.

več si preberi na

lp, lara

(odgovor članu corfu)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   KOPANJE V BAZENU, KDAJ?
19.3.2005 21:42:15   
Pupica
Prvič na plavanju ko je bila najina princeska stara 4 mesece in 4 dni.:)

Temperature vode 32 stopnij

Blazinice sem dala ven:zmeden:saj v kopalkah ni bilo prostora:)-:)-:)-:)-:)-(kopalke so bile napreč še iz prenosečnosti;)

LP

(odgovor članu corfu)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




kovid
Lelly28 RR

se boste ceplili proti corona virusu?

da (23%)

ne (52%)

sem že cepljen/a (26%)

se ne smem zaradi zdravstvenih omejitev (0%)


Število vseh glasov: 31

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!